Gear & Piston

Podziel się swoją opinią
  • 2 - 6 osób
  • od 8 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie angielskie
"Gdybym na początku swojej kariery jako przedsiębiorcy zapytał klientów, czego chcą, wszyscy byliby zgodni: chcemy szybszych koni."Henry FordJest rok 1888 i wszędzie słychać pogłoski o nowym, innowacyjnym sposobie transportu - bez użycia koni. Teraz i Ty możesz się poczuć jak Henry Ford w swoich najlepszych latach i dać upust swoim największym ambicjom poprzez zbudowanie działającego prototypu samochodu.W Gear & Piston każde z was będzie budować prototyp pierwszego samochodu. Nie jest to jednak takie proste, jakby się mogło wydawać. Będziecie musieli rozsądnie wybierać spośród wyruszenia na złomowisko, uzyskania patentów na części, wyruszyć do Back Alley oraz wrócić do warsztatu i zająć się swoim cudem techniki zmotoryzowanej!
Autor:
Jukka Hoysniemi
Wydawca:
LudiCreations
21995
9995
-55%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

"Gdybym na początku swojej kariery jako przedsiębiorcy zapytał klientów, czego chcą, wszyscy byliby zgodni: chcemy szybszych koni."

Henry Ford

Jest rok 1888 i wszędzie słychać pogłoski o nowym, innowacyjnym sposobie transportu - bez użycia koni. Teraz i Ty możesz się poczuć jak Henry Ford w swoich najlepszych latach i dać upust swoim największym ambicjom poprzez zbudowanie działającego prototypu samochodu.

W Gear & Piston każde z was będzie budować prototyp pierwszego samochodu. Nie jest to jednak takie proste, jakby się mogło wydawać. Będziecie musieli rozsądnie wybierać spośród wyruszenia na złomowisko, uzyskania patentów na części, wyruszyć do Back Alley oraz wrócić do warsztatu i zająć się swoim cudem techniki zmotoryzowanej!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
1,4 kg


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie