Harry Potter: Hogwarts Battle - Potworna skrzynia potworów

Wejdź do Zakazanego Lasu i stań do walki z magicznymi stworzeniami!
19 opinii
 • 2 - 4 osoby
 • od 11 lat
 • 30 - 60 minut
 • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Harry Potter: Hogwarts Battle (edycja polska).
Harry Potter: Hogwarts Battle (edycja polska)
Udaj się w głąb Zakazanego Lasu z Potworną skrzynią potworów, najnowszym dodatkiem do kooperacyjnej gry przygodowej Harry Potter: Hogwarts Battle! Wybierz, w którego z bohaterów sagi chcesz się wcielić, a następnie wspólnie z przyjaciółmi sprawdźcie, co czeka na Was w puszczy. I pamiętajcie - skuteczna współpraca to Wasz klucz do zwycięstwa!Co zawiera dodatek?Idealną kontynuację przygody, którą rozpoczęliście w Harry Potter: Hogwarts Battle!4 nowe przygody, których akcja skupia się wokół potworów i stworzeń z Zakazanego Lasu. Nową postać, w która możemy się wcielić - LUNĘ LOVEGOOD™, która, podobnie jak pozostali, dysponuje własną talią i unikatową umiejętnością. Możecie ją wprowadzić również w podstawowych scenariuszach!Dodatkowe możliwości, które sprawią, że gra będzie jeszcze większym wyzwaniem! Od teraz będziecie mogli odrzucać karty z ręki, a także skorzystać ze specjalnej talii wydarzeń, która ubarwi zabawę z podstawową wersją gry. Czym jest Harry Potter: Hogwarts Battle?To kooperacyjna gra karciana w której, jako HARRY POTTER™, RON WEASLEY™, HERMIONA GRANGER™ i NEVILLE LONGBOTTOM™, stawiacie czoła serii mrocznych zdarzeń w tytułowej szkole dla czarodziejów. W trakcie gry zmierzycie się z drużyną czarnych charakterów, którzy stopniowo, miejsce po miejscu, próbują podporządkować sobie świat czarodziejów.Bitwa o Hogwart składa się z 7 scenariuszy – pierwsze mają nas zapoznać z mechanizmami gry i nauczyć skutecznego budowania talii. Wraz z kolejnymi poziom trudności będzie rósł, prowadząc nas stopniowo do najważniejszego starcia. Tylko dzięki dobremu przygotowaniu będziemy mieli szansę na zwycięstwo!
Autor:
Kami Mandell, Andrew Wolf
Ilustracje:
Kami Mandell
Wydawca:
Rebel
149,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Udaj się w głąb Zakazanego Lasu z Potworną skrzynią potworów, najnowszym dodatkiem do kooperacyjnej gry przygodowej Harry Potter: Hogwarts Battle! Wybierz, w którego z bohaterów sagi chcesz się wcielić, a następnie wspólnie z przyjaciółmi sprawdźcie, co czeka na Was w puszczy. I pamiętajcie - skuteczna współpraca to Wasz klucz do zwycięstwa!

Co zawiera dodatek?

 • Idealną kontynuację przygody, którą rozpoczęliście w Harry Potter: Hogwarts Battle!
 • 4 nowe przygody, których akcja skupia się wokół potworów i stworzeń z Zakazanego Lasu. 
 • Nową postać, w która możemy się wcielić - LUNĘ LOVEGOOD™, która, podobnie jak pozostali, dysponuje własną talią i unikatową umiejętnością. Możecie ją wprowadzić również w podstawowych scenariuszach!
 • Dodatkowe możliwości, które sprawią, że gra będzie jeszcze większym wyzwaniem! Od teraz będziecie mogli odrzucać karty z ręki, a także skorzystać ze specjalnej talii wydarzeń, która ubarwi zabawę z podstawową wersją gry. 

Czym jest Harry Potter: Hogwarts Battle?

To kooperacyjna gra karciana w której, jako HARRY POTTER™, RON WEASLEY™, HERMIONA GRANGER™ i NEVILLE LONGBOTTOM™, stawiacie czoła serii mrocznych zdarzeń w tytułowej szkole dla czarodziejów. W trakcie gry zmierzycie się z drużyną czarnych charakterów, którzy stopniowo, miejsce po miejscu, próbują podporządkować sobie świat czarodziejów.

Bitwa o Hogwart składa się z 7 scenariuszy – pierwsze mają nas zapoznać z mechanizmami gry i nauczyć skutecznego budowania talii. Wraz z kolejnymi poziom trudności będzie rósł, prowadząc nas stopniowo do najważniejszego starcia. Tylko dzięki dobremu przygotowaniu będziemy mieli szansę na zwycięstwo!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 152 karty
 • kość potwora
 • 4 skrzynie
 • 4 instrukcje
 • 21 żetonów
Waga:
780 g
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.84
na podstawie 19 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Harry Potter: Hogwarts Battle - Potworna skrzynia potworówNajbardziej przydatne recenzje

Arkadiusz

Dzisiaj odebrałem tą grę i się nie zawiodłem! No jest po prostu genialna. Trochę trudna przez swą losowość, ale to ma swój urok. Na razie rozegrane 2 z 4 scenariuszy, a ja już czekam na następne dodatki!


Dominik

Liczba recenzji: 5

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Kolejne scenariusze, coś pięknego.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Pierre1212

Liczba recenzji: 7

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Podobała ci się gra podstawowa? Nie zawiedziesz się na tym dodatku ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 6
Z odpowiedzią 5
Oczekujące na odpowiedź 1

W zestawie brakuje kart Luny czy można je gdzieś dokupić

~ Agnieszka 21.01.2023 11:16

Napisz do działu reklamacji.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Bzyqu 24.01.2023 11:50

Witam, czy pudełku powinien znajdować się kość do gry?

~ Rafał 05.05.2022 21:58

W drugim scenariuszu.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Bzyqu 24.01.2023 11:50

Witam, w pudełku są, według opisu, 152 karty, a w pasujących koszulkach informacja: "classic card game (63,5x88mm) - 68 szt." - co z pozostałymi 84 kartami? Czy ktoś wie, jakich koszulek potrzebują? Może koszulki nie są potrzebne?

~ Marcin 13.11.2021 23:02

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Witam, czy w zestawie powinny być karty oddzielające nową zawartość np. nowego bohatera? U mnie w zestawie brak takich kart, a na ostatniej stronie instrukcji jest napisane, że takie karty powinny być w skrzyni.

~ Łukasz B 11.05.2021 12:59

Cała nowa zawartość jest w skrzyneczkach, a ogólnie w grze powinny być separatory, które widać na jednym ze zdjęć produktu. :)

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Aftar 13.05.2021 11:49

Witam, zdecydowałem się na zakup tego dodatku i choć świetnie się bawiłem przechodząc pierwszą skrzynię to zastanawia mnie fakt jak rozgryźć drugie spotkanie skoro aktywności z kością są dopiero od drugiej skrzyni? coś pominąłem lub przegapiłem, czy to błąd gry?

~ Norbi 14.01.2021 20:34

Używając kości domów z podstawowej wersji gry.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ SaBa93 22.03.2021 19:56

Czy dodatek wymaga podstawowej wersji?

~ Szymon 17.11.2020 19:09

Tak, czytamy wszystko. Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Harry Potter: Hogwarts Battle (edycja polska).

Czy odpowiedź była przydatna? 1

~ Jasiu1301 18.11.2020 09:00

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie