Aleksandra - recenzje

Bardzo dobrze zrobiona gra, dopracowana. Lekka, można śmiało grać z początkującymi graczami. Zajmuje sporo czasu, jednak rozgrywki można podzielić, grając po jednym scenariuszu.


Bardzo lekka i przyjemna gra. Dużo śmiechu, choć jest mocno kontaktowa. Polecam z całego serca :)


Gra, która naprawdę wciąga i dostarcza wielu emocji. Mechanika jest ciekawa, ale nieskomplikowana. Gra dla początkujących i wprawionych graczy :)


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna, przyjemna gra! Zasady są bardzo proste, idealna dla graczy początkujących. Super jest to, że wagon jest składany, jakos łatwiej wczuc się w klimat :)


Dobry, solidny produkt

Ciekawa gra, jednak ciężko jest ulozyc właściwie. Mimo wszystko dobrze się przy niej bawię. Jednak po jakimś czasie można się nauczyć na pamięć.


Jak dla mnie ideał :)

Uwielbiam gry tego typu. Rozwiązywanie zagadki, tak naprawdę bez jakiś bardzo konkretnych wskazówek... Plusem jest to, że można grać w pojedynkę. I nieźle się przy tym bawić :)


Jak dla mnie ideał :)

Pojedynek to moja ulubiona gra dla dwóch osób. Tak często grałam w nią z mężem, że powoli zaczynała robić się bardzo przewidywalna. Zakup tego dodatku wprowadził dużą świeżość do gry. Zasady nie są skomplikowane, jednak możliwości większe :)


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajnie urozmaica dotychczasową rozgrywkę na poziomie podstawowym. Nowe możliwości sprawiają, że gra się ciekawiej :)