Wsiąść do Pociągu: Kraje Północy

Bezkonkurencyjna gra familijna z mapą Skandynawii
63 opinie
  • 2 - 3 osoby
  • od 8 lat
  • ok. 60 minut
  • wydanie polskie
Wybierz się w bajeczną podróż przez Danię, Finlandię, Norwegię i Szwecję. Zwiedzicie wspaniałe miasta północy - Kopenhagę, Oslo, Helsinki i Sztokholm. Linią Rauma dotrzecie nad piękne norweskie fiordy i w okolice zachwycających gór. Zachłyśniecie się słonym powietrzem w zatłoczonych szwedzkich portach nad Bałtykiem. Przejedziecie się przez duńską wieś, gdzie niegdyś żyli wikingowie. Zaś fińska kolej powiezie Was aż za koło podbiegunowe do krainy dnia polarnego. We Wsiąść do Pociągu: Kraje Północy gracze zbierają karty różnych rodzajów pociągów, które pozwalają im obejmować kontrolę nad szlakami kolejowymi, przejeżdżać tunelami i wjeżdżać na promy, aby podróżować pomiędzy miastami Skandynawii. Jak każda gra z serii Wsiąść do Pociągu, Kraje Północy charakteryzuje się eleganckim wystrojem, a jej zasady można poznać w przeciągu 5 minut, dzięki czemu zapewnia wiele godzin zabawy zarówno dla rodzin, jak i dla doświadczonych graczy. UWAGA! Wsiąść do Pociągu: Kraje Pólnocy to samodzielna gra, do której nie jest wymagane posiadanie żadnej z poprzednich części serii.  Łatwe do przyswojenia zasady pozwalają zasiąść do gry nowym graczom, zaś liczne nowe rozwiązania gwarantują, że gracze znający poprzednie odsłony "Wsiąść do Pociągu" również będą zadowoleni z rozgrywki.
Autor:
Alan R. Moon
Wydawca:
Rebel
219,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Wybierz się w bajeczną podróż przez Danię, Finlandię, Norwegię i Szwecję. Zwiedzicie wspaniałe miasta północy - Kopenhagę, Oslo, Helsinki i Sztokholm. Linią Rauma dotrzecie nad piękne norweskie fiordy i w okolice zachwycających gór. Zachłyśniecie się słonym powietrzem w zatłoczonych szwedzkich portach nad Bałtykiem. Przejedziecie się przez duńską wieś, gdzie niegdyś żyli wikingowie. Zaś fińska kolej powiezie Was aż za koło podbiegunowe do krainy dnia polarnego.

We Wsiąść do Pociągu: Kraje Północy gracze zbierają karty różnych rodzajów pociągów, które pozwalają im obejmować kontrolę nad szlakami kolejowymi, przejeżdżać tunelami i wjeżdżać na promy, aby podróżować pomiędzy miastami Skandynawii.

Jak każda gra z serii Wsiąść do PociąguKraje Północy charakteryzuje się eleganckim wystrojem, a jej zasady można poznać w przeciągu 5 minut, dzięki czemu zapewnia wiele godzin zabawy zarówno dla rodzin, jak i dla doświadczonych graczy.

UWAGA! Wsiąść do Pociągu: Kraje Pólnocy to samodzielna gra, do której nie jest wymagane posiadanie żadnej z poprzednich części serii. 

Łatwe do przyswojenia zasady pozwalają zasiąść do gry nowym graczom, zaś liczne nowe rozwiązania gwarantują, że gracze znający poprzednie odsłony "Wsiąść do Pociągu" również będą zadowoleni z rozgrywki.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • pełnowymiarowa plansza przedstawiająca mapę państw Skandynawii
  • 135 kolorowych pociągów
  • 110 kart pociągów
  • 46 biletów docelowych
  • 3 drewniane znaczniki punktacji
  • 1 instrukcja
Waga:
1,3 kg
Instrukcja i inne pliki:
Kod producenta:
LFCABI163
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.87
na podstawie 63 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wsiąść do Pociągu: Kraje PółnocyNajbardziej przydatne recenzje

Lullaby96

Liczba recenzji: 12

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Łatwe zasady, a gra wcale nie taka banalna jakby się zdawało! Wymaga sporego zaangażowania i dobrej strategii, a temu towarzyszy mnóstwo zabawy.
Pomimo małej ilości graczy potrzebnej do rozgrywki gra zdecydowanie warta polecenia :)


Poncz

Liczba recenzji: 34

No cóż... kolejna plansza do kolekcji... kupie sobie chyba przezroczysta witrynę i będę się chwalić całemu światu:-) kocham pociagi a te są wyjtkowe - mąż chciał mnie zabić już podczas pierwszej partii. Bardzo polecam! Dobre zasady, ciasno i trochę się można faktycznie wkurzyć! Emocje emocje i emocje!


Svvital

Liczba recenzji: 177

Idealna pozycja dla maniaków "Pociągów".
Gra idealna dla 2 osób na szybki pojedynek.
Co na plus?:
- negatywna interakcja
- szybka rozgrywka
- piękne karty z zimowym motywem
- fioletowe i białe wagoniki!!! ( to akurat opinia Pań ;) )
- trzeba ruszy mózgownicą gdy rywal zaczyna odcinać Cię od dalekiej północy


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 2
Oczekujące na odpowiedź 0

Witam, Mam wątpliwości ile wagonów zawiera gra. W tutejszym opisie jest podana ilość 135szt ( 3×45) w udostępnionej tutaj instrukcji jest mowa o 120szt ( 3x40). Czy zespół Rebel lub posiadacz gry może potwierdzić, który zapis jest prawidłowy? Z góry dziękuję za odpowiedź

~ Aganiok 09.04.2021 21:11

Klasyczny dokładny Rebel. W pudełku jest 135 wagoników, bo do każdego koloru dostajemy 5 zapasowych (bo się gubią). Do grania należy używać po 40 wagoników każdego koloru.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Marek_J 12.04.2021 15:31

Czy któryś dodatek jest kompatybilny z tą grą?

~ kanarkowa 24.12.2020 23:41

Kazdy dodatek bedzie kompatybilny, ale jedyne ograniczenie to ilosc wagonikow ze mozna grac tylko w 3 osoby, takze mozna miec dodatek ale zagracie maksymalnie w 3 osoby :)

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Marcin 28.12.2020 19:16

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również