Mały Odkrywca: Magiczny ołówek - Enjoy English

Nauka języka przez zabawę
1 opinia
 • 1 - 4 osoby
 • od 5 lat
 • 10 - 25 minut
 • wydanie polskie
Mały Odkrywca: Enjoy English to gra, dzięki której Mali Odkrywcy poznają podstawowe słownictwo angielskie. Plansze tematyczne umożliwiają przyswojenie i utrwalenie najważniejszych słów.Co wyróżnia tę grę?Gry i zabawy językowe zawarte w zestawie pomagają dzieciom stawiać pierwsze kroki w nauce języka obcegoBarwne ilustracje i wciągające zadania sprawiają, że dzieci z przyjemnością sięgną po tę gręZadania na panszach obejmują różnorodne zagadnienia z zakredu edukacji jezykowek przedszkolnej i wczesnoszkolnejSeria Mały odkrywca to gry edukacyjne dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Są one połączeniem zabawy i nauki, dlatego korzystanie z nich jest świetnym pomysłem na twórcze spędzenie czasu z dzieckiem.Wszystkie gry zostały przygotowane, by wspomagać rozwój poznawczy i intelektualny dzieci: rozwijają myślenie logiczno-matematyczne, stymulują zdolności komunikacyjne i wzbogacają słownictwo, ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową, trenują pamięć i koncentrację, pobudzają wyobraźnię oraz kreatywność.Produkty z serii Mały Odkrywca są testowane przez dzieci oraz pozytywnie opiniowane przez nauczycieli przedszkolnych.
Wydawca:
Trefl
4495

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Mały Odkrywca: Enjoy English to gra, dzięki której Mali Odkrywcy poznają podstawowe słownictwo angielskie. Plansze tematyczne umożliwiają przyswojenie i utrwalenie najważniejszych słów.

Co wyróżnia tę grę?

 • Gry i zabawy językowe zawarte w zestawie pomagają dzieciom stawiać pierwsze kroki w nauce języka obcego
 • Barwne ilustracje i wciągające zadania sprawiają, że dzieci z przyjemnością sięgną po tę grę
 • Zadania na panszach obejmują różnorodne zagadnienia z zakredu edukacji jezykowek przedszkolnej i wczesnoszkolnej

Seria Mały odkrywca to gry edukacyjne dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Są one połączeniem zabawy i nauki, dlatego korzystanie z nich jest świetnym pomysłem na twórcze spędzenie czasu z dzieckiem.

logo Mały Odkrywca - Magiczny ołówek

Wszystkie gry zostały przygotowane, by wspomagać rozwój poznawczy i intelektualny dzieci: rozwijają myślenie logiczno-matematyczne, stymulują zdolności komunikacyjne i wzbogacają słownictwo, ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową, trenują pamięć i koncentrację, pobudzają wyobraźnię oraz kreatywność.

Produkty z serii Mały Odkrywca są testowane przez dzieci oraz pozytywnie opiniowane przez nauczycieli przedszkolnych.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • magiczny ołówek
 • 16 dwustronnych plansz z zadaniami
 • plansza z tarczą losującą
 • 4 pionki
 • instrukcja
Waga:
481 g

Recenzje

4.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Mały Odkrywca: Magiczny ołówek - Enjoy English

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie