odrzuckarte.pl - recenzje

Bardzo fajna, szybka gra w znakomitej cenie. Łatwa do spakowania i dostarczająca sporo zabawy!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

W cenie 79,95 zł brałbym w ciemno :) Kolejna dobra gra tego autora! Trochę główkowania i kombinowania! Przyjemna grafika i wykonanie!


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna przygodówka. W porównaniu z drugą wersją, odświeżona grafika po prostu zachwyca! Gra na długie i przyjemne rozgrywki ze znajomymi!


Od Osadników z Catanu zacząłem swoją przygodę z planszówkami. Dodatek Żeglarze znajduje się w mojej kolekcji, ale w porównaniu z Miastami i Rycerzami rzadko ląduje na stole. Nie wprowadza wielu interesujących rzeczy. Na plus można policzyć rozszerzenie mapy. Polecam jednak przyjrzeć się innym dodatkom.


Swoją przygodę zaczynałem od Osadników z Catanu. Gra mimo iż jest w sporej mierze losowa poprzez rzucanie kostek jest miła i przyjemna! Dodatek Miasta i Rycerze zmienia ją diametralnie i wprowadza wiele nowych ulepszeń i strategii. Odkąd go posiadam, nie gram już bez niego w Osadników. Polecam!


Nigdy nie sądziłem, że z połączenia mechanik i pomysłów innych gier Uwe Rosenberga może wyjść tak ciekawy produkt! Element wypraw jest bardzo fajny i umożliwia szybki i ciągły rozwój. Pudełko jest ciężkie i wypchane po brzegi, bardzo ładne elementy drewniane. Gra się przyjemnie i miło. Można zagrać w 7 osób, wtedy rozgrywka jest długa, ale to jedna z niewielu gier ekonomicznych na taką ilość graczy!


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobra gra ekonomiczna! Mechanika sprawna i przyjemna. Rozgrywka może się toczyć nawet w 5-osobowym składzie. Instrukcja bardzo humorystyczna, ładne grafiki. Jest nad czym pogłówkować. Ciekawa mechanika zdobywania punktów i konieczności płacenia podatku (im więcej punktów mamy, tym więcej musimy zapłacić). Polecam!


Bardzo fajna i sympatyczna gra dla każdego, nie jest trudna, a jej wykonanie i grafiki zachwycają. Idealnie dobrana wypraska, wszystkie elementy są dobrze ułożone i nie przemieszczają się w pudełku. W grze występuje lekka nutka negatywnej interakcji, czyli to,co tygrysy lubią najbardziej! ;-)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo sympatyczna, prosta, a jednak wymagająca myślenia gra dla dwóch osób! Zaskoczenie w pozycjach Uwe Rosenberga. Tematyka nietypowa, ale gra musi znaleźć się w kolekcji graczy lubiących gry dwuosobowe!


Bardzo dobra gra dwuosobowa! Dużo lepsza niż dwuosobowy wariant w "7 Cudach Świata". Przyjemne grafiki, szybka rozgrywka zmuszająca do kombinowania. Jedynie cena za tak małą ilość elementów i jakość kart jest trochę wygórowana. Polecam fanom 7 Cudów Świata!


Gra posiada niesamowity klimat, nie jest bardzo ciężka. Rozgrywka jest bardzo przyjemna, a grafiki robią wrażenie. Niektóry może jednak przeszkadzać spora losowość w dociąganiu kart, szczególnie na początku możemy dostać słabe karty szczepów. Mimo wszystko bardzo ją lubię! :)