Poncz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

11 użytkowników

Zobacz wszystkich

Przy komentarzach w Gizmos często pojawiało się porównanie do tej gry. W moim odczuciu różnica w mechanice faktycznie jest niewielka (silniczek) ale w Gizmos wydaje mi się bardziej skomplikowana i bardziej rozbudowana niż tu. CO NIE ZMIENIA FAKTU, ŻE gra jest FANTASTYCZNA! Mój Mąż woli ją od Gizmosa (ja obie darzę platoniczną miłością - każdą na swój sposób). Jeszcze nie aktywowaliśmy dwóch eliksirów, żeby się odpowiednio w grę "wciągnąć". Dodatek zamówiony na Amazon po angielsku i ma być na początku marca... :) czekam z niecierpliwością a wszystkim grę bardzo polecam - must have!


No! Gra kupiona (wstyd!) dobre kilka miesięcy temu ale dopiero teraz, podczas 10 dniowej kwarantanny siedliśmy do tematu i zakochaliśmy się! Co prawda pierwsze 30 minut graliśmy nie tak jak trzeba ale jak już w końcu wpadliśmy na ro co robimy zle gra naprawdę nam się spodobała! Polecam!!!


Dla mnie gra gitara - trochę pomyślenia ale bez przesady. Z Młodym (lat 4) mamy trochę rozrywki:-) ogólnie polecam ale w jakiejś „promce”.


Bardzo ciekawa sprawa - podobna w mechanice do „dr eureka”. Wzmacnia koordynację, ćwiczy planowanie, Młody bardzo polubił. Solidnie wykonana gra, kolory nienachalne ale wyraźne. Nawet z Mężem mamy radochę jak się ścigamy między sobą - emocje są:-)


Rewelacja!!! Mój Malutek bardzo polubił ta gre - rozwija spostrzegawczość, uczy przegrywać (a to wybitnie trudne dla 4 latka!) polecam!!!


Syndelis

Liczba recenzji: 44

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Tajkoon

Liczba recenzji: 87

Dustptb

Liczba recenzji: 7

Reifield/Bogey

Liczba recenzji: 151

MacPit

Liczba recenzji: 1

a

Liczba recenzji: 0

turkuć

Liczba recenzji: 5

Svvital

Liczba recenzji: 26

Izuu3

Liczba recenzji: 5

Stachel

Liczba recenzji: 5