Gorący Ziemniak Familijny

Myśl, kojarz, rzucaj!
6 opinii
  • 2 - 8 osób
  • od 8 lat
  • wydanie polskie
Kto z Was potrafi najszybciej myśleć pod presją czasu? Przygotujcie się, bo zaraz to sprawdzicie. W tej grze masz tylko kilka chwil, by wymyślić odpowiedź na pytanie i rzucić Gorącego Ziemniaka przeciwnikowi. Pozbądź się Ziemniaka zanim upłynie czas i się sparzysz.Odpowiadaj szybko, rzucaj celnie, łap dokładnie i nie spadnij na sam dół planszy. 
Wydawca:
Alexander
6995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Kto z Was potrafi najszybciej myśleć pod presją czasu?

Przygotujcie się, bo zaraz to sprawdzicie. W tej grze masz tylko kilka chwil, by wymyślić odpowiedź na pytanie i rzucić Gorącego Ziemniaka przeciwnikowi. Pozbądź się Ziemniaka zanim upłynie czas i się sparzysz.

Odpowiadaj szybko, rzucaj celnie, łap dokładnie i nie spadnij na sam dół planszy. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • plansza
  • Gorący Ziemniak
  • 165 kart pytań
  • 8 pionków
  • bączek
  • instrukcja
Waga:
600 g

Recenzje

4.83
na podstawie 6 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Gorący Ziemniak FamilijnyNajbardziej przydatne recenzje

Schatten

Liczba recenzji: 9

Gra idealna na spotkanie w większym gronie, nieważne czy z rodziną czy ze znajomymi. Można się uśmiać, pytania od całkowicie prostych po takie, które wymagają zastanowienia, a odpowiedzi na nie często oryginalne i niespodziewane.
Wytłumaczenie zasad zajmuje tylko chwilę, bo gra nie jest skomplikowana. Pytania się nie nudzą, bo zawsze można wymyślić inne odpowiedzi, także gra warta polecenia.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Rieviel

Liczba recenzji: 219

Pierwsze wrażenie - klon 5 sekund. Szybko jednak zmieniłem zdanie. To następca 5 sekund na stołach imprez. Lepsza rozgrywa, bardziej porywające zasady i lepiej wykorzystana presja czasu - tym własnie Ziemniak przebił 5 sekund. Dodatkowo - cena. Więcej za mniej. Któż nie skusi się na świeżego i ciepłego ziemnaka?


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Anna

Liczba recenzji: 5

Jak dla mnie ideał :)

Muszę przyznać, że gra świetnie sprawdza się na domówkach w większym czy mniejszym gronie. Ubaw po pachy gwarantowany :) Niektóre pytania są bardzo zaskakujące, a co się z tym wiąże? Jeszcze bardziej zaskakujące odpowiedzi :D


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie