Star Wars: Wojny Klonów

Nadszedł czas wojny!
1 opinia
 • 1 - 5 osób
 • od 14 lat
 • ok. 60 minut
 • wydanie polskie
Wielka Armia Republiki toczy bohaterską walkę przeciwko zastępom droidów bojowych dowodzonych przez hrabiego Dooku. Złowrogi lord Sithów i jego separatystyczna machina wojenna przyczyniają się do upadku kolejnych światów.W grze Star Wars: Wojny Klonów macie szansę odwrócić bieg tego pustoszącego kosmos konfliktu. Aby tego dokonać, wcielicie się w legendarnych Jedi, którzy wraz ze swoimi sojusznikami stawią czoła legionom droidów bojowych i ich nikczemnym dowódcom. Macie do wyboru aż 4 ekscytujące scenariusze związane z różnymi złoczyńcami. Wykorzystujcie swoje unikalne zdolności oraz Moc, by wspólnymi siłami wypełniać misje i raz na zawsze położyć kres Wojnom Klonów.Na czym to polega?Star Wars: Wojny Klonów to gra kooperacyjna, co oznacza, że wszyscy jesteście w tej samej drużynie i razem wygracie albo przegracie. Możecie wspólnie się naradzać, dzielić pomysłami, ale podczas swojej tury ostatecznie każdy decyduje za siebie. Waszym celem jest ukończenie wszystkich misji, a następnie pokonanie złoczyńcy, który stoi na czele wrogich oddziałów. W tym celu wcielicie się w Jedi, z których każdy posiada unikalne zdolności cenne dla drużyny. W każdej turze gracz może wykonać do 4 akcji, wśród których jest przemieszczanie się między planetami, walka z napotkanymi wrogami i wykonywanie rozsianych po kosmosie misji. Zebrane na kartach oddziały oraz celne rzuty kością pozwolą Wam na sprawne realizowanie zadań.Dlaczego pokochasz tę grę?Star Wars: Wojny Klonów oparte są na sprawdzonym i dopracowanym Systemie Pandemic, który zapewnia dobrze działającą i emocjonującą kooperacyjna zabawę. Wprawne oko wypatrzy tu znajome mechanizmy, jednak jest to zupełnie nowa, niezależna zabawa.Poszczególne elementy gry zmieniają się między partiami, aby zapewnić graczom niepowtarzalne i ciekawe wyzwania. Do wyboru macie 4 scenariusze związane z różnymi złoczyńcami, możecie też modyfikować poziom trudności korzystając z 4 różnych trybów: od zwykłego padawana aż po wielkiego mistrza Jedi.Figurki Jedi, złoczyńców i droidów, karty znanych oddziałów i mechanika nastawiona na walkę – wszystko to doskonale oddaje klimat Gwiezdnych Wojen i emocjonujących, kosmicznych potyczek.
Autor:
Alexandar Ortloff
Ilustracje:
Atha Kanaani
Wydawca:
Rebel
25995

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Wielka Armia Republiki toczy bohaterską walkę przeciwko zastępom droidów bojowych dowodzonych przez hrabiego Dooku. Złowrogi lord Sithów i jego separatystyczna machina wojenna przyczyniają się do upadku kolejnych światów.

W grze Star Wars: Wojny Klonów macie szansę odwrócić bieg tego pustoszącego kosmos konfliktu. Aby tego dokonać, wcielicie się w legendarnych Jedi, którzy wraz ze swoimi sojusznikami stawią czoła legionom droidów bojowych i ich nikczemnym dowódcom. Macie do wyboru aż 4 ekscytujące scenariusze związane z różnymi złoczyńcami. Wykorzystujcie swoje unikalne zdolności oraz Moc, by wspólnymi siłami wypełniać misje i raz na zawsze położyć kres Wojnom Klonów.

Na czym to polega?

Star Wars: Wojny Klonów to gra kooperacyjna, co oznacza, że wszyscy jesteście w tej samej drużynie i razem wygracie albo przegracie. Możecie wspólnie się naradzać, dzielić pomysłami, ale podczas swojej tury ostatecznie każdy decyduje za siebie. 

Waszym celem jest ukończenie wszystkich misji, a następnie pokonanie złoczyńcy, który stoi na czele wrogich oddziałów. W tym celu wcielicie się w Jedi, z których każdy posiada unikalne zdolności cenne dla drużyny. 

W każdej turze gracz może wykonać do 4 akcji, wśród których jest przemieszczanie się między planetami, walka z napotkanymi wrogami i wykonywanie rozsianych po kosmosie misji. Zebrane na kartach oddziały oraz celne rzuty kością pozwolą Wam na sprawne realizowanie zadań.

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • Star Wars: Wojny Klonów oparte są na sprawdzonym i dopracowanym Systemie Pandemic, który zapewnia dobrze działającą i emocjonującą kooperacyjna zabawę. Wprawne oko wypatrzy tu znajome mechanizmy, jednak jest to zupełnie nowa, niezależna zabawa.
 • Poszczególne elementy gry zmieniają się między partiami, aby zapewnić graczom niepowtarzalne i ciekawe wyzwania. Do wyboru macie 4 scenariusze związane z różnymi złoczyńcami, możecie też modyfikować poziom trudności korzystając z 4 różnych trybów: od zwykłego padawana aż po wielkiego mistrza Jedi.
 • Figurki Jedi, złoczyńców i droidów, karty znanych oddziałów i mechanika nastawiona na walkę – wszystko to doskonale oddaje klimat Gwiezdnych Wojen i emocjonujących, kosmicznych potyczek.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 50 figurek
 • plansza
 • kość
 • 138 kart
 • 4 arkusze
 • 6 znaczników
 • suwak
Waga:
1,388 kg
Instrukcja i inne pliki:
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Wars: Wojny KlonówWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 3
Z odpowiedzią 2
Oczekujące na odpowiedź 1

Co się dzieje jeżeli zabiję złoczyńcę przed finałem ?

~ Wiltord 09.11.2022 22:02

Nic, czekasz do momentu aż karta złoczyńcy nakaże go przywrócić na planszę lub rozpoczniesz finał. Bardziej mnie zastanawia kwestia wykonania finałowej misji jak np. w przypadku Asajj Ventress, nie można jej zabić (na finale nie ma pkt.-ów wytrzymałości) i stoi na planecie finałowej (Sullust) wraz z dwoma droidami, teraz Jedi próbuje podjąć misję finałową... co ze złoczyńcą i droidami? Czy doliczają się do wymogów wykonania misji finałowej? Jeżeli nie, to po co w takim razie rozstawiać Asajj z droidami? Niestety instrukcja tego nie opisuje, druga kwestia co z planetą na której znajduje się misja oraz droidy? W instrukcji jest opis podjęcia misji i na ilustracji jest też droid ale z opisu wynika, że przy podjęciu misji jest on po prostu ignorowany... Czy rzeczywiście tak ma być? Kolejna rzecz, czy przy rozpoczęciu finału (po wykonaniu ostatniej wymaganej misji) nadal wykonujemy krok aktywacji złoczyńcy? Przydałby się jakiś almanach do tej gry.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Kuba 28.11.2022 11:09

Czy promki będą q prwordera h z innych sklepów? To pytanie do Rebela jako wydawcy a nie sklepu?

~ Szczudel 19.10.2022 22:52

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Jakiego rozmiaru są karty? chciałem dokupić folijki ochronne do Star Wars: Wojny Klonów

~ Minato 07.10.2022 21:22

Classic card game

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Michał 19.10.2022 11:47

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również