Neuroshima Bohater ^2

suplement 07 - Podręcznik Gracza do Neuroshimy
55 opinii
  • wydanie polskie
Dodatek w całości skierowany do graczy. Zawiera informacje o poziomie technologicznym sprzed wybuchu wojny, o aktualnym poziomie technologicznym ludzi z Posterunku, oraz informacje o wszczepach i sprzęcie, który ludzie z Posternuku montują sobie, by walczyć z Molochem. Oprócz tego znajdziecie obszerny rozdział o gangach, nowe cechy za przystąpienie do gangu (ale i obowiązki), także bardzo rozwinięte zasady dla treserów bestii (wraz z bestiami i rozkazami jakie można im wydawać) i wiele, wiele innych materiałów. W sumie 128 stron informacji przydatnych przy tworzeniu i rozwijaniu postaci.
Wydawca:
Portal Games
Liczba stron:
128
Rodzaj oprawy:
miękka
35,00

Dostępnych 8 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Dodatek w całości skierowany do graczy.

Zawiera informacje o poziomie technologicznym sprzed wybuchu wojny, o aktualnym poziomie technologicznym ludzi z Posterunku, oraz informacje o wszczepach i sprzęcie, który ludzie z Posternuku montują sobie, by walczyć z Molochem.

Oprócz tego znajdziecie obszerny rozdział o gangach, nowe cechy za przystąpienie do gangu (ale i obowiązki), także bardzo rozwinięte zasady dla treserów bestii (wraz z bestiami i rozkazami jakie można im wydawać) i wiele, wiele innych materiałów.

W sumie 128 stron informacji przydatnych przy tworzeniu i rozwijaniu postaci.


Recenzje

4.53
na podstawie 55 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Neuroshima Bohater ^2Najbardziej przydatne recenzje

Urath

Liczba recenzji: 170

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Dodatek skierowany do graczy, jednak MG również znajdzie w nim dla siebie wartościowe materiały i pomysły na sesje. Rodział o hibernatusach można wykorzystać do poprowadzenia całej drużyny takich postaci. Cyborgizacje, tu wszystko zależy od MG, osobiście nigdy nie skorzystałem z tej opcji. Rozdział o rozbieraniu maszyn molocha często był w użyciu u mnie na sesjach. Książkę jako całość mogę polecić, solidne 4/5.


PlaySnake

Liczba recenzji: 22

Jak dla mnie ideał :)

Super


Panekyuu

Liczba recenzji: 33

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Chociaż krótki, to bardzo dobry dodatek do Neuroshimy - chyba najlepszy z tych, które mam. Można z niego wyciągnać dużo pomysłów, nie tylko będąc graczem, ale również jako MG. Chyba nawet więcej, niż z dodatku poświęconego Mistrzom ;]
Jak mówiłam, dodatek krótki - łyknąć można w chwilę i ma się niedosyt, ale znów - w porównaniu do pozostałych dodatków, jak wspomniany już Mistrz Gry^, uważam, że Bohater^ to wyjątkowo udany zakup :]Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również