Hero Realms (edycja polska)

Ulepszone Star Realms w świecie fantasy!
7 opinii
  • 2 - 4 osoby
  • od 12 lat
  • ok. 20 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! Kupując tę grę otrzymasz dwa liczniki życia GRATIS! Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów!Hero Realms - gra twórców szalenie popularnej i obsypanej nagrodami Star Realms - łączy radość deckbuildingu z interaktywnością walki charakterystyczną dla kolekcjonerskich karcianek - to wszystko okraszone klimatycznymi grafikami utrzymanymi w klimacie "high fantasy".Na czym to polega?Rozgrywkę zaczynamy ze składającą się z 10 kart talią ze złotem (potrzebnym do powiększania talii o nowe elementy) oraz kilkoma sztukami broni. Co turę dobieramy rękę pięciu kart z tworzonej talii, kupujemy nowe karty, dokładając je na stos odrzuconych, który wtasowujemy w talię po dobraniu z niej ostatniej karty.Na środku stołu znajduje się talia targu. Pięć wyłożonych z niej kart pokazuje jakie w danym momencie dobra dostępne są dla każdego z graczy. W trakcie gry stąd pozyskiwać będziemy czempionów, karty akcji i ekwipunku, by gromadzić jeszcze więcej złota i miażdżyć konkurencję. Zwycięzca może być tylko jeden!Co oferuje Hero Realms?emocjonującą rozgrywkę dla 2 do 4 osób w wieku od 12 roku życia144 pięknie ilustrowane karty - zarówno karty punktacji jak i talie dla czterech graczyw pełni kolorowe zasady dla gier dwuosobowych oraz tryby rozgrywki dla większej ilości uczestników, jak każdy na każdego, łowca, czy hydra!wytrzymałe, komapktowe pudełko o wysokości 4,5 cm i wymiarach ok. 15x10 cm
Autor:
Robert Dougherty, Darwin Kastle
Ilustracje:
Randy Delven, Vito Gesualdi, Antonis Papantoniou
Wydawca:
IUVI Games
7995

Dostępne 24 sztuki w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Uwaga! Kupując tę grę otrzymasz dwa liczniki życia GRATIS! Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów!

Hero Realms - gra twórców szalenie popularnej i obsypanej nagrodami Star Realms - łączy radość deckbuildingu z interaktywnością walki charakterystyczną dla kolekcjonerskich karcianek - to wszystko okraszone klimatycznymi grafikami utrzymanymi w klimacie "high fantasy".

Na czym to polega?

Rozgrywkę zaczynamy ze składającą się z 10 kart talią ze złotem (potrzebnym do powiększania talii o nowe elementy) oraz kilkoma sztukami broni. Co turę dobieramy rękę pięciu kart z tworzonej talii, kupujemy nowe karty, dokładając je na stos odrzuconych, który wtasowujemy w talię po dobraniu z niej ostatniej karty.

Na środku stołu znajduje się talia targu. Pięć wyłożonych z niej kart pokazuje jakie w danym momencie dobra dostępne są dla każdego z graczy. W trakcie gry stąd pozyskiwać będziemy czempionów, karty akcji i ekwipunku, by gromadzić jeszcze więcej złota i miażdżyć konkurencję. Zwycięzca może być tylko jeden!

Co oferuje Hero Realms?

  • emocjonującą rozgrywkę dla 2 do 4 osób w wieku od 12 roku życia
  • 144 pięknie ilustrowane karty - zarówno karty punktacji jak i talie dla czterech graczy
  • w pełni kolorowe zasady dla gier dwuosobowych oraz tryby rozgrywki dla większej ilości uczestników, jak każdy na każdegołowca, czy hydra!
  • wytrzymałe, komapktowe pudełko o wysokości 4,5 cm i wymiarach ok. 15x10 cm

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 144 karty
  • instrukcja
Waga:
400 g
Instrukcja i inne pliki:
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.43
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Hero Realms (edycja polska)Najbardziej przydatne recenzje

LukePL

Liczba recenzji: 263

Bardzo szybka i prosta a jednocześnie dająca mnóstwo frajdy. Murowany efekt kolejnej partii :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Wojciech S.

Liczba recenzji: 187

Dobry, solidny produkt

Rozkładanie gry i tłumaczenie zasad zajmuje 5min. Sama rozgrywka jest bardzo ciekawa. Ładne grafiki.. Idealny wstęp przed grami "ciężkiego kalibru".


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Eruanno

Liczba recenzji: 59

Ciekawa alternatywa dla Star Realms. Proste zasady sprawiają że nawet najmniej doświadczeni z karciankami gracze szybko załapią. No i tutaj w przeciwieństwie do Star przemyślano "wskaźnik HP". Proste rozwiązanie a bardzo dobre.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również