Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie - Udręki pustkowi

Zestaw wrogów, przedmiotów i nowa rola!
11 opinii
  • 1 - 5 osób
  • od 14 lat
  • 60 - 120 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie.
Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie
Rozszerz swoją rozgrywkę i sprawdź, kogo jeszcze możesz spotkać na swojej drodze! Władca Pierścieni - Podróże przez Śródziemie: Udręki pustkowi to zestaw rozbudowujący grę poprzez wprowadzenie 3 unikalnych, szczegółowo wykonanych, niepomalowanych plastikowych figurek nazwanych wrogów pojawiających się w kampanii Zarzewie wojny i kampanii Zatrute przyrzeczenie. W zestawie znajduje się również 5 nowych przedmiotów i karty nowej roli, które dodatkowo urozmaicą przygodę.  UWAGA: Aby wykorzystać zestaw w rozgrywce, musisz posiadać zarówno podstawową wersję gry Władca Pierścieni - Podróże przez Śródziemie, jak i dodatek Zarzewie wojny! Czym jest Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie? To w pełni kooperacyjna przygodowa gra fantasy przeznaczona dla 1-5 graczy. Ty i twoi przyjaciele będziecie mogli wcielić się w słynnych bohaterów z powieści Władca Pierścieni J.R.R. Tolkiena. Podobnie jak oni, będziecie podróżować przez Śródziemie, walczyć z niegodziwymi łotrami, dokonywać odważnych wyborów i mierzyć się ze złem, które zagraża krainie.
Autor:
Nathan I. Hajek, Grace Holdinghaus
Wydawca:
Rebel
Kod producenta:
JME10PL
69,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Darmowa dostawa (tydzień darmowej dostawy)


Opis

Rozszerz swoją rozgrywkę i sprawdź, kogo jeszcze możesz spotkać na swojej drodze!

Władca Pierścieni - Podróże przez Śródziemie: Udręki pustkowi to zestaw rozbudowujący grę poprzez wprowadzenie 3 unikalnych, szczegółowo wykonanych, niepomalowanych plastikowych figurek nazwanych wrogów pojawiających się w kampanii Zarzewie wojny i kampanii Zatrute przyrzeczenie. W zestawie znajduje się również 5 nowych przedmiotów i karty nowej roli, które dodatkowo urozmaicą przygodę. 

UWAGA: Aby wykorzystać zestaw w rozgrywce, musisz posiadać zarówno podstawową wersję gry Władca Pierścieni - Podróże przez Śródziemie, jak i dodatek Zarzewie wojny!

Czym jest Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie?

To w pełni kooperacyjna przygodowa gra fantasy przeznaczona dla 1-5 graczy. Ty i twoi przyjaciele będziecie mogli wcielić się w słynnych bohaterów z powieści Władca Pierścieni J.R.R. Tolkiena. Podobnie jak oni, będziecie podróżować przez Śródziemie, walczyć z niegodziwymi łotrami, dokonywać odważnych wyborów i mierzyć się ze złem, które zagraża krainie.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • figurka Lorda Angona
  • figurka Czarnoksiężnika z Angmaru
  • figurka Eadris
  • 6 kart umiejętności - ról
  • 5 kart przedmiotów
Waga:
1,54 kg
Instrukcja i inne pliki:


Recenzje

5.00
na podstawie 11 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie - Udręki pustkowiWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 1

W okienku przy cenie bardzo ładnie inforumjecie, że potrzebna jest wersja podstawowa gry ... Mógłby mi ktoś wyjaśnić, dlaczego dopiero poniżej w opisie informujecie, że by zagrać potrzebny jest, oprócz wersji podstawowej, kolejny dodatek, który kosztuje ok. 300zł? Nie dało rady tego napisać powyżej w okienku przy nazwie i cenie? Rozumiem, jeśli jedyna informacja o wymaganiach byłaby w opisie, ale skoro podaliscie ją przy cenie, to, czy nie powinno byc to tożsame z opisem poniżej ? Kupiłam 3 dodatki do wersji podstawowej na prezent sugerujac się zapisem w okienku na górze strony i nie da sie w 2 dodatki grać posiadając, tak jak informujecie przy cenie towaru, wersję podstawową. Trzeba dokupić inne dodatki za kilkaset zlotych. Wprowadzacie kupujacych w błąd. To był okropny prezent.

~ . 07.12.2023 10:17

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie