Survive: Escape from Atlantis! 30th Anniversary Edition

Jubileuszowe wydanie przebojowej gry o ucieczce z rozpadającej się wyspy
9 opinii
 • 2 - 4 osoby
 • od 8 lat
 • ok. 60 minut
 • wydanie angielskie
Survive to gra o dramatycznej ucieczce z wyspy, która rozpada się na kawałki. Każdy z graczy kontroluje dziesięciu ludzi, których symbolizują pionki o różnych wartościach punktowych. Ważne jest by zapamięteć gdzie znajdują się te najcenniejsze, żeby osiągnąć jak najlepszy rezultat. Wyspa składa się z czterdziestu heksagonalnych płytek, które stopniowo pogrążają się w oceanie (są usuwane z planszy). Kontrolowani przez nas ludzie usiłują przedostać się na okoliczne, bezpieczne wyspy. Można to robić przy użyciu łodzi lub wpław. Ucieczka jest desperacka i śmiertelnie niebezpieczna, bowiem na naszej drodze spotkać możemy rekiny, węże morskie i inne niebezpieczeństwa. Survive to gra familijna dla 2-4 osób w wieku od 8 lat. Czas rozgrywki wynosi około 60 minut. Niniejszy produkt to jubileuszowe wydanie gry  - pierwsza edycja powstała 30 lat temu, a sprzedano do tej pory ponad 1,25 miliona egzemplarzy na całym świecie. W tym wydaniu zastosowano komponenty najwyższej jakości, na czele z drewnianymi łódkami z przegródkami na znaczniki ludzi, oraz kafelkami terenu o trzech grubościach, dzięki czemu wyspa nabiera trójwymiarowych kształtów. 
Autor:
Julian Courtland-Smith
Wydawca:
Stronghold Games
179,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Survive to gra o dramatycznej ucieczce z wyspy, która rozpada się na kawałki.

Każdy z graczy kontroluje dziesięciu ludzi, których symbolizują pionki o różnych wartościach punktowych. Ważne jest by zapamięteć gdzie znajdują się te najcenniejsze, żeby osiągnąć jak najlepszy rezultat.

Wyspa składa się z czterdziestu heksagonalnych płytek, które stopniowo pogrążają się w oceanie (są usuwane z planszy). Kontrolowani przez nas ludzie usiłują przedostać się na okoliczne, bezpieczne wyspy. Można to robić przy użyciu łodzi lub wpław. Ucieczka jest desperacka i śmiertelnie niebezpieczna, bowiem na naszej drodze spotkać możemy rekiny, węże morskie i inne niebezpieczeństwa.

Survive to gra familijna dla 2-4 osób w wieku od 8 lat. Czas rozgrywki wynosi około 60 minut.

Niniejszy produkt to jubileuszowe wydanie gry  - pierwsza edycja powstała 30 lat temu, a sprzedano do tej pory ponad 1,25 miliona egzemplarzy na całym świecie. W tym wydaniu zastosowano komponenty najwyższej jakości, na czele z drewnianymi łódkami z przegródkami na znaczniki ludzi, oraz kafelkami terenu o trzech grubościach, dzięki czemu wyspa nabiera trójwymiarowych kształtów. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • plansza
 • 40 płytek terenu
 • 40 plastikowych znaczników ludzi
 • 5 drewnianych węży morskich
 • 5 drewnianych wielorybów
 • 6 drewnianych rekinów
 • 12 drewnianych łodzi
 • kostka
 • instrukcja
Waga:
1,39 kg


Recenzje

5.00
na podstawie 9 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Survive: Escape from Atlantis! 30th Anniversary EditionNajbardziej przydatne recenzje

Ganek

Liczba recenzji: 6

Z wielką przyjemnością dołączam się do entuzjastycznych recenzji moich poprzedników. Ta gra dowodzi, że owoce geniuszu są ponadczasowe. Prosta, intuicyjna mechanika połączona z ogromną dawką emocji - do dzisiaj niewiele jest gier spełniających takie wymagania. Do tego dochodzi przepiękne i precyzyjne wykonanie wszystkich elementów, co daje dodatkowe tony frajdy! Tylko uwaga: gra dla silnych psychicznie, bo ilość negatywnej interakcji może czasami przytłoczyć, a krew leje się strumieniami ;-)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bobaz

Liczba recenzji: 86

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Nie mogę wyjść z podziwu nad tą grą. Niby ma ponad 30 lat, ale jest po prostu zachwycająca. Rewelacyjnie wykonana - kafelki wyspy mają różną grubość/wysokość w zależności od poziomu terenu jaki reprezentują, łódeczki mają wycięte "przegródki" na pionki. Rewelacyjne potwory morskie. Słowem gra piękna.
Do tego mechanicznie prosta, przyjemna. Dobra zabawa gwarantowana!
Polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Łukasz

Liczba recenzji: 1

Znakomita grywalność, zwłaszcza dla graczy co lubią negatywna interakcję. Proste zasady do wytłumaczenia w 5 minut. Gra przy której będą się dobrze bawić "niedzielni" gracze jak i Ci bardziej zaawansowani. Lepiej grać w 3-4 osoby, ale w 2 także jest ciekawie. Polecam. Ocena 5/5.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie