Implodujące Kotki

Dodatek do gry Eksplodujące Kotki
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (3)
 • 2 - 6 osób
 • od 7 lat
 • ok. 15 minut
 • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Eksplodujące Kotki.
Eksplodujące Kotki
Zupełnie nowe karty, zupełnie nowe żarty, jeszcze więcej wybuchów i dodatkowy, szósty gracz przy stole! To i jeszcze więcej znajdziecie w tym niepozornym pudełeczku, które stanowi dodatek do puchatej rosyjskiej ruletki – Eksplodująch Kotków. Wraz z rozszerzeniem do gry dołącza nowy rodzaj karty – Implodujący Kotek. Gdy pociągniesz go z talii, nie wybucha od razu! Zamiast tego umieszczasz go w wybranym przez siebie miejscu talii ODKRYTEGO, więc od tej pory będzie wiadomo, gdzie się znajduje. Gracz, który będzie musiał go dobrać, będzie w nie lada opałach, bo na Implodującego Kotka nie działa karta rozbrojenia.
Autor:
Matthew Inman, Elan Lee, Shane Small
Ilustracje:
Matthew Inman
Wydawca:
Rebel
4995

store

Dostępne powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w czwartek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Zupełnie nowe karty, zupełnie nowe żarty, jeszcze więcej wybuchów i dodatkowy, szósty gracz przy stole! To i jeszcze więcej znajdziecie w tym niepozornym pudełeczku, które stanowi dodatek do puchatej rosyjskiej ruletki – Eksplodująch Kotków.

Wraz z rozszerzeniem do gry dołącza nowy rodzaj karty – Implodujący Kotek. Gdy pociągniesz go z talii, nie wybucha od razu! Zamiast tego umieszczasz go w wybranym przez siebie miejscu talii ODKRYTEGO, więc od tej pory będzie wiadomo, gdzie się znajduje. Gracz, który będzie musiał go dobrać, będzie w nie lada opałach, bo na Implodującego Kotka nie działa karta rozbrojenia.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 20 kart
 • kołnierz wstydu
 • instrukcja
Waga (kg):
0.1
Pliki do pobrania:

4.67
na podstawie 3 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Implodujące Kotki


Najbardziej przydatne recenzje

Wapat

Liczba recenzji: 15

Jak dla mnie ideał :)

Znakomity dodatek do świetnej gry imprezowej. Nowe karty wprowadzają spore urozmaicenie i więcej możliwości taktycznych (możliwość odwrócenia kierunku gry, przeskoczenia graczy, czy przestawiania kart na szczycie stosu).

Pudełko może trochę przerazić swymi gabarytami ze względu na dodatkowy gadżet: "Kołnierz wstydu", który skutecznie uczy graczy pilnowania kierunku - chociaż jego wielkość zmusza do trzymania go oddzielnie od reszy gry. Na szczęście nie jest on obowiązkowy w rozgrywce - więc same karty można spokojnie zabrać ze sobą w teren.

Zdecydowanie doradzam ubranie kart w koszulki, w tej grze operuje się nimi naprawdę dużo i łatwo je zdewastować (dotyczy to rzecz jasna też kart podstawki). Niestety karty w koszulkach (przynajmniej tych premium) nie mieszczą sie w oryginalnym pudełku podstawki - ale można wyjąć z podstawki wypraskę i dokleić/złożyć kawałek kartonu na dnie pudełka, żeby rozdzielić go mniej więcej na dwie polowy - a wtedy wszystkie karty (postawka+dodatek), mieszczą się w nim w koszulkach idealnie i jeszcze zostaje miejce na kolejne przyszłe dodatki.

Samo pudełko od rozszerzenia nie nadaje się w zasadzie do niczego - poza przechowywaniem kołnierza. Sama instrukcja, abstrahując od zabawnej zaweartości, wydaje mi się trochę gorszej jakości niż instrukcja z podstawki - łatwiej ją podrzeć. Na szczęście nie jest ona potrzebna do gry (wystarczy jej jednokrotne przeczytanie).

Polecam zarówno dodatek jak i podstawkę - świetna gra zarowno na imprezę jak i potencjalnie z dziećmi w rodzinnym gronie (jak już opatrzy się im fascynacja tekstami w stylu "Wejrzyj w zadek koczarodzieja..." i podobnymi z gatunku "kloacznych".


Sapphire101

Liczba recenzji: 121

Chyba jeden z niewielu dodatków, gdzie zawartość jest niewspółmierna do dość wysokiej ceny (ok. 45zł). W zestawie znajdziemy tylko 20 dodatkowych kart i wspomniany w opisie "kołnierz wstydu". Na minus przemawia również forma wydania dodatku - wielkie, tekturowe pudełko, wykonane z cienkiego kartonu (nie da się go po prostu nie pogiąć, nawet przy otwieraniu karton się wygina). Instrukcja dodatku, mimo wielkiego pudełka, została pozaginana w kostkę, czego osobiście nie cierpię w grach - nie wiem, czemu nie skuszono się chociażby na dopasowanie wielkości instrukcji do podstawowej wersji gry. Pomimo faktu, że "kotki" lubię i odpowiada mi ten humor - sposób wydania tego dodatku oraz zawartość nie są warte takiej kwoty.


Beata

Liczba recenzji: 1

Jak dla mnie ideał :)

Szybka wysyłka, bardzo bezpiecznie zapakowane, kotek nie implodował po drodze :) produkt zgodny z opisem i bez skazy.

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 1

Dzień dobry, czy ten dodatek pasuje do wersji angielskiej (exploding kittens nsfw deck) ?

~ Michał 22.11.2020 12:15

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie