World of Warcraft: Wrath of the Lich King (edycja polska)

Wcielcie się w legendarnych bohaterów i pokonajcie Króla Lisza!
10 opinii
 • 1 - 5 osób
 • od 14 lat
 • 45 - 60 minut
 • wydanie polskie
Już zbyt długo z zamrożonej Północnej Grani złowrogi władca i jego nieumarła Plaga zagrażają Azeroth. Nadszedł czas, by legendarni bohaterowie wyruszyli w podróż, mając jeden cel: rzucić wyzwanie Królowi Liszowi i jego potężnej fortecy, i unicestwić go raz na zawsze.World of Warcraft: Wrath of the Lich King to gra bazująca na systemie Pandemic, w której zagracie legendarnymi bohaterami i poprowadzicie inwazję na Północną Grań. Wspólnymi siłami zgładźcie hordy nikczemnych nieumarłych, pokonajcie zagrożenia czyhające w tej krainie i w końcu sforsujcie bramy Cytadeli Lodowej Korony. Czy uda się Wam ocalić Azeroth przez bezlitosnym Królem Liszem, czy też Ostrze Mrozu, jego przeklęta broń, pochłonie kolejne dusze?Na czym to polega?Podczas rozgrywki każdy z uczestników wciela się w jednego z bohaterów Azeroth, który posiada unikatowe zdolności. Kluczem do zwycięstwa jest ich umiejętne wykorzystanie i trafne rozdzielanie zadań. World of Warcraft: Wrath of the Lich King jest grą w pełni kooperacyjną, co oznacza, że wszyscy razem wygramy lub poniesiemy klęskę. Celem gry jest pokonanie Króla Lisza. Aby dotrzeć do jego fortecy, Cytadeli Lodowej Korony, uczestnicy muszą oczyścić sobie drogę, wykonując misje w każdym z 3 regionów. Dodatkowo Północna Grań opanowana jest przez Plagę, nieprzeliczoną armię nieumarłych reprezentowaną przez ghule i plugastwa, które należy na bieżąco powstrzymywać przed rozprzestrzenianiem. Dlaczego pokochasz tę grę?Oparta na mechanizmie znanym z serii Pandemic gra World of Warcraft: Wrath of the Lich King jest płynną, zbalansowaną, w pełni kooperacyjną rozgrywką. Uczestnicy wspólnie walczą, by przetrwać i pokonać głównego przeciwnika.W grze wykorzystany jest nowy mechanizm misji reprezentujący zagrożenia, które musimy pokonać, by oczyścić drogę do fortecy Króla Lisza. Wymagają one jeszcze ściślejszej współpracy między uczestnikami i wiążą się z określonymi efektami specjalnymi.Podczas rozgrywki mamy okazje wcielić się w legendarnych bohaterów Azeroth. Każdy z nich ma unikalne umiejętności i szczegółową figurkę, reprezentującą go na planszy.Dzięki losowemu dobieraniu elementów oraz zmieniającym się misjom, każda rozgrywka będzie wymagała od graczy opracowania nowej strategii działania. Proste zasady oraz sprawny mechanizm gry powodują, że będzie ona satysfakcjonująca również dla osób, które na co dzień mają mniej styczności z planszówkami.
Wydawca:
Rebel
23995

Dostępne powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


tyDzień darmowej dostawy.


Opis

Już zbyt długo z zamrożonej Północnej Grani złowrogi władca i jego nieumarła Plaga zagrażają Azeroth. Nadszedł czas, by legendarni bohaterowie wyruszyli w podróż, mając jeden cel: rzucić wyzwanie Królowi Liszowi i jego potężnej fortecy, i unicestwić go raz na zawsze.

World of Warcraft: Wrath of the Lich King to gra bazująca na systemie Pandemic, w której zagracie legendarnymi bohaterami i poprowadzicie inwazję na Północną Grań. Wspólnymi siłami zgładźcie hordy nikczemnych nieumarłych, pokonajcie zagrożenia czyhające w tej krainie i w końcu sforsujcie bramy Cytadeli Lodowej Korony. Czy uda się Wam ocalić Azeroth przez bezlitosnym Królem Liszem, czy też Ostrze Mrozu, jego przeklęta broń, pochłonie kolejne dusze?

Na czym to polega?

Podczas rozgrywki każdy z uczestników wciela się w jednego z bohaterów Azeroth, który posiada unikatowe zdolności. Kluczem do zwycięstwa jest ich umiejętne wykorzystanie i trafne rozdzielanie zadań. World of Warcraft: Wrath of the Lich King jest grą w pełni kooperacyjną, co oznacza, że wszyscy razem wygramy lub poniesiemy klęskę. 

Celem gry jest pokonanie Króla Lisza. Aby dotrzeć do jego fortecy, Cytadeli Lodowej Korony, uczestnicy muszą oczyścić sobie drogę, wykonując misje w każdym z 3 regionów. Dodatkowo Północna Grań opanowana jest przez Plagę, nieprzeliczoną armię nieumarłych reprezentowaną przez ghule i plugastwa, które należy na bieżąco powstrzymywać przed rozprzestrzenianiem. 

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • Oparta na mechanizmie znanym z serii Pandemic gra World of Warcraft: Wrath of the Lich King jest płynną, zbalansowaną, w pełni kooperacyjną rozgrywką. Uczestnicy wspólnie walczą, by przetrwać i pokonać głównego przeciwnika.
 • W grze wykorzystany jest nowy mechanizm misji reprezentujący zagrożenia, które musimy pokonać, by oczyścić drogę do fortecy Króla Lisza. Wymagają one jeszcze ściślejszej współpracy między uczestnikami i wiążą się z określonymi efektami specjalnymi.
 • Podczas rozgrywki mamy okazje wcielić się w legendarnych bohaterów Azeroth. Każdy z nich ma unikalne umiejętności i szczegółową figurkę, reprezentującą go na planszy.
 • Dzięki losowemu dobieraniu elementów oraz zmieniającym się misjom, każda rozgrywka będzie wymagała od graczy opracowania nowej strategii działania. 
 • Proste zasady oraz sprawny mechanizm gry powodują, że będzie ona satysfakcjonująca również dla osób, które na co dzień mają mniej styczności z planszówkami.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 7 bohaterów
 • Król Lisz
 • 3 plugastwa
 • 36 ghuli
 • Cytadela Lodowej Korony
 • 3 warownie
 • 100+ kart
 • i wiele więcej!
Waga:
1,5 kg
Instrukcja i inne pliki:
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

3.90
na podstawie 10 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń World of Warcraft: Wrath of the Lich King (edycja polska)

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 5
Z odpowiedzią 3
Oczekujące na odpowiedź 2

Czy w grze znajduje się postać Grommasza Piekłorycza?

~ ciekawski 02.12.2021 11:03

Brak Grommasza

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Krzysztof 06.12.2021 18:59

Jakie koszulki na karty będą pasowały do tej gry oraz ile sztuk potrzeba?

~ anonim 28.11.2021 15:07

Wg. boardgamegeeka 107 koszulek classic i 17 koszulek na karty o wymiarach 101 x 127 mm.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Demaru 02.12.2021 10:30

Czy macie w sprzedaży również angielską wersję?

~ Lestes 26.11.2021 14:06

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Czy wiadomo coś o dokładniejszej dacie premiery?

~ Bart 08.09.2021 21:47

24 listopada 2021 r.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Lioheart 14.11.2021 09:01

Teraz pokazuje już 3 grudnia.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Łukasz 22.11.2021 15:30

Wiadomo w jakiej skali będą figurki?

~ Adam 14.08.2021 14:07

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

To ja go tnę!

To ja go tnę!

9995
Splendor Marvel

Splendor Marvel

14995