Odjechane Jednorożce Bez cenzury

Stwórz armię jednorożców!
11 opinii
  • 2 - 8 osób
  • od 18 lat
  • 30 - 45 minut
  • wydanie polskie
UWAGA! Ta wersja gry przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych!Wpraw przyjaciół w osłupienie. Porzuć ich. Pamiętaj, że jednorożce nie oceniają.Bezkonkurencyjna gra imprezowa powraca, tym razem w znacznie bardziej niegrzecznej wersji! Odjechane Jednorożce: Bez cenzury to strategiczna karcianka pełna śmiechu i destrukcji, złośliwych zagrywek i radosnego rżenia! Każdy z nas zacznie z uroczym, małym jednorożkiem, który stanowi zalążek pełnoprawnej armii zniszczenia. Zwyciężymy, jeśli będziemy umiejętnie wykorzystywać wpływające na siebie efekty kart i mądrze wybierzemy cele, które zaatakujemy.Na czym to polega? Na samym początku otrzymujesz kartę jednorożka. Uroczo, prawda? Ale nie przywiązuj się do niego zbytnio, bo nie o jednorożki chodzi w tej grze. Twoim zadaniem jest zbudowanie unikalnej armii dorosłych jednorożców.Zbuduj armię tak szybko, jak to możliwe, albo zgiń z ręki Twoich tak zwanych przyjaciół. Możesz być pewien, że wykorzystają każdą okazję, aby Cię zniszczyć. Sam też możesz to robić, podrzucając im do stajni specjalne karty kar z nieprzyjemnymi efektami.Zwycięża gracz, który jako pierwszy umieści w swojej stajni wymaganą liczbę jednorożców. Dlaczego pokochasz tę grę?Odjechane Jednorożce: Bez cenzury są grą kaskadowych efektów, które potrafią bardzo mocno zmieniać sytuację przy stole. Musimy nieustannie pilnować naszych przeciwników i wspólnie dbać o to, by żaden z nich nie wykręcił nam jakiegoś numeru, a jednocześnie sami próbujemy zawalczyć o zwycięstwo. Oparta na identycznej mechanice co standardowe Odjechane Jednorożce, a jednocześnie pełna brudnych żartów wersja Bez cenzury stanowi doskonałą zabawę dla dorosłych! Jeśli uwielbiacie nieprzyzwoite skojarzenia i czarny humor, żarty na kartach doprowadzą Was do łez!Instrukcja w tej wersji proponuje graczom dwa dodatkowe tryby rozgrywek, które zmienią nie tylko Waszą zabawę, ale również przebieg całej imprezy!
Autor:
Ramy Badie
Wydawca:
Rebel
8995

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: IV kwartał 2021 r.


Dostawa 0 zł (Black Friday).


Opis

UWAGA! Ta wersja gry przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych!

Wpraw przyjaciół w osłupienie. Porzuć ich. Pamiętaj, że jednorożce nie oceniają.

Bezkonkurencyjna gra imprezowa powraca, tym razem w znacznie bardziej niegrzecznej wersji! Odjechane Jednorożce: Bez cenzury to strategiczna karcianka pełna śmiechu i destrukcji, złośliwych zagrywek i radosnego rżenia! Każdy z nas zacznie z uroczym, małym jednorożkiem, który stanowi zalążek pełnoprawnej armii zniszczenia. Zwyciężymy, jeśli będziemy umiejętnie wykorzystywać wpływające na siebie efekty kart i mądrze wybierzemy cele, które zaatakujemy.

Na czym to polega? 

Na samym początku otrzymujesz kartę jednorożka. Uroczo, prawda? Ale nie przywiązuj się do niego zbytnio, bo nie o jednorożki chodzi w tej grze. Twoim zadaniem jest zbudowanie unikalnej armii dorosłych jednorożców.

Zbuduj armię tak szybko, jak to możliwe, albo zgiń z ręki Twoich tak zwanych przyjaciół. Możesz być pewien, że wykorzystają każdą okazję, aby Cię zniszczyć. Sam też możesz to robić, podrzucając im do stajni specjalne karty kar z nieprzyjemnymi efektami.

Zwycięża gracz, który jako pierwszy umieści w swojej stajni wymaganą liczbę jednorożców. 

Dlaczego pokochasz tę grę?

  • Odjechane Jednorożce: Bez cenzury są grą kaskadowych efektów, które potrafią bardzo mocno zmieniać sytuację przy stole. Musimy nieustannie pilnować naszych przeciwników i wspólnie dbać o to, by żaden z nich nie wykręcił nam jakiegoś numeru, a jednocześnie sami próbujemy zawalczyć o zwycięstwo. 
  • Oparta na identycznej mechanice co standardowe Odjechane Jednorożce, a jednocześnie pełna brudnych żartów wersja Bez cenzury stanowi doskonałą zabawę dla dorosłych! Jeśli uwielbiacie nieprzyzwoite skojarzenia i czarny humor, żarty na kartach doprowadzą Was do łez!
  • Instrukcja w tej wersji proponuje graczom dwa dodatkowe tryby rozgrywek, które zmienią nie tylko Waszą zabawę, ale również przebieg całej imprezy!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 135 kart
  • instrukcja
Waga:
300 g
Instrukcja i inne pliki:


Recenzje

4.09
na podstawie 11 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Odjechane Jednorożce Bez cenzuryNajbardziej przydatne recenzje

kermitoos88

Liczba recenzji: 8

Posiadam podstawową wersję gry (z cenzurą ;) ) i muszę przyznać, że wersja Bez Cenzury daje dużo większą frajdę, a zwłaszcza przy imprezowo-planszówkowych spotkaniach. Karty rżenia nabrały dodatkwej mocy mogąc krzyknąć przecinikowi prosto w twarz NIE TO ZNACZY NIE!! Ubawiliśmy się po pachy dzięki niegrzecznym Jednorożcom i zdecydowanie mogę polecić tę grę jako idealną imprezówkę (tylko może dla ciut starszych graczy ;) ).


Mateusz

Liczba recenzji: 43

Naprawdę fajna gra imprezowa :) dobra w luźnym towarzystwie przy jakimś %. Piszę tak otwarcie skoro to towar mocno pełnoletni ;)


Piotr

Liczba recenzji: 10

Mocno niecenzuralna wersja, stanowczo do grania w dorosłym towarzystwie. Fajna imprezówka.

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 6
Z odpowiedzią 5
Oczekujące na odpowiedź 1

Którą wersję polecacie kupić? Czy w którejś z nich są ciekawsze akcje/interakcje? Gramy zawsze dorosłą ekipą, podstawka nas wciągnęła i chcielibyśmy dodać do naszej domowej kolekcji jednorożce, tylko właśnie pytanie, które?

~ ja 08.10.2021 01:14

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Kochani, czy kartę Euforii można zablokować RżeNIEm podczas jej zagrania?

~ Żychwa 02.06.2021 23:04

Rżenie blokuje wszystko oprócz karty na której jest zaznaczone, że nie.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Demaru 16.07.2021 12:32

Jakie akcje mogą zostać zablokowanie przez kartę rże-nie? Czy mogę tą kartą powstrzymać przeciwnika przed zagraniem ulepszenia albo jednorożca do swojej stajni (stajni przeciwnika)?

~ Bożydar 09.05.2021 20:20

Pewnie. A czemu nie?

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Demaru 14.05.2021 10:11

Jaka jest maksymalna liczba graczy?

~ anna 05.11.2020 10:15

8 osób

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Mateusz 21.11.2020 17:39

Czy karty (magia / ulepszenia / kary / jednorożce) pokrywają się z tymi z wersji oryginalnej czy są to zupełnie nowe karty?

~ Arbuz 09.10.2020 17:56

Spora część efektów na kartach magii, magicznych jednorożców, ulepszeń i kar jest inna niż w podstawce. Nawet jedno z rżeń jest potężniejsze. Idealnie się będą uzupełniać po wymieszaniu obu wersji :-)

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ wc 14.10.2020 15:45

Czy wersję bez cenzury można połączyć (wymieszać karty) z podstawową wersją Odjechanych Jednorożców?

~ Mateusz 09.10.2020 12:00

Jeżeli nie gra sie z dziećmi to można wymieszać, obie podstawki są kompatybilne

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Rykezya 09.10.2020 14:15

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie