Na sprzedaż

Zalicytuj i sprzedaj z zyskiem!
Podziel się swoją opinią
  • 3 - 6 osób
  • od 8 lat
  • ok. 20 minut
  • wydanie polskie
Na Sprzedaż to znakomita, prosta i przystępna gra licytacyjna, w której najpierw kupujecie Nieruchomości, by zaraz potem sprzedać je z jak największym zyskiem. Droga do zwycięstwa nie jest wcale prosta. Musicie trafnie oceniać wartość Nieruchomości wystawionych na licytację, przewidywać poczynania przeciwników, a wreszcie skłonić ich do podjęcia błędnych decyzji, dzięki którym to wy zarobicie najwięcej. Mała i sprytna gra. Na Sprzedaż płynnie przeplata licytację otwartą i licytację w ciemno, łącząc sprawdzone rozwiązania z oryginalną i nowatorską mechaniką.
Autor:
Stefan Dorra
Wydawca:
Portal Games, 2 Pionki
65,00

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Na Sprzedaż to znakomita, prosta i przystępna gra licytacyjna, w której najpierw kupujecie Nieruchomości, by zaraz potem sprzedać je z jak największym zyskiem. Droga do zwycięstwa nie jest wcale prosta. Musicie trafnie oceniać wartość Nieruchomości wystawionych na licytację, przewidywać poczynania przeciwników, a wreszcie skłonić ich do podjęcia błędnych decyzji, dzięki którym to wy zarobicie najwięcej. Mała i sprytna gra.

Na Sprzedaż płynnie przeplata licytację otwartą i licytację w ciemno, łącząc sprawdzone rozwiązania z oryginalną i nowatorską mechaniką.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 30 kart nieruchomości
  • 30 kart czeków
  • 84 żetony monet
  • instrukcja
Waga:
450 g


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Na sprzedażNajbardziej przydatne recenzje

SzkolaGryfino

Liczba recenzji: 41

Przyjemna, szybka gra opierająca się o licytację. Wielką przyjemnością jest obserwowanie jak uczestnicy naszego Koła stają się coraz lepsi w szacowaniu i licytacji dzięki tej grze.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Anna

Liczba recenzji: 51

Dobrze wykonana i prosta gra. Zdecydowanie trzeba trochę myśleć strategicznie i przydaje się pamiętanie jakie karty były już użyte. Szybka, choć spodziewałabym się więcej interakcji.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Reifield/Bogey

Liczba recenzji: 155

Egzemplarz kupiony na Konwencie, na stoisku Wydawcy, stąd brak Rebelowej gwiazdki.
Moja ocena to: "4 - dobry, solidny produkt".

Prosta gra licytacyjna z branży nieruchomości przeznaczona zarówno dla początkujących, jak i jako przerywnik (miły przerywnik) przed czymś poważniejszym.
Pozycja dla całej rodziny, bardzo ładnie wydana, z miłą dla oka gra grafiką i kolorystyką. Niektóre domeczki są przefajne.
Zasady przyswajamy tuż po rozpoczęciu, nawet gdyby instrukcja była w starożytnym węgierskim, a współzawodnicy byli z innej planety.
Cena nie jest zbyt wysoka, jak na moc zabawy jakie daje to niepozorne pudełko. Idealna dla Młodszych.
Na imprezę, na szybką przerwę, na popołudnie do herbatki.
Z całej swojej pikawy szczerością POLECAM.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie