Legend of the Five Rings: The Card Game

Zestaw startowy
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (1)
 • 2 osoby
 • od 14 lat
 • 45 - 90 minut
 • wydanie angielskie
Nie musisz mieć zbroi, nie musisz mieć miecza. Musisz tylko wiedzieć, że nie możesz przegrać. - Tao Shinsei Szmaragdowe Cesarstwo Rokuganu to kraina honoru, chwały i przeznaczenia. Obejmij władzę nad jednym z siedmiu Wielkich Klanów: Krabem, Żurawiem, Smokiem, Lwem, Feniksem, Skorpionem albo Jednorożcem, i zwyciężaj na polach bitew oraz w dworskich intrygach. Pamiętaj przy tym, że choć samuraj pragnie zwycięstwa, musi żyć zgodnie z nakazami bushidō, by nie okryć się hańbą w oczach Cesarza. Legend of the Five Rings: The Card Game to przeznaczona dla dwóch osób gra obowiązku, wojny, intrygi i magii. W każdej rundzie gracze wzniecają konflikty polityczne i militarne w prowincjach przeciwników, rzucając na szalę zwycięstwa honor własny i oponenta. Legend of the Five Rings: The Card Game jest grą LCG, do której regularnie wydawane są nowe karty, pozwalające graczom na modyfikowanie zawartości tego zestawu podstawowego, jak również na tworzenie zupełnie nowych, oryginalnych talii. Czy starczy Ci odwagi i mądrości, by poprowadzić klan do chwalebnego zwycięstwa? Przeznaczenie czeka na ciebie!
Autor:
Brad Andres, Erik Dahlman, Nate French
Wydawca:
Fantasy Flight Games
15995

store

Dostępnych 19 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w środę


Dostawa (Przesyłka kurierska (UPS)) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Nie musisz mieć zbroi, nie musisz mieć miecza.

Musisz tylko wiedzieć, że nie możesz przegrać.

- Tao Shinsei

Szmaragdowe Cesarstwo Rokuganu to kraina honoru, chwały i przeznaczenia. Obejmij władzę nad jednym z siedmiu Wielkich Klanów: Krabem, Żurawiem, Smokiem, Lwem, Feniksem, Skorpionem albo Jednorożcem, i zwyciężaj na polach bitew oraz w dworskich intrygach. Pamiętaj przy tym, że choć samuraj pragnie zwycięstwa, musi żyć zgodnie z nakazami bushidō, by nie okryć się hańbą w oczach Cesarza.

Legend of the Five Rings: The Card Game to przeznaczona dla dwóch osób gra obowiązku, wojny, intrygi i magii. W każdej rundzie gracze wzniecają konflikty polityczne i militarne w prowincjach przeciwników, rzucając na szalę zwycięstwa honor własny i oponenta.

Legend of the Five Rings: The Card Game jest grą LCG, do której regularnie wydawane są nowe karty, pozwalające graczom na modyfikowanie zawartości tego zestawu podstawowego, jak również na tworzenie zupełnie nowych, oryginalnych talii.

Czy starczy Ci odwagi i mądrości, by poprowadzić klan do chwalebnego zwycięstwa? Przeznaczenie czeka na ciebie!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dodatki i akcesoria


5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Legend of the Five Rings: The Card Game
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie