Maciek - recenzje

Modele 3d i magnetyczne płytki dają sporo frajdy, jednak mechanicznie jest trochę nudno. Ilustracje zwierząt ładne, ale aż się proszą, żeby napisać o nich parę słów, albo chociaż zwierzątka podpisać.


Dobry, solidny produkt

Gra bardzo dobra dla młodszych i starszych graczy, zasady proste, wykonanie bardzo sympatyczne, dużo śmiechu. O niebo lepsza od innych gier gdzie liczy się zręczność i precyzja, takich jak np Jenga czy Spadające małpki.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

W porządku, bez rewelacji

Wykonanie solidne, kulki pierwsza klasa. Rozgrywka przyjemna, ale bywa chaotyczna, limit czasowy sprawia, że gra dla niektórych staje się aż zbyt stresująca zwłaszcza jak nic nie przychodzi nam do głowy :D gdy gracz ma bogatszy zasób słownictwa potrafi zdeklasować rywali, więc przy grze z dziećmi raczej trzeba dawać fory :)


W porządku, bez rewelacji

Fajnie wykonane elementy, fajny klimat, fajne blaszane pudełko, ale wydaje się być nieco monotonna i mało regrywalna.


Dobry, solidny produkt

Gra ładnie wykonana, prosta w zasadach, rozgrywka przebiega przyjemnie. Idealna gdy szukamy łatwego, szybkiego tytułu dla dwóch osób, jednak cena mogłaby być trochę niższa jak na tak niewielkie pudełeczko :)


Gra jest ciekawą alternatywą klasycznych kalamburów, jednakże panuje w niej spory chaos, więc dzieciom może nie przypaść do gustu. Hasła wyższych poziomów są naprawdę trudne ale z nimi jest największa zabawa. Z hasłami łatwiejszych poziomów rysowanie kończy się niestety zazwyczaj po narysowaniu 3 kresek.