Project L (edycja polska)

Strategiczna gra logiczna!
26 opinii
 • 1 - 4 osoby
 • od 8 lat
 • 20 - 40 minut
 • wydanie polskie
Wykorzystaj dostępne elementy, udoskonalaj strategię, zostaw przeciwników w tyle i sięgnij po zwycięstwo! Project L to gra logiczna zachwycająca prostotą elementów i zasad, a jednocześnie pełna wyzwań, które rozpalą Twoje szare komórki do czerwoności! Podczas rozgrywki będziesz rozwiązywać kolejne łamigłówki, poszerzając pulę dostępnych elementów i ulepszając je, by przygotować się do kolejnych zadań. Mądrze podejmowane decyzje, umiejętne planowanie i wyobraźnia przestrzenna pozwolą Ci zyskać przewagę i zostać mistrzem logicznych układanek! Na czym to polega? Podczas rozgrywek uczestnicy będą wykorzystywać swoje umiejętności strategiczne oraz planowanie przestrzenne, by zdobyć jak najwięcej jak najlepiej punktowanych elementów. W tym celu będą dobierać kolejne plastikowe puzzle o różnych kształtach, które posłużą do zapełnienia pustych miejsc w łamigłówkach. W swojej turze możesz wykonać do 3 akcji z puli: Dobrać nową łamigłówkę (możesz mieć przed sobą maksymalnie 4 nierozwiązane zagadki na raz). Ulepszyć posiadanego puzzla (wymienić go na element maksymalnie o poziom wyższy). Umieścić na planszy łamigłówki wybrany element. Każda ukończona łamigłówka daje nam nie tylko cenne punkty zwycięstwa, ale również kolejny plastikowy element w określonym kształcie. Dzięki temu możemy na bieżąco planować nie tylko najbliższy ruch, ale też to, jak wykorzystamy nagrody otrzymane w przyszłości. Dlaczego pokochasz tę grę? Czerpiący garściami z klasycznych gier logicznych Project L jest bardzo łatwy do wytłumaczenia nawet osobom, które na co dzień nie mają kontaktu z planszówkami. Uzupełnianie łamigłówek elementami rodem z Tetrisa to bardzo intuicyjna zabawa. Jednocześnie przy zachowaniu prostych zasad sama rozgrywka wymaga od nas umiejętnego planowania i taktycznego myślenia. To prawdziwe wyzwanie dla naszych umysłów! Mimo że to gra logiczna, zabawa z Projectem L pozbawiona jest przestojów. 
Autor:
Michal Mikeš, Jan Soukal, Adam Spanel
Ilustracje:
Jaroslav Jurica, Pavel Richter
Wydawca:
Rebel
139,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Wykorzystaj dostępne elementy, udoskonalaj strategię, zostaw przeciwników w tyle i sięgnij po zwycięstwo!

Project L to gra logiczna zachwycająca prostotą elementów i zasad, a jednocześnie pełna wyzwań, które rozpalą Twoje szare komórki do czerwoności! Podczas rozgrywki będziesz rozwiązywać kolejne łamigłówki, poszerzając pulę dostępnych elementów i ulepszając je, by przygotować się do kolejnych zadań. Mądrze podejmowane decyzje, umiejętne planowanie i wyobraźnia przestrzenna pozwolą Ci zyskać przewagę i zostać mistrzem logicznych układanek!

Na czym to polega?

Podczas rozgrywek uczestnicy będą wykorzystywać swoje umiejętności strategiczne oraz planowanie przestrzenne, by zdobyć jak najwięcej jak najlepiej punktowanych elementów. W tym celu będą dobierać kolejne plastikowe puzzle o różnych kształtach, które posłużą do zapełnienia pustych miejsc w łamigłówkach.

W swojej turze możesz wykonać do 3 akcji z puli:

 1. Dobrać nową łamigłówkę (możesz mieć przed sobą maksymalnie 4 nierozwiązane zagadki na raz).
 2. Ulepszyć posiadanego puzzla (wymienić go na element maksymalnie o poziom wyższy).
 3. Umieścić na planszy łamigłówki wybrany element.

Każda ukończona łamigłówka daje nam nie tylko cenne punkty zwycięstwa, ale również kolejny plastikowy element w określonym kształcie. Dzięki temu możemy na bieżąco planować nie tylko najbliższy ruch, ale też to, jak wykorzystamy nagrody otrzymane w przyszłości.

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • Czerpiący garściami z klasycznych gier logicznych Project L jest bardzo łatwy do wytłumaczenia nawet osobom, które na co dzień nie mają kontaktu z planszówkami. Uzupełnianie łamigłówek elementami rodem z Tetrisa to bardzo intuicyjna zabawa.
 • Jednocześnie przy zachowaniu prostych zasad sama rozgrywka wymaga od nas umiejętnego planowania i taktycznego myślenia. To prawdziwe wyzwanie dla naszych umysłów!
 • Mimo że to gra logiczna, zabawa z Projectem L pozbawiona jest przestojów. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 90 elementów
 • 52 łamigłówki
 • 4 karty pomocy gracza
 • instrukcja
Waga:
1,1 kg
Instrukcja i inne pliki:
Kod producenta:
BCUPRL01ML3


Recenzje

4.73
na podstawie 26 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Project L (edycja polska)Najbardziej przydatne recenzje

Aneta

Liczba recenzji: 420

Jak dla mnie ideał :)

Cudnie wydana gra. Czarne plansze dobrze kontrastują a kolorowymi elementami. Wydaje się większa jak jest w rzeczywistości. Prosty tytuł idealnie nadający się do wprowadzenia kogoś w świat gier :)


Angelika

Liczba recenzji: 96

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Gierka lekka i przyjemna - tetrisowy wydźwięk - jak najbardziej na plus. Same komponenty wyglądają jak cukierki do zjedzenia :) polecam na lekką grę do pokminienia na wieczór :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Ewelina

Liczba recenzji: 30

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobra i szybka wersja Tetrisa w wersji planszowej. Uwielbiamy takie układanki i po przetestowaniu gry na Planszówkach w Spodku długo czekaliśmy, aż znów będzie dostępna w sprzedaży.
Minimum zasad, maksimum dobrej zabawy. Polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Witam Gra świetna - czy zamierzają wydać Państwo dodatki czy szukać ich za granicą?

~ olap 19.07.2021 09:08

Są to tak zwane "kickstarter exclusive" i na ten moment nie ma opcji na ich wydanie.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Marek_J 22.07.2021 09:42

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Trekking przez historię

Trekking przez historię