The One Ring: Tales from Wilderland

7 gotowych scenariuszy
4 opinie
  • wydanie angielskie
„W tej części świata nie ma bezpiecznych dróg. Pamiętaj, że stoisz na brzegu Pustkowia i gdziekolwiek się obrócisz, możesz oczekiwać niespodzianek wszelkiego rodzaju.” J.R.R. Tolkien, Hobbit, czyli tam i z powrotem (przekład Marii Skibiniewskiej) Nieudany napad, śmiałe plany dwóch braci - hobbitów, straszliwa zbrodnia, ucieczka elfów, sprawy czarodziejów, niegodziwa zdrada, pradawny nieprzyjaciel - siedem opowieści z kresu Trzeciej Ery czeka, by je opowiedzieć. Siedem przygód potrzebuje drużyny bohaterów, która stawi im czoła. Tales from Wilderland zawiera siedem gotowych do rozegrania przygód, kompletnych scenariuszy, które można rozegrać albo osobno, albo jako epicką kampanię trwającą wiele lat. Wszystkie przygody toczą się po roku 2946 w Dzikich Krajach. Szczegółowe opisy świata pozwalają poznać lepiej miejsce akcji The One Ring, najnowszej gry fabularnej opartej o Hobbita i Władcę Pierścieni, cenione na całym świecie arcydzieła autorstwa J.R.R. Tolkiena. Czy odważysz się wstąpić w bezkres Mrocznej Puszczy, wędrować ścieżkami w cieniu Gór Mglistych, odwiedzić dom Beorna, podróżować z biegiem rzeki Anduiny aż do Pól Gladden lub wspiąć się na zbocza Gór Szarych, by spojrzeć stamtąd na Zwiędłe Wrzosowiska?
Wydawca:
Cubicle 7
Rodzaj oprawy:
twarda
13995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

„W tej części świata nie ma bezpiecznych dróg. Pamiętaj, że stoisz na brzegu Pustkowia i gdziekolwiek się obrócisz, możesz oczekiwać niespodzianek wszelkiego rodzaju.”
J.R.R. Tolkien, Hobbit, czyli tam i z powrotem (przekład Marii Skibiniewskiej)

Nieudany napad, śmiałe plany dwóch braci - hobbitów, straszliwa zbrodnia, ucieczka elfów, sprawy czarodziejów, niegodziwa zdrada, pradawny nieprzyjaciel - siedem opowieści z kresu Trzeciej Ery czeka, by je opowiedzieć. Siedem przygód potrzebuje drużyny bohaterów, która stawi im czoła.

Tales from Wilderland zawiera siedem gotowych do rozegrania przygód, kompletnych scenariuszy, które można rozegrać albo osobno, albo jako epicką kampanię trwającą wiele lat. Wszystkie przygody toczą się po roku 2946 w Dzikich Krajach.

Szczegółowe opisy świata pozwalają poznać lepiej miejsce akcji The One Ring, najnowszej gry fabularnej opartej o Hobbita i Władcę Pierścieni, cenione na całym świecie arcydzieła autorstwa J.R.R. Tolkiena.

Czy odważysz się wstąpić w bezkres Mrocznej Puszczy, wędrować ścieżkami w cieniu Gór Mglistych, odwiedzić dom Beorna, podróżować z biegiem rzeki Anduiny aż do Pól Gladden lub wspiąć się na zbocza Gór Szarych, by spojrzeć stamtąd na Zwiędłe Wrzosowiska?

Podstawowe informacje

Waga:
610 g

Recenzje

5.00
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń The One Ring: Tales from Wilderland

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie