Res Arcana: Perlae Imperii (edycja polska)

Nowy rodzaj esencji i warunek zwycięstwa
2 opinie
 • 2 - 5 osób
 • od 12 lat
 • 20 - 60 minut
 • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Res Arcana (edycja polska).
Res Arcana (edycja polska)
Na porośniętym bujną roślinnością brzegu mag wody przygotowuje się do zejścia pod powierzchnię. Chce odnaleźć ławicę małży, a wraz z nią perłę mocy. W tym samym czasie treserka smoków płynie na karmazynową wyspę w poszukiwaniu starożytnego smoka…Perlae Imperii to drugi dodatek do gry Res Arcana, który wprowadza nowy rodzaj esencji (perły) i modyfikuje warunek zwycięstwa, zwiększając liczbę punktów do 13. Dzięki nowym magom, monumentom, enklawom mocy, artefaktom, a także nowemu magicznemu przedmiotowi rozgrywka stanie się jeszcze ciekawsza!Perlae Imperii należy połączyć z podstawową wersją gry Res Arcana, ale do rozgrywki można włączyć również pierwszy dodatek: Lux et Tenebrae.Czym jest Res Arcana? To gra karciana w klimacie fantasy, w której uczestnicy wcielają się w najpotężniejszych magów. Podczas rozgrywki będziemy starali się doprowadzić do perfekcji swoje specyficzne umiejętności w taki sposób, by osiągnąć konkretny cel. Kluczem do zwycięstwa jest umiejętne zagrywanie kart, których połączone umiejętności będą wpływały na siebie wzajemnie, pozwalając nam na coraz to ważniejsze inwestycje, które zapewnią nam eksplorację kolejnych poziomów magicznej wiedzy i umiejętności.
Autor:
Thomas Lehmann
Ilustracje:
Julien Delval
Wydawca:
Rebel
7995

Dostępne 44 sztuki w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w środę


Dostawa 0 zł (Black Friday).


Opis

Na porośniętym bujną roślinnością brzegu mag wody przygotowuje się do zejścia pod powierzchnię. Chce odnaleźć ławicę małży, a wraz z nią perłę mocy. W tym samym czasie treserka smoków płynie na karmazynową wyspę w poszukiwaniu starożytnego smoka…

Perlae Imperii to drugi dodatek do gry Res Arcana, który wprowadza nowy rodzaj esencji (perły) i modyfikuje warunek zwycięstwa, zwiększając liczbę punktów do 13. Dzięki nowym magom, monumentom, enklawom mocy, artefaktom, a także nowemu magicznemu przedmiotowi rozgrywka stanie się jeszcze ciekawsza!

Perlae Imperii należy połączyć z podstawową wersją gry Res Arcana, ale do rozgrywki można włączyć również pierwszy dodatek: Lux et Tenebrae.

Czym jest Res Arcana? 

To gra karciana w klimacie fantasy, w której uczestnicy wcielają się w najpotężniejszych magów. Podczas rozgrywki będziemy starali się doprowadzić do perfekcji swoje specyficzne umiejętności w taki sposób, by osiągnąć konkretny cel. Kluczem do zwycięstwa jest umiejętne zagrywanie kart, których połączone umiejętności będą wpływały na siebie wzajemnie, pozwalając nam na coraz to ważniejsze inwestycje, które zapewnią nam eksplorację kolejnych poziomów magicznej wiedzy i umiejętności.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 12 kart artefaktów
 • 4 karty magów
 • 4 karty monumentów
 • 25 znaczników esencji (perły)
 • 2 płytki enklaw mocy (dwustronne)
 • magiczny przedmiot
 • płytka pomocy
 • instrukcja
Waga:
310 g
Instrukcja i inne pliki:


Recenzje

4.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Res Arcana: Perlae Imperii (edycja polska)

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 2
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy wiadomo już czy premiera rzeczywiście będzie miała miejsce w październiku? Czy może wiadomo już czy kontener gdzieś utknął i możemy spodziewać się opóźnienia?

~ MB 12.10.2021 10:08

Premiera wygląda na niezagrożoną.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Demaru 15.10.2021 20:37

Witam Kiedy będzie premiera Perlae Imperii? Czy wysyłają Państwo wcześniej grę przed premierą? Ile dni wcześniej?

~ Marta 22.07.2021 08:18

Premiera jest ustawiona na III kwartał, jeszcze nie ma konkretnej daty. Rebel wysyła swoje gry przeważnie dzień wcześniej niż inne sklepy, ale są odstępstwa od tej reguły.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Demaru 28.07.2021 12:20

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również