Odjechane Jednorożce Bez cenzury (druga edycja)

Stwórz armię jednorożców!
32 opinie
  • 2 - 8 osób
  • od 18 lat
  • 30 - 45 minut
  • wydanie polskie
UWAGA! Ta wersja gry przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych! Wpraw przyjaciół w osłupienie. Porzuć ich. Pamiętaj, że jednorożce nie oceniają. Bezkonkurencyjna gra imprezowa powraca, tym razem w znacznie bardziej niegrzecznej wersji! Odjechane Jednorożce: Bez cenzury to strategiczna karcianka pełna śmiechu i destrukcji, złośliwych zagrywek i radosnego rżenia! Każdy z nas zacznie z uroczym, małym jednorożkiem, który stanowi zalążek pełnoprawnej armii zniszczenia. Zwyciężymy, jeśli będziemy umiejętnie wykorzystywać wpływające na siebie efekty kart i mądrze wybierzemy cele, które zaatakujemy. Na czym to polega?  Na samym początku otrzymujesz kartę jednorożka. Uroczo, prawda? Ale nie przywiązuj się do niego zbytnio, bo nie o jednorożki chodzi w tej grze. Twoim zadaniem jest zbudowanie unikalnej armii dorosłych jednorożców. Zbuduj armię tak szybko, jak to możliwe, albo zgiń z ręki Twoich tak zwanych przyjaciół. Możesz być pewien, że wykorzystają każdą okazję, aby Cię zniszczyć. Sam też możesz to robić, podrzucając im do stajni specjalne karty kar z nieprzyjemnymi efektami. Zwycięża gracz, który jako pierwszy umieści w swojej stajni wymaganą liczbę jednorożców.  Co wyróżnia drugą edycję? W nowej wersji Odjechanych Jednorożców kilka kart zostało zastąpionych innymi lub zmieniły się ich efekty. Dodatkowo instrukcja została przeredagowana, a karty otrzymały odświeżony design. Nie zmieniły się natomiast ich rewersy, dzięki czemu nadal można dowolnie łączyć Odjechane Jednorożce Bez cenzury z wersją podstawową oraz dodatkami.  Dlaczego pokochasz tę grę? Odjechane Jednorożce: Bez cenzury są grą kaskadowych efektów, które potrafią bardzo mocno zmieniać sytuację przy stole. Musimy nieustannie pilnować naszych przeciwników i wspólnie dbać o to, by żaden z nich nie wykręcił nam jakiegoś numeru, a jednocześnie sami próbujemy zawalczyć o zwycięstwo.  Oparta na identycznej mechanice co standardowe Odjechane Jednorożce, a jednocześnie pełna brudnych żartów wersja Bez cenzury stanowi doskonałą zabawę dla dorosłych! Jeśli uwielbiacie nieprzyzwoite skojarzenia i czarny humor, żarty na kartach doprowadzą Was do łez! Instrukcja w tej wersji proponuje graczom dwa dodatkowe tryby rozgrywek, które zmienią nie tylko Waszą zabawę, ale również przebieg całej imprezy!
Autor:
Ramy Badie
Wydawca:
Rebel
109,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

UWAGA! Ta wersja gry przeznaczona jest wyłącznie dla osób dorosłych!

Wpraw przyjaciół w osłupienie. Porzuć ich. Pamiętaj, że jednorożce nie oceniają.

Bezkonkurencyjna gra imprezowa powraca, tym razem w znacznie bardziej niegrzecznej wersji! Odjechane Jednorożce: Bez cenzury to strategiczna karcianka pełna śmiechu i destrukcji, złośliwych zagrywek i radosnego rżenia! Każdy z nas zacznie z uroczym, małym jednorożkiem, który stanowi zalążek pełnoprawnej armii zniszczenia. Zwyciężymy, jeśli będziemy umiejętnie wykorzystywać wpływające na siebie efekty kart i mądrze wybierzemy cele, które zaatakujemy.

Na czym to polega? 

Na samym początku otrzymujesz kartę jednorożka. Uroczo, prawda? Ale nie przywiązuj się do niego zbytnio, bo nie o jednorożki chodzi w tej grze. Twoim zadaniem jest zbudowanie unikalnej armii dorosłych jednorożców.

Zbuduj armię tak szybko, jak to możliwe, albo zgiń z ręki Twoich tak zwanych przyjaciół. Możesz być pewien, że wykorzystają każdą okazję, aby Cię zniszczyć. Sam też możesz to robić, podrzucając im do stajni specjalne karty kar z nieprzyjemnymi efektami.

Zwycięża gracz, który jako pierwszy umieści w swojej stajni wymaganą liczbę jednorożców. 

Co wyróżnia drugą edycję?

W nowej wersji Odjechanych Jednorożców kilka kart zostało zastąpionych innymi lub zmieniły się ich efekty. Dodatkowo instrukcja została przeredagowana, a karty otrzymały odświeżony design. Nie zmieniły się natomiast ich rewersy, dzięki czemu nadal można dowolnie łączyć Odjechane Jednorożce Bez cenzury z wersją podstawową oraz dodatkami. 

Dlaczego pokochasz tę grę?

  • Odjechane Jednorożce: Bez cenzury są grą kaskadowych efektów, które potrafią bardzo mocno zmieniać sytuację przy stole. Musimy nieustannie pilnować naszych przeciwników i wspólnie dbać o to, by żaden z nich nie wykręcił nam jakiegoś numeru, a jednocześnie sami próbujemy zawalczyć o zwycięstwo. 
  • Oparta na identycznej mechanice co standardowe Odjechane Jednorożce, a jednocześnie pełna brudnych żartów wersja Bez cenzury stanowi doskonałą zabawę dla dorosłych! Jeśli uwielbiacie nieprzyzwoite skojarzenia i czarny humor, żarty na kartach doprowadzą Was do łez!
  • Instrukcja w tej wersji proponuje graczom dwa dodatkowe tryby rozgrywek, które zmienią nie tylko Waszą zabawę, ale również przebieg całej imprezy!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 135 kart
  • instrukcja
Waga:
300 g
Instrukcja i inne pliki:
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.31
na podstawie 32 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Odjechane Jednorożce Bez cenzury (druga edycja)Najbardziej przydatne recenzje

Patrycja

Liczba recenzji: 47

Dobry, solidny produkt

Chronić przed dziećmi 😂 Sama gra jest ok, ale to opisy na kartach robią robotę. Solidna imprezówka, choć karty naprawdę śmieszą za pierwszym razem.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Skaju

Liczba recenzji: 116

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Będzie grane po 22 ;)
Grałem kiedyś w angielską wersję zwykłą, więc czas sprawdzić tą!


Materius

Liczba recenzji: 33

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Bardzo dobra gra na początek wieczoru. Można rozruszać towarzystwo.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 9
Z odpowiedzią 9
Oczekujące na odpowiedź 0

Jak interpretować działanie karty "gówniaki" ? Jednorożce w Twojej stajni są traktowane jak gówna. Karty, które wpływają na karty jednorożców, nie oddziałują na twoje gówna. Czyli że efekty jednorożców "Jeśli ta karta znajduje się w twojej stajni..." nie działają, karty magii np poświęć kartę jednorożca ... nie działa

~ Bartek 23.10.2023 17:51

Dokładnie tak. Wszystkie karty, które dotyczą jednorożców nie działają na gówniaki - bo nie są jednorożcami. Jeżeli jakaś karta nie dotyczy bezpośrednio jednorożców to dotyczy również gówniaków.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Ewelina 11.04.2024 12:59

Czy jeśli gracz ma w swojej stajni kartę kary "gówniaki" to może wygrać? Skoro jednorożce są traktowane jak gówna to dalej się liczą? Czy należy się pozbyć kary by wygrać? Jak to postrzegacie?

~ Aleksandra 26.07.2023 02:41

Nie można wygrać i należy pozbyć się tej karty ze stajni. Jeżeli masz tą kartę w stajni to Twoje jednorożce nie są traktowane jak jednorożce ;)

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Ewelina 07.08.2023 13:52

Czy dodatki są kompatybilne również z wersją bez cenzury?

~ Kasia 16.12.2021 19:40

Tak, w opisie gry, jest nawet o tym informacja: "Co wyróżnia drugą edycję? W nowej wersji Odjechanych Jednorożców kilka kart zostało zastąpionych innymi lub zmieniły się ich efekty. Dodatkowo instrukcja została przeredagowana, a karty otrzymały odświeżony design. Nie zmieniły się natomiast ich rewersy, dzięki czemu nadal można dowolnie łączyć Odjechane Jednorożce Bez cenzury z wersją podstawową oraz dodatkami"

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ SkyShadow 20.03.2022 10:21

Którą wersję polecacie kupić? Czy w którejś z nich są ciekawsze akcje/interakcje? Gramy zawsze dorosłą ekipą, podstawka nas wciągnęła i chcielibyśmy dodać do naszej domowej kolekcji jednorożce, tylko właśnie pytanie, które?

~ ja 08.10.2021 01:14

To tylko kwestia estetyczna. Różnią się oprawą graficzną. Jeśli będziesz grywać w gronie tylko osób dorosłych, to polecam edycję bez cenzury. Jeśli zdarzy się zagrać z młodszym graczem, to edycję podstawową. Daje ona tyle samo frajdy w każdym gronie, niezależnie od wieku.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ SkyShadow 20.03.2022 10:25

Kochani, czy kartę Euforii można zablokować RżeNIEm podczas jej zagrania?

~ Żychwa 02.06.2021 23:04

Rżenie blokuje wszystko oprócz karty na której jest zaznaczone, że nie.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Marek_J 16.07.2021 12:32

Jakie akcje mogą zostać zablokowanie przez kartę rże-nie? Czy mogę tą kartą powstrzymać przeciwnika przed zagraniem ulepszenia albo jednorożca do swojej stajni (stajni przeciwnika)?

~ Bożydar 09.05.2021 20:20

Pewnie. A czemu nie?

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Marek_J 14.05.2021 10:11

Jaka jest maksymalna liczba graczy?

~ anna 05.11.2020 10:15

8 osób

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Mateusz 21.11.2020 17:39

Czy karty (magia / ulepszenia / kary / jednorożce) pokrywają się z tymi z wersji oryginalnej czy są to zupełnie nowe karty?

~ Arbuz 09.10.2020 17:56

Spora część efektów na kartach magii, magicznych jednorożców, ulepszeń i kar jest inna niż w podstawce. Nawet jedno z rżeń jest potężniejsze. Idealnie się będą uzupełniać po wymieszaniu obu wersji :-)

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ wc 14.10.2020 15:45

Czy wersję bez cenzury można połączyć (wymieszać karty) z podstawową wersją Odjechanych Jednorożców?

~ Mateusz 09.10.2020 12:00

Jeżeli nie gra sie z dziećmi to można wymieszać, obie podstawki są kompatybilne

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Rykezya 09.10.2020 14:15

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Morda, szefie!

Morda, szefie!

Top 10 (18+)

Top 10 (18+)