Emil - recenzje

Naprawdę każdy MP powinien przejżeć tę książkę. Przeczytanie jej daje nowe perspektywy do kampani. Muszę przyznać że przy twożeniu klas prestiżowych autorzy nie starali się najbardziej ale następne rździały 1. klasa.


Evermeet Wyspa Elfów to dzieło jakich mało. Dała mi nowe spojżenie na elfi świat (EVERMEET)oraz na elfi panteon. Książka bardzo godna polecenia jeśli grasz w D&D, czy to w świecie Zapomnianych Krain, Greyhawka czy w świecie MP,a twojom ulubioną klasą jest elf powinneś przeczyteć tą książkę. Zrozumiesz wtedy jakie elfy są i jak mało o nich wiedziałeś.


Książka obowiązkowa dla większości klas czarujących. MP który ją zakupi ruwnież nie powinien mieć problemó z dobrym wykożystaniem jej. Nowe klasy, czary i co najlepsze nowe przedmioty które wykożysta cała drużyna:-))))


Gdy kupowałem ten dodatek liczyłem że będe mógł troszkę ponażekać, a tu proszę niema na co narzekać. Wyśmienite oprawa graficzna, opis miejsc, sytuacji.
Co ważniejsze jeśli MP ma w drużynie Drowy książka ta może pomuc w wędruwce po podmroku jeśli gracze zechcą odwiedzić innych krewnych.


Ta książka zmieniła mój pogląd na świat. Jeszcze nigdy nie preczytałem książki tak szybko jak tej,zainspirowała mnie i stworzyłem nową KLASĘ PRESTIŻOWĄ i oczywiście nowego BG do Forgotten Realms. Niestety jeszcze nie miałem okazji nim grać ale nie moge się tego już doczekać. Gwarantuje swojim życiem, że ta Nowy Dom się wam spodoba (jeszcze jedno, na początku przeczytajcie OJCZYZNE i WYGNANIE)!!!!!!!!!!!


Zgzdzam się z Patrykiem. Książka wystaje poza moje oczekiwania widząc cene. Jeśl oi mnie chodzi to gdy tylko zaczołem ją czytać przeczytałem do 2 w nocy. Nie pamiętam kiedy tak dobrze śię bawiłem przy książce. Polecam wszystkim i starym i młodym!!!!!!!!!!