Artur - recenzje

Świetne kamienie i to za najniższą cenę. A o tym, że w tym sklepie warto kupować wiem od dawna. Ja czekałem na swoje kamienie 7 dni od złożenia zamówienia.


Trafiły mi sie dobre rary w dwóch boosterkach o łącznej wartości ok. 18 zł. Szczególnie ucieszyłem się jak dostałem Utopia Tree. Zawsze mogły być lepsze ale nie narzekam. Wszystko tanio przyjemnie i co ważne pod stałą kontrolą.


Świetny i co ważne ekonomiczny, ponieważ płacisz jak za 3 boostery a dodatkowo masz jeszcze 30 landów za DARMO!!! Czsto się opłaca kupować Tournament packi, np. w moim przypadku koszt zakupu zwrócił sie po 3 rarach i kilku uncommonów. Ja trafiłem na "Putrefy" - to najcenniejsza karta jaką miałem w packu. Wkrótce planuje kolejny zakup tournament packa z ravnici w rebelu. Cóż moze tym razem trafi mi sie dual?


Książka jest wciżgająca i daje dużą wiedzę na temat magii w całym faerunie, a także nie zabrakło w niej mitologii powstania wszechświata. Oprócz listy dodatkowych czarów posiada szczegółowy opis przedmiotów magicznych, jak i sposobu odmawiania modlitw, kultów do różnych bóstw. Największym minusem ksiażki jest to, że książka ma miękką okładkę. Polecam sklep rebel ponieważ znajdziecie tutaj najniższe ceny podręczników, jak choćby dobrym przykładem jest ten podręcznik. W innych sklepach internetowych cena tej książki podchodzi do ok. 60 zł.


podręcznik jest przejrzysty i pozwoli łatwo rozwiać problemy związane z tym "zawiłym" systemem, ciekawe rysunki opisy. Dostawa szybka i rzetelna, POLECAM!!!


Super sklep, dostałem przesyłke szybko nawet w okresie przedświątecznym. Towar szczelnie zapakowany, a poza tym jestem pod wrażeniem ceny (zaryzykuje stwierdzenie, że najtańszy na rynku!). Na prawde warto!! Goroąco polecam