Scriba

Gra towarzyska w dwóch wersjach
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (2)
 • 1 - 4 osoby
 • od 8 lat
 • wydanie polskie
Wiek: 8+Ilość graczy: 1-4Scriba to dwie różne wersje najatrakcyjniejszej i najbardziej emocjonującej gry słownej. Łączy w sobie cechy gier logicznych, strategicznych i losowych. Zasady gry uczą i zmuszają graczy do używania poprawnych form gramatycznych. Uczestnicy gry poszerzają swe słownictwo. Ciekawe zasady rywalizacji w połączeniu z rekwizytami sprawiają, ze Scriba jest interesującą gra dla każdego. To gra dzięki której ćwiczy się koncentrację, logiczne myślenie i wyobraźnię.W zestawie znajduje się dwustronna plansza. Na jednej stronie przedstawia klasyczną planszę taką jak w oryginalnych Scrabble, z drugiej strony plansza nie zawiera pól z premiami, za to za pomocą specjalnych żetonów można ustawiać przeszkody lub zbierać dodatkowe punkty. Miłym dodatkiem do gry jest specjalny bloczek do zapisywania wyników. Całość wykonana jest bardzo atrajcyjnie. Miła odmiana i rozszerzone możliwości gry!
Wydawca:
Alexander
7695

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Wiek: 8+
Ilość graczy: 1-4
Scriba to dwie różne wersje najatrakcyjniejszej i najbardziej emocjonującej gry słownej. Łączy w sobie cechy gier logicznych, strategicznych i losowych. Zasady gry uczą i zmuszają graczy do używania poprawnych form gramatycznych. Uczestnicy gry poszerzają swe słownictwo. Ciekawe zasady rywalizacji w połączeniu z rekwizytami sprawiają, ze Scriba jest interesującą gra dla każdego. To gra dzięki której ćwiczy się koncentrację, logiczne myślenie i wyobraźnię.

W zestawie znajduje się dwustronna plansza. Na jednej stronie przedstawia klasyczną planszę taką jak w oryginalnych Scrabble, z drugiej strony plansza nie zawiera pól z premiami, za to za pomocą specjalnych żetonów można ustawiać przeszkody lub zbierać dodatkowe punkty. Miłym dodatkiem do gry jest specjalny bloczek do zapisywania wyników. Całość wykonana jest bardzo atrajcyjnie. Miła odmiana i rozszerzone możliwości gry!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

3.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Scriba


Najbardziej przydatne recenzje

Chaberek90

Liczba recenzji: 101

Takie polskie scrabble, gra na odprężenie


Satyr i Nimfa

Liczba recenzji: 21

Polski odpowiednik Scrabble, któremu niczego nie brakuje. Zasady są dość proste, wszystko zależy od naszego bogactwa językowego i odrobiny szczęścia przy losowaniu literek. Fajną opcją jest też możliwość układania sobie "własnej planszy" z polami bonusowymi za każdym razem w innym miejscu. Gra staje się dzięki temu bardziej losowa i tak szybko się nam nie znudzi.


jolanta

W porządku, bez rewelacji

jest dość ciekawa ale opisane zasady mało kto rozumi w szczegulności chodzi o układanie wyrazów.przy waszej instrukcj wychodzi niewiadomo co delikatnie mówiąc . dorośli tego nierozumją a co dopiero dzieci.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie