Warhammer Inwazja - Wiara i Stal

6 zestaw bitewny z cyklu Wiecznej Wojny
4 opinie
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Warhammer: Inwazja - Zestaw Podstawowy.
Warhammer: Inwazja - Zestaw Podstawowy
Imperium przetrwało przez tysiące lat dzięki waleczności swych czempionów. Żołnierze, rycerze i czarodzieje walczą ramię w ramię na rzecz ludzkości – ale czy to wystarczy?Wiara i Stal to Zestaw Bitewny z Cyklu Wiecznej Wojny, serii połączonych dodatków do Warhammera: Inwazji. Warhammer: Inwazja to karciana gra o zaciętych walkach, sprytnym zarządzaniu królestwem i epickich wyprawach. W tym 60-kartowym zestawie znajduje się 20 różnych, nie widzianych nigdzie wcześniej kart, zaprojektowanych tak, aby wzmocnić istniejące talie i rozbudować różnorodność gry Warhammer: Inwazja.ZAWIERA KARTY 101-120 z „CYKLU WIECZNEJ WOJNY.”
Wydawca:
Galakta
4995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Imperium przetrwało przez tysiące lat dzięki waleczności swych czempionów. Żołnierze, rycerze i czarodzieje walczą ramię w ramię na rzecz ludzkości – ale czy to wystarczy?

Wiara i Stal to Zestaw Bitewny z Cyklu Wiecznej Wojny, serii połączonych dodatków do Warhammera: Inwazji. Warhammer: Inwazja to karciana gra o zaciętych walkach, sprytnym zarządzaniu królestwem i epickich wyprawach. W tym 60-kartowym zestawie znajduje się 20 różnych, nie widzianych nigdzie wcześniej kart, zaprojektowanych tak, aby wzmocnić istniejące talie i rozbudować różnorodność gry Warhammer: Inwazja.

ZAWIERA KARTY 101-120 z „CYKLU WIECZNEJ WOJNY.”

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
110 g
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.50
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Warhammer Inwazja - Wiara i StalNajbardziej przydatne recenzje

Kubala

Liczba recenzji: 102

Ciekawy dodatek, ważny dla Imperium, ze względu na Posąg, ale przydatny tez dla innych. ET, po erracie, juz nie tak potrzebny.


Michał

Liczba recenzji: 68

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Dodatek zakupiony ze względu na kilka fajnych kart dla krasnoludów - m.in "Nieustraszeni w bitwie" ale i inni gracze znajdą tu coś dla siebie.


Błażej

Liczba recenzji: 4

Tu jest End Times.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie