Sushi Go Party! (edycja polska)

Impreza z sushi teraz aż na osiem osób!
62 opinie
  • 2 - 8 osób
  • od 8 lat
  • ok. 20 minut
  • wydanie polskie
Pięcioosobowy stolik w naszym ulubionym barze sushi przestał już wystarczać. Coraz więcej osób chce iść z nami, potrzeba dodatkowych miejsc! Właściciele, zadowoleni z obrotu, wprowadzają nowe dania i możliwość samodzielnego komponowania zestawów. Czeka nas istne sushi-szaleństwo! Sushi go party! to samodzielna wersja popularnej, imprezowej karcianki, oparta o znaną z 7 cudów świata mechanikę draftu. Gracze dobierają na rękę tyle samo kart, po czym jedną z nich wybierają, a resztę przekazują dalej. W ten sposób konstruujemy jak najbardziej opłacalne zestawy, kontrolując jednocześnie poczynania przeciwników. Co nowego? Oprócz możliwości zaproszenia do stołu aż 8 osób, Sushi go party! oferuje możliwość samodzielnego konstruowania menu. Na samym początku gry wybieramy jeden rodzaj rolek, dwa dodatki, trzy przystawki i deser, a następnie składamy talię z zestawów wybranych kart. W ten sposób poszczególne rozgrywki jeszcze bardziej różnią się między sobą, a my mamy kontrolę nad celami, które będziemy realizowali w grze. Drugą istotną zmianą są nowe rodzaje sushi, które możemy włączyć do naszego menu. W sumie w grze znajdziemy 22 rodzaje kart, każdy ze specjalną zasadą punktowania. Dlaczego pokochasz tę grę? Sushi go party! to niesamowicie prosta i przyjemna gra, która nadaje się zarówno na początek przygody z planszówkami, jak i na imprezy w większym gronie. Jej zasady tłumaczy się w kilka minut, a sama rozgrywka jest dynamiczna, krótka i bardzo przyjemna. Dzięki dodatkowym kartom dań oraz możliwości samodzielnego konstruowania menu Sushi go party! jest jeszcze bardziej regrywalne. Sami decydujemy, kiedy przychodzi na zmianę składników i możemy dbać, by każda talia, a tym samym każda kolejna rozgrywka, była zupełnie inna od poprzednich. Możliwość zaproszenia do stołu aż ośmiu graczy czyni z Sushi Go Party! grę jeszcze bardziej uniwersalną i jeszcze bardziej imprezową!
Autor:
Phil Walker-Harding
Ilustracje:
Nan Rangsima
Wydawca:
Rebel
99,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Pięcioosobowy stolik w naszym ulubionym barze sushi przestał już wystarczać. Coraz więcej osób chce iść z nami, potrzeba dodatkowych miejsc! Właściciele, zadowoleni z obrotu, wprowadzają nowe dania i możliwość samodzielnego komponowania zestawów. Czeka nas istne sushi-szaleństwo!

Sushi go party! to samodzielna wersja popularnej, imprezowej karcianki, oparta o znaną z 7 cudów świata mechanikę draftu. Gracze dobierają na rękę tyle samo kart, po czym jedną z nich wybierają, a resztę przekazują dalej. W ten sposób konstruujemy jak najbardziej opłacalne zestawy, kontrolując jednocześnie poczynania przeciwników.

Co nowego?

Oprócz możliwości zaproszenia do stołu aż 8 osób, Sushi go party! oferuje możliwość samodzielnego konstruowania menu. Na samym początku gry wybieramy jeden rodzaj rolek, dwa dodatki, trzy przystawki i deser, a następnie składamy talię z zestawów wybranych kart. W ten sposób poszczególne rozgrywki jeszcze bardziej różnią się między sobą, a my mamy kontrolę nad celami, które będziemy realizowali w grze.

Drugą istotną zmianą są nowe rodzaje sushi, które możemy włączyć do naszego menu. W sumie w grze znajdziemy 22 rodzaje kart, każdy ze specjalną zasadą punktowania.

Dlaczego pokochasz tę grę?

Sushi go party! to niesamowicie prosta i przyjemna gra, która nadaje się zarówno na początek przygody z planszówkami, jak i na imprezy w większym gronie. Jej zasady tłumaczy się w kilka minut, a sama rozgrywka jest dynamiczna, krótka i bardzo przyjemna.

Dzięki dodatkowym kartom dań oraz możliwości samodzielnego konstruowania menu Sushi go party! jest jeszcze bardziej regrywalne. Sami decydujemy, kiedy przychodzi na zmianę składników i możemy dbać, by każda talia, a tym samym każda kolejna rozgrywka, była zupełnie inna od poprzednich.

Możliwość zaproszenia do stołu aż ośmiu graczy czyni z Sushi Go Party! grę jeszcze bardziej uniwersalną i jeszcze bardziej imprezową!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 181 kart
  • 22 kafelki menu
  • 8 pionków
  • plansza
  • instrukcja
Waga:
820 g
Instrukcja i inne pliki:
Kod producenta:
SGP-PL-P01-2018
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.73
na podstawie 62 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Sushi Go Party! (edycja polska)Najbardziej przydatne recenzje

Gram_niebieskim

Liczba recenzji: 99

Bardzo przyjemna pozycja - ot prosty draft ze zmiennymi warunkami punktowania. Dobra pozycja na lekkie i sympatyczne posiedzenie ze znajomymi /rodziną.
Warto spróbować


lukasz9309

Liczba recenzji: 20

Świetna gra imprezowa. Szata graficzna jest wspaniała a mechanika gry banalnie prosta. Dodatkowo ilość kart w zestawie daje duże możliwości zmiany poziomu rozgrywki. Bardzo polecam wszystkim którzy szukają prostej gry na imprezy!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Shiraco

Liczba recenzji: 53

Grałem w party i w zwykłą wersje i powiem, że ta jest dużo lepsza. Jest więcej rodzajów kart, dzięki czemu można tworzyć fajne zestawy do gry i tym regrywalnośc bardzo nam wzrasta. Do tego ta mechanika wybierania i przekazywania kart z ręki jak w 7 cudów świata,się super sprawdza. Ładne grafiki, wykonanie też super. Jeżeli Ci się spodobała zwykłą wersją, to powinieneś kupić tą a tamtą sprzedać, a jak nie masz żadnej, to kup od razu Party.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 3
Z odpowiedzią 2
Oczekujące na odpowiedź 1

Czy istnieje jakiś zamiennik dla insertu? Jeśli karty są w koszulkach to niestety się nie mieszczą

~ Pat 03.02.2024 10:51

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Witam! Czy i kiedy będzie dodruk tej gry?

~ Paweł 27.12.2023 15:10

Aktualnie nie jest planowany dodruk

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Ewelina 04.01.2024 09:35

Witam, mam pytanie jak rozpatrywać kartę:"zupa miso", gdy kilka osób w rundzie ją zagrywa, co decyduje o tym czyja "zupa miso" zostaje, a czyja jest odrzucana. Czy znajdę gdzieś forum tej gry aby w przyszłości znaleźć podobne kwestie związane z interpretacją zagrywania kart? Będę wdzięczna za odpowiedź, dziękuję.

~ Kasia 04.01.2021 21:13

W ciągu tury można zagrać tylko jedną kartę "zupa miso". Jeżeli zagracie więcej niż jedną kartę, to musicie odrzucić wszystkie karty z zupą - nie wybieracie, czyja karta zostaje, a czyja nie, po prostu odrzucacie wszystkie.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Krzysiek 12.01.2021 20:25

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Księga zaklęć

Księga zaklęć

Chatka z piernika

Chatka z piernika

Mała karczma

Mała karczma