Marvel Champions: Hero Pack - Captain America

Gotowa talia bohatera walczącego o sprawiedliwość
11 opinii
  • 1 - 4 osoby
  • od 14 lat
  • ok. 60 minut
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Marvel Champions: The Card Game.
Marvel Champions: The Card Game
Steve Rogers był uznawany za zbyt słabego, by zwerbować go do armii, wziął więc udział w tajnym rządowym programie, który miał na celu stworzenie pierwszego Super-Żołnierza. Z pomocą niezwykłego serum dr. Abrahama Erskina, Rogers stał się ucieleśnieniem doskonałości. W swojej szczytowej formie, Rogers służył podczas II Wojny Światowej jako agent specjalny i wzór do naśladowania, do czasu aż w wyniku wypadku utknął na dziesięciolecia zahibernowany w arktycznym lodzie. Odnaleziony przez współczesnych Avengersów powrócił do walki o Amerykański Sen. Dołącz do walki o wolność i sprawiedliwość z Marvel Champions: Hero Pack - Captain America! Dzięki swojej tarczy wykonanej z czystego vibranium, Kapitan Ameryka poprowadzi atak na każdego, najbardzej zatwardziałego wroga, inspirując swoich towarzyszy bohaterstwem i odwagą. Jak pozostałe zestawy bohaterów, Marvel Champions: Hero Pack - Captain America zawiera gotową do gry talię, która zawiera karty bohatera oraz karty dodatkowe. Źródło: Oficjalny kanał Fantasy Flight Games @You Tube Na stronie wydawcy - www.fantasyflightgames.com - znajdziecie plik pdf z instrukcją w języku angielskim. Zapraszamy do lektury!
Autor:
Caleb Grace
Wydawca:
Fantasy Flight Games
59,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Steve Rogers był uznawany za zbyt słabego, by zwerbować go do armii, wziął więc udział w tajnym rządowym programie, który miał na celu stworzenie pierwszego Super-Żołnierza. Z pomocą niezwykłego serum dr. Abrahama Erskina, Rogers stał się ucieleśnieniem doskonałości.

W swojej szczytowej formie, Rogers służył podczas II Wojny Światowej jako agent specjalny i wzór do naśladowania, do czasu aż w wyniku wypadku utknął na dziesięciolecia zahibernowany w arktycznym lodzie. Odnaleziony przez współczesnych Avengersów powrócił do walki o Amerykański Sen.

Dołącz do walki o wolność i sprawiedliwość z Marvel Champions: Hero Pack - Captain America!

Dzięki swojej tarczy wykonanej z czystego vibranium, Kapitan Ameryka poprowadzi atak na każdego, najbardzej zatwardziałego wroga, inspirując swoich towarzyszy bohaterstwem i odwagą.

Jak pozostałe zestawy bohaterów, Marvel Champions: Hero Pack - Captain America zawiera gotową do gry talię, która zawiera karty bohatera oraz karty dodatkowe.

Źródło: Oficjalny kanał Fantasy Flight Games @You Tube

Na stronie wydawcy - www.fantasyflightgames.com - znajdziecie plik pdf z instrukcją w języku angielskim. Zapraszamy do lektury!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • karty,
  • instrukcja
Waga:
150 g
Kod producenta:
MC04
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.73
na podstawie 11 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Marvel Champions: Hero Pack - Captain AmericaNajbardziej przydatne recenzje

Bartoszbol

Liczba recenzji: 7

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Znakomity dodatek, bohater świetnie zaprojektowany zarówno od strony „mechanicznej”, jak i „tematycznej”. Kapitan jest mocny zarówno w ataku (Shield Toss, Heroic Strike), jak i w obronie (tarcza wzmacniająca obronę i dodająca Retaliate, Shield Block niemal równie dobry jak Backflip Spidermana). W gotowej talii dochodzą mocne nowe karty do aspektu Leadership.
Nie zgadzam się z opinią, że pojawiające się w dodatkach dodruki dostępnych już kart to wada. Przecież dzięki takim duplikatom z czasem będzie można złożyć więcej ciekawych kombinacji talii w grach dwu i wieloosobowych.


Mati

Liczba recenzji: 50

Jak dla mnie ideał :)

Jeden z najfajniejszych bohaterów, bardzo potężny i prosty do opanowania,


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Artmaton

Liczba recenzji: 1531

Jak dla mnie ideał :)

Postać zrównoważona mechanicznie, jak i pod względem statystyk. Wybacza potknięcia w trakcie gry.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie