Pokój 25: Apogeum

Wszystko co najlepsze w serii Pokój 25!
2 opinie
 • 1 - 8 osób
 • od 10 lat
 • 30 - 60 minut
 • wydanie polskie
25 pomieszczeń, grupa śmiałków i tylko jedna szansa, by wydostać się na zewnątrz… Czy podołacie wyzwaniu? Pokój 25 to gra wymagająca umiejętnego planowania ruchów. Wraz z pozostałymi uczestnikami zostajecie zamknięci w labiryncie 25 pomieszczeń ułożonych w kwadrat. Waszym zadaniem jest poruszanie się po planszy w taki sposób, by jak najszybciej odnaleźć tytułowy Pokój 25, dostać się do niego i uciec. Oczywiście nie wszystkie pomieszczenia są warte odwiedzenia – w wielu z nich czekają na Was niebezpieczne pułapki. Jak działa ta wersja? Pokój 25: Apogeum to kwintesencja całej serii Pokój 25. Łączy w sobie wersję podstawową oraz usprawnienia znane z dodatku Sezon 2. Jest całkowicie niezależną grą i nie wymaga do zabawy żadnych dodatkowych elementów. Ta odsłona serii pozwala na zabawę 1-8 osób, a do wyboru mamy dwa tryby rozgrywki: kooperację oraz podejrzliwość. Oprócz pomieszczeń i postaci znanych z wersji podstawowej, gra zawiera również te, które pojawiły się w dodatku Sezon 2. W pudełku znajdziemy również znane fanom serii karty Z.R.B., które pozwalają podnieść poziom trudności naszej rozgrywki. Dodatkowo w tej wersji znajdziemy zupełnie nowy poziom trudności – Apogeum. Stanowi on największe z dotychczasowych wyzwań.
Autor:
François Rouzé
Ilustracje:
Daniel Balage, Camille Durand-Kriegel
Wydawca:
Rebel
179,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Produkt archiwalny: nie będzie dodrukowywany

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

25 pomieszczeń, grupa śmiałków i tylko jedna szansa, by wydostać się na zewnątrz… Czy podołacie wyzwaniu?

Pokój 25 to gra wymagająca umiejętnego planowania ruchów. Wraz z pozostałymi uczestnikami zostajecie zamknięci w labiryncie 25 pomieszczeń ułożonych w kwadrat. Waszym zadaniem jest poruszanie się po planszy w taki sposób, by jak najszybciej odnaleźć tytułowy Pokój 25, dostać się do niego i uciec. Oczywiście nie wszystkie pomieszczenia są warte odwiedzenia – w wielu z nich czekają na Was niebezpieczne pułapki.

Jak działa ta wersja?

Pokój 25: Apogeum to kwintesencja całej serii Pokój 25. Łączy w sobie wersję podstawową oraz usprawnienia znane z dodatku Sezon 2. Jest całkowicie niezależną grą i nie wymaga do zabawy żadnych dodatkowych elementów.

Ta odsłona serii pozwala na zabawę 1-8 osób, a do wyboru mamy dwa tryby rozgrywki: kooperację oraz podejrzliwość. Oprócz pomieszczeń i postaci znanych z wersji podstawowej, gra zawiera również te, które pojawiły się w dodatku Sezon 2. W pudełku znajdziemy również znane fanom serii karty Z.R.B., które pozwalają podnieść poziom trudności naszej rozgrywki.

Dodatkowo w tej wersji znajdziemy zupełnie nowy poziom trudności – Apogeum. Stanowi on największe z dotychczasowych wyzwań.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 10 figurek
 • 47 kafelków pomieszczeń
 • 40 żetonów akcji
 • dwustronna plansza
 • 8 znaczników kolejności
 • 8 żetonów ról
 • 8 żetonów adrenaliny
 • 58 kart Z.R.B.
 • 8 kart postaci
 • 24 żetony
Waga:
1,6 kg
Instrukcja i inne pliki:
Kod producenta:
SR00013-471
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pokój 25: ApogeumNajbardziej przydatne recenzje

Dominika

Liczba recenzji: 76

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Bardzo klimatyczna gierka. Ładnie wydana. "Super moce" każdego z bohaterów i parę wariantów gry sprawiają że każda rozgrywka ma inny przebieg i do samego końca nie możemy przewidzieć czy wygramy 🙂 a to właśnie w grach bardzo cenię. W wieczór Halloween była naszym gościem specjalnym na stole 😉 polecam


Jakub

Liczba recenzji: 35

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jedna z ciekawszych gier kooperacyjnych w jakie grałem :)


Wiera

Liczba recenzji: 27

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Inna niż wszytkie w jakie do tej pory grałam. Warto przed rozgrywką obejrzeć film "The Cube" - dodaje klimatu ;) Osobiście wolę tryb podejrzliwości.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również