Tantras: Trylogia Awatarów Księga II

Richard Awlinson
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie polskie
Elminster został zamordowany. Teraz Midnight i Adon, którzy podczas bitwy o Cienistą Dolinę ocalili ją przed złym bogiem o imieniu Bane, zostali za to morderstwo skazani na śmierć. Jednakże, od kiedy bogów wygnano z Planów, przyrodę i magię ogarnął chaos, a śmiałkowie są jedynymi ludźmi, którzy wiedzą, gdzie znajduje się pierwsza z Tablic Przeznaczenia, mogące uratować Krainy przed upadłymi bóstwami. Kiedy bohaterom udaje się uciec, Bane i jego sprzymierzeniec, Myrkul, bóg śmierci, wprawiają w ruch spisek, mający na celu pojmanie Midnight i jej towarzyszy i kradzież Tablic Przeznaczenia. W trakcie swej wędrówki przez Doliny drużyna staje oko w oko ze śmiertelnie niebezpiecznymi zabójcami, przerażającymi stworami i gwałtownymi nawałnicami. Największe zagrożenie pojawia się nieoczekiwane - jeden z kompanów Midnight przyłączył się do Bane\'a i sił twierdzy Zhentil.
Wydawca:
ISA
Liczba stron:
432
Rodzaj oprawy:
miękka
2995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Elminster został zamordowany.

Teraz Midnight i Adon, którzy podczas bitwy o Cienistą Dolinę ocalili ją przed złym bogiem o imieniu Bane, zostali za to morderstwo skazani na śmierć. Jednakże, od kiedy bogów wygnano z Planów, przyrodę i magię ogarnął chaos, a śmiałkowie są jedynymi ludźmi, którzy wiedzą, gdzie znajduje się pierwsza z Tablic Przeznaczenia, mogące uratować Krainy przed upadłymi bóstwami.

Kiedy bohaterom udaje się uciec, Bane i jego sprzymierzeniec, Myrkul, bóg śmierci, wprawiają w ruch spisek, mający na celu pojmanie Midnight i jej towarzyszy i kradzież Tablic Przeznaczenia. W trakcie swej wędrówki przez Doliny drużyna staje oko w oko ze śmiertelnie niebezpiecznymi zabójcami, przerażającymi stworami i gwałtownymi nawałnicami. Największe zagrożenie pojawia się nieoczekiwane - jeden z kompanów Midnight przyłączył się do Bane\'a i sił twierdzy Zhentil.


Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Tantras: Trylogia Awatarów Księga II
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie