Aulinka84 - recenzje

Mój synek dostał tę grę w prezencie. Jest fantastyczna! Graliśmy już rodziną w klasyczny Monopol, też miło wspominam wielogodzinne rozgrywki z dzieciństwa. Ta edycja miło nas zaskoczyła. Świetne wykonanie i urocze figurki. Rewelacyjna na prezent i luźne rozgrywki :)


Jak dla mnie ideał :)

Dixit - co tu dużo mówić, gra która musi być w domu. A jeśli chodzi o uszkodzone gry w rebelu to naprawdę warto. Uszkodzone??? Gdzie???


Jak dla mnie ideał :)

Dixit - co tu dużo mówić, gra która musi być w domu. A jeśli chodzi o uszkodzone gry w rebelu to naprawdę warto. Uszkodzone??? Gdzie???


Dobry, solidny produkt

Za tę cenę naprawdę podoba mi się ta gra. Fajnie układa się i przycina te drzewka. Taka spokojna i miła rozgrywka.


Jak dla mnie ideał :)

Graliśmy w nią na wiele sposobów. Wymyślaliśmy nawet własne zasady. Gra jest fantastyczna. I jako gra wg zasad z instrukcji i jako gra zmodyfikowana pod np. dzieci.


Oceniam produkt na: 5 - dla mnie ideał :)
Super gra do grania z dziećmi. Wesoła, szybka, zabawna rozgrywka, która wymaga jednak koncentracji i zmysłu równowagi od dzieci. Do grania z dziećmi idealna. Od 5 lat górę jak dla mnie.... Polecam dla rodzin z dziećmi.


Jak dla mnie ideał :)

Super gra do grania z dziećmi. Wesoła, szybka, zabawna rozgrywka, która wymaga jednak koncentracji i zmysłu równowagi od dzieci. Do grania z dziećmi idealna. Od 5 lat górę jak dla mnie.... Polecam dla rodzin z dziećmi.


Wiadomo obowiązkowa klasyczna gra, a w tej wersji plus za piękne zdjęcia zwierząt. Poleciłabym także za dobrą jakość. Ta wersja memo jakoś nam nie chce się niszczyć choć gramy w nią najczęściej. Inne wersje poszły w odstawkę. Tylko papuga nam się zgubiła :(
Ale to przez nasze niedbalstwo.
5/5


Jak dla mnie ideał :)

Nasza ulubiona pozycja. Świetnie gra się całą rodziną i oczywiście z rozszerzeniem. Miniumum 6 osób. Zasady bardzo proste do wyjaśnienia więc można grać z każdym. Dobrze w tej grze odnajdują się sześciolatki, ale wtedy musi być przynajmniej parę dorosłych osób.


Świetna karcianka jeśli mamy mało czasu. Dobra w każdym towarzystwie. Ważny jest jedynie nasz dobry humor i wtedy gra się super. Można zagrać w pociągu . Zasady proste. Nibylosowa ale trzeba mmyśleć i kombinować a także grać z poker face. Dobra zabawa. Za tę cenę to obowiązkowa gra.


Gra ciekawa. Mój synek dobrze się bawi tworząc wspaniałe projekty. Bardziej spodobało mu się : Studio projektowe ; Wynalazki.
Polecam. Rozwija, uczy i roznieca kreatywność.


Gra trochę mnie rozczarowała. Choć mechanika gry jest bardzo ciekawa to jest to zdecydowanie gra nie dla każdego. Ciężko mi znajdować na nią kompanów do gry dlatego gra zbiera kurze. Nie wiem co w niej jest nie tak. Może to mało pociągające grafiki a może to że rozgrywka jest lekko drętwa.
Mi osobiście podoba się rozgrywka, przypadnie do gustu osobom lubiącym gry ekonomiczne.
Na pewno żałuję tego że przed zakupem nie zastanowiłamssię nad tym że przecież ludzie z mojego najbliższego grona nie lubią tego typu gier.


Jak dla mnie ideał :)

Nie wyobrażam sobie Sabotażysty bez rozszerzenia. Chyba musi być nudnyyy...
A tak serio nigdy nie grałam w samą podstawę. Rozszerzenie jest dla mnie obowiązkowe . Od paru lat to wciąż niezmiennie moja ulubiona pozycja do grania ze znajomymi lub rodziną a im więcej tym lepiej. Najważniejszy jest tu dobry humor :)
Gra często jest rozgrzewką przed innymi grami.


Dobry, solidny produkt

Pod względem grafik i wykonania gra jest moim ideałem. Świat baśni świetnie pasuje do narracyjnej gry.
Można snuć nowe baśnie. Nie ważne jest to kto wygrywa tak naprawdę.
Nie mogę dać pięciu gwiazdek za to że musiałam czytać instrukcję na raty. Może nie jest aż tak długa ale strasznie męcząca . Im dłużej ją czytałam to mniej rozumiałam. Po jakimś czasie ją przestawiłam i mogłam zaczynać tłumaczyć zasady innym.
Na pewno bardzo polecam nie tylko dla osób lubiących mroczny baśniowy klimat.


Jak na mój gust piękne ilustracje. Gra ma też ciekawy temat. Minusem jest to że nie porywa mojej rodziny. Gra zdecydowanie nie dla każdego. Rozgrywka spokojna i to mi się w niej podoba. Ale ciężko w nią dobrze pograć więcej bo brakuje mi chętnych graczy.


Dzieci mają dużo pomysłów. Zachęca do rysowania. Przydałoby się więcej postaci i innych kart. Ogólnie z każdym projektem pojawiają się nowe pomysły.
Ogranicza nas tylko brak wyobraźni. Poza tym można tworzyć nieskończoną ilość projektów. Przy okazji zabawka ta bardzo rozwija nie tylko kreatywność.
Dla mojego synka sttworzyłam później dwóch dodatkowych superbohaterów... Sama miałam przy tym mnóstwo zabawy.
Polecam.


Super się sprawdza jako familijna gra do wprowadzania dzieci w planszówki. Mój synek miał już mega frajdę z samodzielnego założenia statków i też grywa w tę grę sam ze sobą jak nie znajduje towarzysza. Uczy dziecka koncentracji na rozgrywce. Musi patrzeć jakie ma karty w ręce i kolory żagli, a tekże planowania ruchów. Dla dorosłej osoby gra prezentuje się nudnawo.... Przynajmniej dla mnie. Przewozi się towary no... I liczy się kto ma ich więcej na koniec. Kiedy przy ruchu wykorzystuje się opcję piratów następuje małe urozmaicenie i negatwna interreakcja. (Malutka)
Polecam jeśli chodzi o grę z dzieckiem.


Super gra. Można grać w mieszanym towarzystwie i tak jest najlepiej. Czasem zbyt bogata fantazja utrudnia grę. Gra dobra do przełamania lodów. Piękne wykonanie. Minusem jest to że nie można w nią grać zbyt długo w jednym towarzystwie. Dobra kiedy nie chce się logicznie myśleć a raczej odreagować po męczącym dniu. Wspaniałe urozmaicenie na spotkanie towarzyskie i w takiej opcji najlepiej się sprawdza.


Świetna gra. Ja osobiście jako Pani domu nie odpuszczam żadnej koleżance jak wpadnie do mnie na herbatkę. Uwielbiam grać z osobami które lubią kombinować, i mają tzw. szczęście w kartach... Wtedy trzeba lepszej strategii. Choć niby trochę losowa gra to tak naprawdę dużą rolę odgrywa uważność i myślenie w grze. Polecam..


Gra jest świetna. Klasyczna planszówka. Obowiązkowa pozycja ponieważ łatwo wyjaśnić zasady. Minusem jest to że nie warto za bardzo się za nią brać we dwie osoby, no i ciężko jak jest więcej chętnych niż cztery osoby. Ale kiedy jest nas trzech, czterech wybieramy tę grę. Uważam że cena nie jest taka zła jeśli chodzi o to że gra na pewno nie zbiera kurzu na pułce.