Nemesis (edycja polska) + Dice Tray

Limitowana edycja gry z unikalną tacą do rzutów kośćmi
4 opinie
  • 1 - 5 osób
  • od 12 lat
  • 90 - 180 minut
  • wydanie polskie
Nagle wybudzasz się z hibernacji. Gdy powoli odzyskujesz świadomość i kontrolę nad własnym ciałem, przypominasz sobie, że jesteś na statku kosmicznym "Nemesis". Podróżujesz na Ziemię z górniczej planety Dantis umiejscowionej w systemie planetarnym Trappist-1. Zaskoczony i zaniepokojony zdajesz sobie sprawę, że komputer wybudził Cię w trybie awaryjnym tuż przed ostatnim nadprzestrzennym w kierunku Ziemi. Zaniepokojony, stanem statku i załogi, żądasz od komputera pokładowego więcej informacji. Na odpowiedź czekasz zdecydowanie zbyt długo, ale w końcu dane zaczynają napływać. Nie wiesz nic odnośnie statku, a stan całej załogi wydaje się być w porządku... całej, poza jedną osobą. Serce natychmiast skacze Ci do gardła... Hej! Mamy dla Was limitowaną pulę oryginalnych tacek na kości. Kupując ten produkt masz gwarancję otrzymania nemesisowego Dice Tray'a z motywem gry. Nemesis jest grą przygodową typu "survival horror" przeznaczoną dla od 1 do 5 graczy. Gracze wcielają się w rolę członków załogi kosmicznego transportowca "Nemesis", który po wykonaniu swojej misji obrał kurs powrotny na Ziemię.  Nagle wydarzyło się coś, co na stałe odmieni los tej misji - komputer statku uruchomił procedury awaryjne: zatrzymał "Nemesis" i przywrócił świadomość załodze. Wciąż odurzeni zbyt szybkim wybudzeniem próbujecie dowiedzieć się, co spowodowało ten alarm. Sprawdzacie stan załogi i okazuje się, że biomonitor jednego z członków załogi nie wysyla żadnego sygnału. Sprawdzacie stan statku i odkrywacie, że poza uszkodzonymi silnikami, będziecie musieli jeszcze manualnie ustawić cel podróży. I nie jest to ostatnie z waszych zmartwień... ... bo na pokładzie znajdują się Intruzi. Dopóki procedura awaryjna jest aktywna, możecie zapomnieć o powrocie do domu. Nemesis jest grą kooperacyjną, której głównymi motywami są blef, zdrada i to, co uwielbia każdy fan gatunku survival horror - przygoda pełna niebezpiecznych spotkań i trudnych decyzji.
Autor:
Adam Kwapiński
Ilustracje:
Piotr Foksowicz, Ewa Labak, Patryk Jędraszek, Paweł Samborski, Piotr Gacek, Andrzej Półtoranos
549,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Nagle wybudzasz się z hibernacji. Gdy powoli odzyskujesz świadomość i kontrolę nad własnym ciałem, przypominasz sobie, że jesteś na statku kosmicznym "Nemesis". Podróżujesz na Ziemię z górniczej planety Dantis umiejscowionej w systemie planetarnym Trappist-1. Zaskoczony i zaniepokojony zdajesz sobie sprawę, że komputer wybudził Cię w trybie awaryjnym tuż przed ostatnim nadprzestrzennym w kierunku Ziemi. Zaniepokojony, stanem statku i załogi, żądasz od komputera pokładowego więcej informacji. Na odpowiedź czekasz zdecydowanie zbyt długo, ale w końcu dane zaczynają napływać. Nie wiesz nic odnośnie statku, a stan całej załogi wydaje się być w porządku... całej, poza jedną osobą. Serce natychmiast skacze Ci do gardła...

Hej! Mamy dla Was limitowaną pulę oryginalnych tacek na kości. Kupując ten produkt masz gwarancję otrzymania nemesisowego Dice Tray'a z motywem gry.Limitowana tacka na kości w pełnej krasie.

Nemesis jest grą przygodową typu "survival horror" przeznaczoną dla od 1 do 5 graczy. Gracze wcielają się w rolę członków załogi kosmicznego transportowca "Nemesis", który po wykonaniu swojej misji obrał kurs powrotny na Ziemię. 

Nagle wydarzyło się coś, co na stałe odmieni los tej misji - komputer statku uruchomił procedury awaryjne: zatrzymał "Nemesis" i przywrócił świadomość załodze.

Wciąż odurzeni zbyt szybkim wybudzeniem próbujecie dowiedzieć się, co spowodowało ten alarm. Sprawdzacie stan załogi i okazuje się, że biomonitor jednego z członków załogi nie wysyla żadnego sygnału. Sprawdzacie stan statku i odkrywacie, że poza uszkodzonymi silnikami, będziecie musieli jeszcze manualnie ustawić cel podróży. I nie jest to ostatnie z waszych zmartwień...

... bo na pokładzie znajdują się Intruzi.

Dopóki procedura awaryjna jest aktywna, możecie zapomnieć o powrocie do domu.

Nemesis jest grą kooperacyjną, której głównymi motywami są blef, zdrada i to, co uwielbia każdy fan gatunku survival horror - przygoda pełna niebezpiecznych spotkań i trudnych decyzji.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 1 limitowana tacka na kości
  • 1 Nemesis (edycja polska)
Waga:
3 kg
Instrukcja i inne pliki:
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 2
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy planują Państwo sprzedaż samych Dice Tray do gry Nemesis?

~ Paweł 02.07.2021 18:46

Jest w planach sprzedaż dice tray Nemesis, ale z innym wzorem niż dostępny w tym pakiecie.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Marek_J 16.07.2021 14:53

Co jeśli, są podobne cele np. 1 gracz musi lecieć na ziemie a drugi nie naprawiać silników z jakiegoś powodu (z tego co wiem takie cele będą miały miejsce)? Powiedzmy, że dowiedzą się o swoich zamiarach. Będąc razem w pomieszczeniu będą obracać cały czas kartę silników co swoją turę, czy wtedy gra straci sens?

~ Piotr 02.09.2020 21:51

Karty celów mają zawsze dwa cele na nich np "Królowa musi zginąć LUB statek musi zostać zniszczony". Gracze z ograniczonym zaufaniem muszą zacząć współpracować albo nie przeżyję nikt. Stanie przy silniku i ciągle odwracanie jego stanu nie jest możliwe, jest ograniczona kart naprawy/zepsucia w danej chwili na ręce, a kończenie tury ciągle w tym samym miejscu sprawi że w fazie rozwoju koloni będą nas atakować kolejni intruzi i zwyczajnie skończy nam się czas. Trzeba balansować pomiędzy dobrem swoim a ogółu aby w ogóle przeżyć.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Artur 08.10.2020 23:00

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie