Marcin - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Wcześniej jak graliśmy w 3-4 osoby w podstawkę było dobrze. Teraz z Rogatym szczurem jest lepiej. Sama rozgrywka znacznie przyśpieszyła. Bardzo mnie cieszy fakt że dodatek trzyma poziom podstawki. Możliwość grania w 5 osób, nowe karty chaosu i starego świata. Śmiało mogę stwierdzić że jest to obowiązkowy dodatek. Naprawdę warto.


Jak dla mnie ideał :)

Te kości robią furorę ;) Małe, zgrabne pudełko, 9 kości a zabawy multum.
Idealna do nudnej pracy i jako wstępniak przed dużą grą.
Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia.


Jak dla mnie ideał :)

Coś wspaniałego. W pracy i na zajęciach grywam ze znajomymi. Muszę przyznać że bardzo mi to odpowiada. Trzeba nie raz ruszyć główką i naprawdę jest przy tym dużo śmiechu ;)


Jak dla mnie ideał :)

Możliwość grania w pięć osób, nowe bóstwo, figurki, karty. Więcej możliwości. Gra nabiera dynamiki i z pewnością jest ciekawiej. Pozycja obowiązkowa


Jak dla mnie ideał :)

Druga część jak najbardziej trzyma klimat poprzedniczki i totalnie wciąga w wir wydarzeń. Ilustracje ciekawie wykonane. Całość bardzo ładnie skomponowana i bardzo dobra obsługa ze strony Rebela.


Dobry, solidny produkt

Gra jak najbardziej spełnia moje wymagania. Ciekawa fabuła, tworzenie i prowadzenie postaci i pełno "paragrafów" :D i ciekawych ilustracji. Można się przyczepić do systemu walki a raczej do tabeli liczb. Szczerze...polecam rzucać kością.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

W porządku, bez rewelacji

Sakiewka z typowego materiału. Wzór raczej się szybko zetrze. Warto zwrócić uwagę że jednak jest przyjemna dla oka. Sznurek mocny i się nie luzuje.