Nemesis (edycja polska) + Dice Tray

Limitowana edycja gry z unikalną tacą do rzutów kośćmi
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • 1 - 5 osób
 • od 12 lat
 • 90 - 180 minut
 • wydanie polskie
Nagle wybudzasz się z hibernacji. Gdy powoli odzyskujesz świadomość i kontrolę nad własnym ciałem, przypominasz sobie, że jesteś na statku kosmicznym "Nemesis". Podróżujesz na Ziemię z górniczej planety Dantis umiejscowionej w systemie planetarnym Trappist-1. Zaskoczony i zaniepokojony zdajesz sobie sprawę, że komputer wybudził Cię w trybie awaryjnym tuż przed ostatnim nadprzestrzennym w kierunku Ziemi. Zaniepokojony, stanem statku i załogi, żądasz od komputera pokładowego więcej informacji. Na odpowiedź czekasz zdecydowanie zbyt długo, ale w końcu dane zaczynają napływać. Nie wiesz nic odnośnie statku, a stan całej załogi wydaje się być w porządku... całej, poza jedną osobą. Serce natychmiast skacze Ci do gardła...Hej! Mamy dla Was limitowaną pulę oryginalnych tacek na kości. Kupując ten produkt masz gwarancję otrzymania nemesisowego Dice Tray'a z motywem gry.Nemesis jest grą przygodową typu "survival horror" przeznaczoną dla od 1 do 5 graczy. Gracze wcielają się w rolę członków załogi kosmicznego transportowca "Nemesis", który po wykonaniu swojej misji obrał kurs powrotny na Ziemię. Nagle wydarzyło się coś, co na stałe odmieni los tej misji - komputer statku uruchomił procedury awaryjne: zatrzymał "Nemesis" i przywrócił świadomość załodze.Wciąż odurzeni zbyt szybkim wybudzeniem próbujecie dowiedzieć się, co spowodowało ten alarm. Sprawdzacie stan załogi i okazuje się, że biomonitor jednego z członków załogi nie wysyla żadnego sygnału. Sprawdzacie stan statku i odkrywacie, że poza uszkodzonymi silnikami, będziecie musieli jeszcze manualnie ustawić cel podróży. I nie jest to ostatnie z waszych zmartwień...... bo na pokładzie znajdują się Intruzi.Dopóki procedura awaryjna jest aktywna, możecie zapomnieć o powrocie do domu.Nemesis jest grą kooperacyjną, której głównymi motywami są blef, zdrada i to, co uwielbia każdy fan gatunku survival horror - przygoda pełna niebezpiecznych spotkań i trudnych decyzji.
Autor:
Adam Kwapiński
Ilustracje:
Piotr Foksowicz, Ewa Labak, Patryk Jędraszek, Paweł Samborski, Piotr Gacek, Andrzej Półtoranos
54995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Nagle wybudzasz się z hibernacji. Gdy powoli odzyskujesz świadomość i kontrolę nad własnym ciałem, przypominasz sobie, że jesteś na statku kosmicznym "Nemesis". Podróżujesz na Ziemię z górniczej planety Dantis umiejscowionej w systemie planetarnym Trappist-1. Zaskoczony i zaniepokojony zdajesz sobie sprawę, że komputer wybudził Cię w trybie awaryjnym tuż przed ostatnim nadprzestrzennym w kierunku Ziemi. Zaniepokojony, stanem statku i załogi, żądasz od komputera pokładowego więcej informacji. Na odpowiedź czekasz zdecydowanie zbyt długo, ale w końcu dane zaczynają napływać. Nie wiesz nic odnośnie statku, a stan całej załogi wydaje się być w porządku... całej, poza jedną osobą. Serce natychmiast skacze Ci do gardła...

Hej! Mamy dla Was limitowaną pulę oryginalnych tacek na kości. Kupując ten produkt masz gwarancję otrzymania nemesisowego Dice Tray'a z motywem gry.Limitowana tacka na kości w pełnej krasie.

Nemesis jest grą przygodową typu "survival horror" przeznaczoną dla od 1 do 5 graczy. Gracze wcielają się w rolę członków załogi kosmicznego transportowca "Nemesis", który po wykonaniu swojej misji obrał kurs powrotny na Ziemię. 

Nagle wydarzyło się coś, co na stałe odmieni los tej misji - komputer statku uruchomił procedury awaryjne: zatrzymał "Nemesis" i przywrócił świadomość załodze.

Wciąż odurzeni zbyt szybkim wybudzeniem próbujecie dowiedzieć się, co spowodowało ten alarm. Sprawdzacie stan załogi i okazuje się, że biomonitor jednego z członków załogi nie wysyla żadnego sygnału. Sprawdzacie stan statku i odkrywacie, że poza uszkodzonymi silnikami, będziecie musieli jeszcze manualnie ustawić cel podróży. I nie jest to ostatnie z waszych zmartwień...

... bo na pokładzie znajdują się Intruzi.

Dopóki procedura awaryjna jest aktywna, możecie zapomnieć o powrocie do domu.

Nemesis jest grą kooperacyjną, której głównymi motywami są blef, zdrada i to, co uwielbia każdy fan gatunku survival horror - przygoda pełna niebezpiecznych spotkań i trudnych decyzji.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 1 limitowana tacka na kości
 • 1 Nemesis (edycja polska)
Waga (kg):
3
Pliki do pobrania:
Pasujące koszulki:

Dodatki i akcesoriaPytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 1

Ddostałem niedawno do Was ten egzemplarz z Dice Trayem. W pudełku były poprawione karty z Erraty z pierwszej kampanii. Jednak jak się okazało, nie były to wszystkie karty. Poprawione w pudełku były: g) Akcja gracza intruza – karty z kierunkiem ruchu 1, 2, 3 i efektem specjalnym POŚCIG – x3; h) Niespodziewana okazja (cel korporacyjny) – x1. Natomiast cała reszta – akcje postaci i a) Zastrzyk adrenaliny (przedmiot) (bodajże powinny to być 3 karty) nie. Pytanie – czy tak jest w każdym pudełku, czy tylko u mnie jakiś błąd? I co z tym zrobić – macie te poprawione karty?

~ Wookiee 22.10.2020 14:57

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Co jeśli, są podobne cele np. 1 gracz musi lecieć na ziemie a drugi nie naprawiać silników z jakiegoś powodu (z tego co wiem takie cele będą miały miejsce)? Powiedzmy, że dowiedzą się o swoich zamiarach. Będąc razem w pomieszczeniu będą obracać cały czas kartę silników co swoją turę, czy wtedy gra straci sens?

~ Piotr 02.09.2020 21:51

comment

Karty celów mają zawsze dwa cele na nich np "Królowa musi zginąć LUB statek musi zostać zniszczony". Gracze z ograniczonym zaufaniem muszą zacząć współpracować albo nie przeżyję nikt. Stanie przy silniku i ciągle odwracanie jego stanu nie jest możliwe, jest ograniczona kart naprawy/zepsucia w danej chwili na ręce, a kończenie tury ciągle w tym samym miejscu sprawi że w fazie rozwoju koloni będą nas atakować kolejni intruzi i zwyczajnie skończy nam się czas. Trzeba balansować pomiędzy dobrem swoim a ogółu aby w ogóle przeżyć.

Czy odpowiedź była przydatna? thumb_up 0

~ Artur 08.10.2020 23:00

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie