Hellboy: Tom 2 - Spętana trumna - Prawa ręka zniszczenia

Mignola
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Hellboy: Tom 2 - Spętana trumna - Prawa ręka zniszczenia to piętnaście krótkich opowiadań z różnych etapów życia Hellboya. Od rozbrajających Placuszków, przez słynne spotkanie z Babą-Jagą, po mroczną Szkatułkę pełną zła. Historie te rzucają światło na kwestię pochodzenia, dzieciństwa i przeznaczenia Hellboya. Jak zwykle opowieści o „piekielnym chłopcu” przeplatają się z motywami z folkloru i okultyzmu, czarują klimatem i są okraszone wyjątkowym poczuciem humoru.
Autor:
Mike Mignola
Ilustracje:
Mike Mignola
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
328
Format:
170x260
Rodzaj oprawy:
twarda
89,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Hellboy: Tom 2 - Spętana trumna - Prawa ręka zniszczenia to piętnaście krótkich opowiadań z różnych etapów życia Hellboya. Od rozbrajających Placuszków, przez słynne spotkanie z Babą-Jagą, po mroczną Szkatułkę pełną zła.

Historie te rzucają światło na kwestię pochodzenia, dzieciństwa i przeznaczenia Hellboya. Jak zwykle opowieści o „piekielnym chłopcu” przeplatają się z motywami z folkloru i okultyzmu, czarują klimatem i są okraszone wyjątkowym poczuciem humoru.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w twardej oprawie, 328 stron
Waga:
1,073 kg

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Hellboy: Tom 2 - Spętana trumna - Prawa ręka zniszczenia

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie