Wsiąść do Pociągu: Kraje Północy

Bezkonkurencyjna gra familijna z mapą Skandynawii
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (26)
 • 2 - 3 osoby
 • od 8 lat
 • ok. 60 minut
 • wydanie polskie
Wybierz się w bajeczną podróż przez Danię, Finlandię, Norwegię i Szwecję. Zwiedzicie wspaniałe miasta północy - Kopenhagę, Oslo, Helsinki i Sztokholm. Linią Rauma dotrzecie nad piękne norweskie fiordy i w okolice zachwycających gór. Zachłyśniecie się słonym powietrzem w zatłoczonych szwedzkich portach nad Bałtykiem. Przejedziecie się przez duńską wieś, gdzie niegdyś żyli wikingowie. Zaś fińska kolej powiezie Was aż za koło podbiegunowe do krainy dnia polarnego.We Wsiąść do Pociągu: Kraje Północy gracze zbierają karty różnych rodzajów pociągów, które pozwalają im obejmować kontrolę nad szlakami kolejowymi, przejeżdżać tunelami i wjeżdżać na promy, aby podróżować pomiędzy miastami Skandynawii.Jak każda gra z serii Wsiąść do Pociągu, Kraje Północy charakteryzuje się eleganckim wystrojem, a jej zasady można poznać w przeciągu 5 minut, dzięki czemu zapewnia wiele godzin zabawy zarówno dla rodzin, jak i dla doświadczonych graczy.UWAGA! Wsiąść do Pociągu: Kraje Pólnocy to samodzielna gra, do której nie jest wymagane posiadanie żadnej z poprzednich części serii. Łatwe do przyswojenia zasady pozwalają zasiąść do gry nowym graczom, zaś liczne nowe rozwiązania gwarantują, że gracze znający poprzednie odsłony "Wsiąść do Pociągu" również będą zadowoleni z rozgrywki.
Autor:
Alan R. Moon
Wydawca:
Rebel
17995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Dodruk planowany jest na II kwartał 2021 r.

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Wybierz się w bajeczną podróż przez Danię, Finlandię, Norwegię i Szwecję. Zwiedzicie wspaniałe miasta północy - Kopenhagę, Oslo, Helsinki i Sztokholm. Linią Rauma dotrzecie nad piękne norweskie fiordy i w okolice zachwycających gór. Zachłyśniecie się słonym powietrzem w zatłoczonych szwedzkich portach nad Bałtykiem. Przejedziecie się przez duńską wieś, gdzie niegdyś żyli wikingowie. Zaś fińska kolej powiezie Was aż za koło podbiegunowe do krainy dnia polarnego.

We Wsiąść do Pociągu: Kraje Północy gracze zbierają karty różnych rodzajów pociągów, które pozwalają im obejmować kontrolę nad szlakami kolejowymi, przejeżdżać tunelami i wjeżdżać na promy, aby podróżować pomiędzy miastami Skandynawii.

Jak każda gra z serii Wsiąść do PociąguKraje Północy charakteryzuje się eleganckim wystrojem, a jej zasady można poznać w przeciągu 5 minut, dzięki czemu zapewnia wiele godzin zabawy zarówno dla rodzin, jak i dla doświadczonych graczy.

UWAGA! Wsiąść do Pociągu: Kraje Pólnocy to samodzielna gra, do której nie jest wymagane posiadanie żadnej z poprzednich części serii. 

Łatwe do przyswojenia zasady pozwalają zasiąść do gry nowym graczom, zaś liczne nowe rozwiązania gwarantują, że gracze znający poprzednie odsłony "Wsiąść do Pociągu" również będą zadowoleni z rozgrywki.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • pełnowymiarowa plansza przedstawiająca mapę państw Skandynawii
 • 135 kolorowych pociągów
 • 110 kart pociągów
 • 46 biletów docelowych
 • 3 drewniane znaczniki punktacji
 • 1 instrukcja
Waga (kg):
1.3
Pliki do pobrania:
Pasujące koszulki:

Dodatki i akcesoria


4.92
na podstawie 26 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wsiąść do Pociągu: Kraje Północy


Najbardziej przydatne recenzje

Lullaby96

Liczba recenzji: 12

Jak dla mnie ideał :)

Łatwe zasady, a gra wcale nie taka banalna jakby się zdawało! Wymaga sporego zaangażowania i dobrej strategii, a temu towarzyszy mnóstwo zabawy.
Pomimo małej ilości graczy potrzebnej do rozgrywki gra zdecydowanie warta polecenia :)


Poncz

Liczba recenzji: 29

No cóż... kolejna plansza do kolekcji... kupie sobie chyba przezroczysta witrynę i będę się chwalić całemu światu:-) kocham pociagi a te są wyjtkowe - mąż chciał mnie zabić już podczas pierwszej partii. Bardzo polecam! Dobre zasady, ciasno i trochę się można faktycznie wkurzyć! Emocje emocje i emocje!


Wyscigarz

Liczba recenzji: 96

Nasza pierwsza gra z serii, którą zakupiliśmy z żoną (prędzej graliśmy w Europę u znajomych). Świetnie się gra w dwie osoby, dobrze skaluje się również na trzy (ale wtedy już strach przeciskać się na daleką północ). Zasady niby proste, ale większość graczy (w tym do niedawna my) przeocza pewien istotny niuans: Kristiansand-Stavanger oraz Trondheim-Mo I Rana to także połączenia PODWÓJNE (potwierdzone przez autora gry na boardgamegeek), a więc np. w grze na dwóch graczy o ile ktoś zajmie zielone połączenie promowe (długości 3) Kristiansand-Stavanger, pomarańczowe połączenie lądowe (długości 2) jest BLOKOWANE dla obu graczy :)

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy któryś dodatek jest kompatybilny z tą grą?

~ kanarkowa 24.12.2020 23:41

comment

Kazdy dodatek bedzie kompatybilny, ale jedyne ograniczenie to ilosc wagonikow ze mozna grac tylko w 3 osoby, takze mozna miec dodatek ale zagracie maksymalnie w 3 osoby :)

Czy odpowiedź była przydatna? thumb_up 0

~ Marcin 28.12.2020 19:16

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie