Herbatka dla dwojga

Pyszna gra taktyczna dla dwóch graczy!
10 opinii
 • 2 osoby
 • od 10 lat
 • 20 - 30 minut
 • wydanie polskie
Herbatka dla dwojga to pozornie bardzo prosta gra karciana, która kryje w sobie ogrom możliwości i może przerodzić się w prawdziwy pojedynek umysłów! Wykorzystując mechanikę budowania talii pozwala graczom na tworzenie indywidualnych strategii przy każdej rozgrywce i modyfikowanie ich według własnego uznania. To od nas zależy, na czym się skupimy i czym będziemy chcieli zaskoczyć przeciwnika!Na czym to polega? Każdy z graczy dysponuje indywidualną talią, którą będzie rozszerzał w trakcie gry. Na początku równocześnie odwracamy wierzchnią kartę ze swojej talii. Osoba, której postać ma wyższą wartość, wygrywa pojedynek i może rozpatrzyć efekt karty lub kupić któryś z dostępnych kartoników i tym samym wzmocnić swój zestaw. Oprócz kart, czeka nas również zręczne manipulowanie pozyskiwanymi w trakcie gry żetonami ciast i klepsydr. Te pierwsze wspierają nas przy kupowaniu nowych kart, a drugie - pozwalają manipulować zegarkiem kieszonkowym, by zdobyć dodatkowe profity, między innymi gwiazdki odpowiadające punktom zwycięstwa. Naszym celem jest zgromadzenie ich w większej liczbie niż u przeciwnika. Dlaczego pokochasz tę grę?To jeden z tych tytułów, w których taktyczny poziom rozgrywki będzie zależał od samych graczy – gdy trafi na siebie dwóch mistrzów planowania, pojedynek może być naprawdę zacięty!Dzięki prostym zasadom, gra świetnie nadaje się do nauki budowania własnych talii, która to umiejętność przyda się w wielu innych planszówkach.Kolorowa, wdzięczna oprawa graficzna inspirowana Alicją w Krainie Czarów sprawia, że gra w Herbatkę jest prawdziwą przyjemnością. 
Autor:
Cédrick Chaboussit
Ilustracje:
Amandine Dugon
Wydawca:
Rebel
79,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Herbatka dla dwojga to pozornie bardzo prosta gra karciana, która kryje w sobie ogrom możliwości i może przerodzić się w prawdziwy pojedynek umysłów! Wykorzystując mechanikę budowania talii pozwala graczom na tworzenie indywidualnych strategii przy każdej rozgrywce i modyfikowanie ich według własnego uznania. To od nas zależy, na czym się skupimy i czym będziemy chcieli zaskoczyć przeciwnika!

Na czym to polega? 

Każdy z graczy dysponuje indywidualną talią, którą będzie rozszerzał w trakcie gry. Na początku równocześnie odwracamy wierzchnią kartę ze swojej talii. Osoba, której postać ma wyższą wartość, wygrywa pojedynek i może rozpatrzyć efekt karty lub kupić któryś z dostępnych kartoników i tym samym wzmocnić swój zestaw. 

Oprócz kart, czeka nas również zręczne manipulowanie pozyskiwanymi w trakcie gry żetonami ciast i klepsydr. Te pierwsze wspierają nas przy kupowaniu nowych kart, a drugie - pozwalają manipulować zegarkiem kieszonkowym, by zdobyć dodatkowe profity, między innymi gwiazdki odpowiadające punktom zwycięstwa. Naszym celem jest zgromadzenie ich w większej liczbie niż u przeciwnika. 

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • To jeden z tych tytułów, w których taktyczny poziom rozgrywki będzie zależał od samych graczy – gdy trafi na siebie dwóch mistrzów planowania, pojedynek może być naprawdę zacięty!
 • Dzięki prostym zasadom, gra świetnie nadaje się do nauki budowania własnych talii, która to umiejętność przyda się w wielu innych planszówkach.
 • Kolorowa, wdzięczna oprawa graficzna inspirowana Alicją w Krainie Czarów sprawia, że gra w Herbatkę jest prawdziwą przyjemnością.

 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 50 kart postaci
 • płytka różowego flaminga
 • 5 płytek misji
 • 2 pionki
 • 2 żetony filiżanek
 • 5 żetonów klepsydr
 • 9 żetonów ciast
 • plansza
 • planszetka zegara kieszonkowego
 • instrukcja
Waga:
300 g
Instrukcja i inne pliki:


Recenzje

4.20
na podstawie 10 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Herbatka dla dwojgaNajbardziej przydatne recenzje

Porcaro

Pysia999 - ale co "może być"? Rozwiniesz myśl do gry, która jeszcze się nie ukazała, czy znowu śmiecisz w opiniach?


Adrian

Liczba recenzji: 203

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Dobra gra. Okładka może wprowadzać w błąd. Nie jest to gra dla dzieci mimo, że tematyka mocno dziecięca.


Ra

Liczba recenzji: 157

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Szybka i przyjemna gra. Duży plus za wykonanie, a w tym piękne ilustracje :)
Fajny pomysł na wejście w planszówki dla drugiej połówki, albo na początek wieczoru :)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Jaipur (nowa edycja)

Jaipur (nowa edycja)

Botanik

Botanik


Klienci, którzy kupili Herbatka dla dwojga, kupili również: