Esy floresy

Co powiedzą kwiaty?
6 opinii
  • 2 - 4 osoby
  • od 8 lat
  • 20 - 30 minut
  • wydanie polskie
Gra nawiązuje do wiktoriańskiej symboliki kwiatów, wykorzystywanej do przekazywania tajnych wiadomości między przyjaciółmi i kochankami. Prosta mechanika - ja dzielę, Ty wybierasz - zawiera w sobie elementy blefu i strategii. W swojej turze dobierasz 2 karty i oferujesz je swojemu sąsiadowi, jedną zakrytą, a drugą - odkrytą. Przeciwnik wybiera, czy chce zaryzykować i wziąć kartę w ciemno, czy bierze tę jawną. Do Ciebie natomiast trafi ta niewybrana karta. Zdobyte karty gracze układają przed sobą, tworząc kwiatowe kompozycje, za które zdobędą punkty. Wraz z postępem gry strategie przeciwników będą się krystalizować, a decyzje o wyborze kart - coraz trudniejsze. Esy floresy zostały zaprojektowane przez Elizabeth Hargrave, autorkę nagradzanej gry Na skrzydłach. Gra zdobyła nominacje Golden Geek w kategorii najlepsza gra karciana.
Autor:
Elizabeth Hargrave
Ilustracje:
Loïc Billiau, Karolina Jędrzejak, Beth Sobel
Wydawca:
Lucky Duck Games
39,95

Dostępnych 37 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Gra nawiązuje do wiktoriańskiej symboliki kwiatów, wykorzystywanej do przekazywania tajnych wiadomości między przyjaciółmi i kochankami. Prosta mechanika - ja dzielę, Ty wybierasz - zawiera w sobie elementy blefu i strategii.

W swojej turze dobierasz 2 karty i oferujesz je swojemu sąsiadowi, jedną zakrytą, a drugą - odkrytą. Przeciwnik wybiera, czy chce zaryzykować i wziąć kartę w ciemno, czy bierze tę jawną. Do Ciebie natomiast trafi ta niewybrana karta. Zdobyte karty gracze układają przed sobą, tworząc kwiatowe kompozycje, za które zdobędą punkty. Wraz z postępem gry strategie przeciwników będą się krystalizować, a decyzje o wyborze kart - coraz trudniejsze.

Esy floresy zostały zaprojektowane przez Elizabeth Hargrave, autorkę nagradzanej gry Na skrzydłach. Gra zdobyła nominacje Golden Geek w kategorii najlepsza gra karciana.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 18 kart kwiatów
  • notes
Waga:
124 g
Kod producenta:
LKY TMS-R01-PL

Uwaga! Zamawiając Esy floresy w przedsprzedaży otrzymasz minidodatek Kwiaciarnia, zawierający 6 dodatkowych kart. Dzięki nim możesz zmierzyć się z grą w trybie solo. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Recenzje

3.83
na podstawie 6 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Esy floresyWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie