Memo Labirynty

2 w 1, czyli kolorowe Memo oraz biało-czarne labirynty!
Podziel się swoją opinią
  • 2 - bez ograniczeń
  • od 6 lat
  • 15 - 30 minut
  • wydanie polskie
Memo Labirynty Herve Tulleta - autora światowego bestsellera „Naciśnij mnie” (ponad 2 mln egz. sprzedanych na całym świecie!) - to połączenie rozbudzającej wyobraźnię zabawy z edukacją: nauką kolorów, kształtów i kierunków. To także nauka logicznego myślenia, wnioskowania i zapamiętywania oraz zachęta do kreatywnego tworzenia własnych abstrakcyjnych wzorów i labiryntów.Memo – zapamiętuj kolory i figury, żeby zbierać takie same karty w pary.Labirynt – buduj własne labirynty, zakręcone drogi, niezwykłe wzory.To dwie gry logiczne pobudzające wyobraźnię, kreatywność oraz pamięć i koncentrację! To bardzo twórczy zestaw dla dzieci w różnym wieku. Wszyscy znajdziecie pomysł na wspólne spędzenie czasu i rodzinną rozrywkę”.Pudełko zawiera talię 44 dużych, dwustronnych, kartonowych kart.
Autor:
Herve Tullet
Wydawca:
Babaryba.pl
4495

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu 14 dni


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Memo Labirynty Herve Tulleta - autora światowego bestsellera „Naciśnij mnie” (ponad 2 mln egz. sprzedanych na całym świecie!) - to połączenie rozbudzającej wyobraźnię zabawy z edukacją: nauką kolorów, kształtów i kierunków. To także nauka logicznego myślenia, wnioskowania i zapamiętywania oraz zachęta do kreatywnego tworzenia własnych abstrakcyjnych wzorów i labiryntów.

  • Memo – zapamiętuj kolory i figury, żeby zbierać takie same karty w pary.
  • Labirynt – buduj własne labirynty, zakręcone drogi, niezwykłe wzory.

To dwie gry logiczne pobudzające wyobraźnię, kreatywność oraz pamięć i koncentrację! To bardzo twórczy zestaw dla dzieci w różnym wieku. Wszyscy znajdziecie pomysł na wspólne spędzenie czasu i rodzinną rozrywkę”.

Pudełko zawiera talię 44 dużych, dwustronnych, kartonowych kart.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 44 dużych, dwustronnych, kartonowych kart
Waga (kg):
0.48

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Memo Labirynty

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie