Piotr - recenzje

Dobry, solidny produkt

Dodatek dlatego jest dobry bo załączono do niego dużą mapę Stanów i fajny ekran mistrza gry. w samym dodatku mamy uzupełnienie podstawowej wersji Neuro. Polecam każdemu MG.


Jak dla mnie ideał :)

Świetnie wykonany produkt. Jeden z lepszych systemów a do tego polski. Duża liczba dodatków, ciekawy, mroczny świat postapokaliptycznej zagłady. Nic tylko kupować i czytać. Polecam każdemu.


Jak dla mnie ideał :)

Rewelacyjna kostka :) Chociaż trochę się tłucze kiedy nią się rzuca ale i tak masą i objętością robi efekt :):) Bardziej dla kolekcjonerów niż dla graczy. Trwała, dobrze wykonana, czytelna. No i oczywiście: szybka dostawa :)


Jak dla mnie ideał :)

Ładny kolor, trwałe, czytelne, solidnie wykonane, szybka dostawa :) nic dodać, nic ująć :) Polecam każdemu :)


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo ładne, czytelne i trwałe kości. Nic się nie ściera, nic się nie niszczy. Solidne wykonanie. Raczej nikt nie powinien marudzić :))


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobra jakość, czytelne cyfry, solidne wykonanie i ładny kolor . Polecam każdemu kto chcę mieć ładną kolekcję kości i wykorzystywać je do RPG :)


Jak dla mnie ideał :)

Solidny, ładny i trwały produkt. Dla MG i Graczy jak znalazł. Kolor prezentuje się wyśmienicie, nic się nie ściera. Ja jestem z nich bardzo zadowolony :)


Jak dla mnie ideał :)

Wytrzymałe, solidne kostki. Bardzo ładnie wyglądają. Nie ścierają się, nie niszczą przy normalnym użytkowaniu. Solidne wykonanie - warto kupić


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo ładnie wykonana kość. Chociaż nie jest raczej wykorzystywana w systemach to stała się u nas symbolem Losu :) Gratka dla kolekcjonera :)


Dobry, solidny produkt

Bardzo pomocny dodatek. Jest w nim dużo skrótów które pomagają Mistrzowi Podziemi w prowadzeniu sesji. Nie jest oczywiście niezbędny ale warto kupić, chociażby po to, żeby co chwile nie otwierać podręcznika. Ładna grafika, solidne wykonanie.


Jak dla mnie ideał :)

Rewelacyjne wydanie Faerunu. Świetne ilustracje, w każdym calu opracowany świat. Książka 'Pierwsza Klasa'. Naprawdę warto kupić - historia, geografia, sławne postaci... Ta książka jest przeogromna. Polecam wszystkim którzy interesują się światem Fantasy. Dopracowana w każdym calu. Świetny papier. Do tego jeszcze wyczerpująca mapa. Polecam każdemu


W porządku, bez rewelacji

Dodatkowy bestiariusz do Faerunu jest nawet dobrym zakupem. Cienki, w miękkiej okładce - ot dodatkowy produkt do zakupienia. Od wersji normalnej D&D różni się tylko ilością stron i bardziej egzotycznymi potworami. Zalecam tylko na prawdziwych koneserów D&D - reszta może sobie odpuścić.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo ładne kostki, naprawdę warto kupić. Nie ścierają się, nie niszczą. Pierwsza klasa ;)


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobre kości które mam wciąż i jeszcze nic się nie wytarło ani nie zniszczyło, mimo że gramy nimi co drugi dzień ! A wysyłka - wiadomo - w następny dzień już się cieszyłem produktem :)


Świetne wykonanie - dla prawidzwych ekranowców jak nic :)


Doskonała jakość i oprawa !


Więc właśnie zakupiłem podręcznik i podpisuje się pod poprzednik komentarze - doskonała oprawa i jakość !


Doskonałe wykonanie i oprawa. Polecam !


Doskonale wykonany podręcznik, projekty stron i czcionka są po prostu piękne. Cena także jest świetna bo o około 10zł mniejsza niż w sklepach. Polecam gorąco !!!


Doskonale wykonany dodatek, projekty stron i czcionka są po prostu piękne. Polecam gorąco !!!