Sałatka z Karaluchami

9 opinii
  • 2 - 6 osób
  • od 6 lat
  • 10 - 20 minut
  • wydanie polskie
W tej grze pomidor czasami okazuje się papryką, sałatą, kalafiorem, a niekiedy... pozostaje pomidorem. Nie wolno wrzucać do sałatki dwa razy pod rząd tego samego składnika. Niewłaściwe słowo, chwila zawahania czy zająknięcie i trzeba będzie po wszystkich posprzątać. Gracze przygotowują kolorową sałatkę. Aby wykonać zadanie muszą w szybkim tempie wykładać swoje karty warzyw przy jednoczesnym ich nazywaniu. Wydaje się to proste, jednak reguły "prawidłowego" nazywania składników są ściśle określone i znacznie komplikują przygotowanie potrawy. Wygrywa osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszystkich swoich kart! Sałatkę z karaluchami i Zupę z karaluchami można ze sobą łączyć, daje to jeszcze więcej śmiechu.
Autor:
Jacques Zeimet
Wydawca:
Drei Magier Spiele, G3
45,00

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

W tej grze pomidor czasami okazuje się papryką, sałatą, kalafiorem, a niekiedy... pozostaje pomidorem. Nie wolno wrzucać do sałatki dwa razy pod rząd tego samego składnika. Niewłaściwe słowo, chwila zawahania czy zająknięcie i trzeba będzie po wszystkich posprzątać.
Gracze przygotowują kolorową sałatkę. Aby wykonać zadanie muszą w szybkim tempie wykładać swoje karty warzyw przy jednoczesnym ich nazywaniu. Wydaje się to proste, jednak reguły "prawidłowego" nazywania składników są ściśle określone i znacznie komplikują przygotowanie potrawy. Wygrywa osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszystkich swoich kart!
Sałatkę z karaluchami i Zupę z karaluchami można ze sobą łączyć, daje to jeszcze więcej śmiechu.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 112 kart warzyw
  • 16 kart warzyw tabu
  • instrukcja
Waga:
200 g


Recenzje

4.56
na podstawie 9 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Sałatka z KaraluchamiNajbardziej przydatne recenzje

Piotruś Pan

Liczba recenzji: 51

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Jeżeli ktoś grał w Karaluszka to musisz mieć Sałatkę :D .. nigdy w życiu tak często nie myliłem się strzelając w jedno z 4 warzyw. 10 kilogramów śmiechu przy zwykłej prostej karciance. MEGA SUPER przerywnik gdy czekamy na pizzę czy innego chińczyka.
Gdybym miał opisać "sałatkę" porównałbym ją do zmiksowanej wersji karaluszka i dobble ;) Na prawdę polecam. Banalne zasady a rozrywki co nie miara .


Konrad

Liczba recenzji: 2

Dobry, solidny produkt

Fajna gra towarzyska. Faktycznie można sobie poplątać język choć w połączeniu z "zupą z karaluchami" jest o wiele ciekawsza. Polecam więc dodatek. świetna zabawa.
Dobra jakość produktu w stosunku do ceny. Można grać nawet w dwie osoby a i tak jest zabawnie. Polecam.


Maciej

Liczba recenzji: 73

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Szybka gra imprezowa w którym skupienie, elastyczność myślenia i odporność na torowanie myśli są testowane do granic możliwości. Przy okazji dając dużo radości :)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie