Hero Realms (edycja polska)

Ulepszone Star Realms w świecie fantasy!
28 opinii
  • 2 - 4 osoby
  • od 12 lat
  • ok. 20 minut
  • wydanie polskie
Hero Realms - gra twórców szalenie popularnej i obsypanej nagrodami Star Realms - łączy radość deckbuildingu z interaktywnością walki charakterystyczną dla kolekcjonerskich karcianek - to wszystko okraszone klimatycznymi grafikami utrzymanymi w klimacie "high fantasy". Na czym to polega? Rozgrywkę zaczynamy ze składającą się z 10 kart talią ze złotem (potrzebnym do powiększania talii o nowe elementy) oraz kilkoma sztukami broni. Co turę dobieramy rękę pięciu kart z tworzonej talii, kupujemy nowe karty, dokładając je na stos odrzuconych, który wtasowujemy w talię po dobraniu z niej ostatniej karty. Na środku stołu znajduje się talia targu. Pięć wyłożonych z niej kart pokazuje jakie w danym momencie dobra dostępne są dla każdego z graczy. W trakcie gry stąd pozyskiwać będziemy czempionów, karty akcji i ekwipunku, by gromadzić jeszcze więcej złota i miażdżyć konkurencję. Zwycięzca może być tylko jeden! Co oferuje Hero Realms? emocjonującą rozgrywkę dla 2 do 4 osób w wieku od 12 roku życia 144 pięknie ilustrowane karty - zarówno karty punktacji jak i talie dla czterech graczy w pełni kolorowe zasady dla gier dwuosobowych oraz tryby rozgrywki dla większej ilości uczestników, jak każdy na każdego, łowca, czy hydra! wytrzymałe, komapktowe pudełko o wysokości 4,5 cm i wymiarach ok. 15x10 cm
Autor:
Robert Dougherty, Darwin Kastle
Ilustracje:
Randy Delven, Vito Gesualdi, Antonis Papantoniou
Wydawca:
IUVI Games
89,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Hero Realms - gra twórców szalenie popularnej i obsypanej nagrodami Star Realms - łączy radość deckbuildingu z interaktywnością walki charakterystyczną dla kolekcjonerskich karcianek - to wszystko okraszone klimatycznymi grafikami utrzymanymi w klimacie "high fantasy".

Na czym to polega?

Rozgrywkę zaczynamy ze składającą się z 10 kart talią ze złotem (potrzebnym do powiększania talii o nowe elementy) oraz kilkoma sztukami broni. Co turę dobieramy rękę pięciu kart z tworzonej talii, kupujemy nowe karty, dokładając je na stos odrzuconych, który wtasowujemy w talię po dobraniu z niej ostatniej karty.

Na środku stołu znajduje się talia targu. Pięć wyłożonych z niej kart pokazuje jakie w danym momencie dobra dostępne są dla każdego z graczy. W trakcie gry stąd pozyskiwać będziemy czempionów, karty akcji i ekwipunku, by gromadzić jeszcze więcej złota i miażdżyć konkurencję. Zwycięzca może być tylko jeden!

Co oferuje Hero Realms?

  • emocjonującą rozgrywkę dla 2 do 4 osób w wieku od 12 roku życia
  • 144 pięknie ilustrowane karty - zarówno karty punktacji jak i talie dla czterech graczy
  • w pełni kolorowe zasady dla gier dwuosobowych oraz tryby rozgrywki dla większej ilości uczestników, jak każdy na każdegołowca, czy hydra!
  • wytrzymałe, komapktowe pudełko o wysokości 4,5 cm i wymiarach ok. 15x10 cm

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 144 karty
  • instrukcja
Waga:
400 g
Instrukcja i inne pliki:
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.64
na podstawie 28 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Hero Realms (edycja polska)Najbardziej przydatne recenzje

LukePL

Liczba recenzji: 259

Bardzo szybka i prosta a jednocześnie dająca mnóstwo frajdy. Murowany efekt kolejnej partii :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Wojciech S.

Liczba recenzji: 119

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Rozkładanie gry i tłumaczenie zasad zajmuje 5min. Sama rozgrywka jest bardzo ciekawa. Ładne grafiki.. Idealny wstęp przed grami "ciężkiego kalibru".


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Eruanno

Liczba recenzji: 47

Ciekawa alternatywa dla Star Realms. Proste zasady sprawiają że nawet najmniej doświadczeni z karciankami gracze szybko załapią. No i tutaj w przeciwieństwie do Star przemyślano "wskaźnik HP". Proste rozwiązanie a bardzo dobre.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 1

Dzień dobry, czy w grę można grać w trzy osoby (grające przeciwko sobie)?

~ Tomek 08.01.2024 13:24

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również