Potwory Faerunu

Bestiariusz do Zapomnianych Krain
24 opinie
  • wydanie polskie
Demony i półdemony, smoki i smoczydła, ożywione zwłoki i niespokojne duchy, posługujący się magią oraz pożeracze czarów - wszystko to są stworzenia Faerunu, potwory żyjące w świecie Zapomnianych Krain.Kompedium Potworów: Potwory Faerunu zawiera opisy dziesiątków nowych potworów, które można wykorzystać w przygodach Dungeons & Dragons. Istoty te - począwszy od aarakokry, a skończywszy na zombie z mgieł - stanowią zupełnie nowe wyzwanie dla bohaterów graczy.Choć opisane tu potwory można wprowadzić do każdej kampanii, szczególnie pasują one do świata Zapomnianych Krain - świata potężnej magii, przerażających przeciwników i wielkich przygód.
Wydawca:
ISA
Liczba stron:
96
Rodzaj oprawy:
miękka
3700
3500
-5%

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Demony i półdemony, smoki i smoczydła, ożywione zwłoki i niespokojne duchy, posługujący się magią oraz pożeracze czarów - wszystko to są stworzenia Faerunu, potwory żyjące w świecie Zapomnianych Krain.

Kompedium Potworów: Potwory Faerunu zawiera opisy dziesiątków nowych potworów, które można wykorzystać w przygodach Dungeons & Dragons. Istoty te - począwszy od aarakokry, a skończywszy na zombie z mgieł - stanowią zupełnie nowe wyzwanie dla bohaterów graczy.
Choć opisane tu potwory można wprowadzić do każdej kampanii, szczególnie pasują one do świata Zapomnianych Krain - świata potężnej magii, przerażających przeciwników i wielkich przygód.


4.29
na podstawie 24 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Potwory FaerunuNajbardziej przydatne recenzje

Piotr

Liczba recenzji: 35

Dobry, solidny produkt

W podręczniku, o dziwo, są potwory :) Znajdziemy m.in. opis i statystyki Asabi z Anauroch, gibberlingów, czy wynaturzeń Lolth. Niby można się bez tego obejść, tworzyć własne statystyki, ale za cenę 27 zł jak najbardziej warto. Zawarte w podręczniku informacje pomogą ukazać odmienność Faerunu od innych settingów na polu fauny.


Sebastian

Podręcznik dla "normalnych" graczy.
Osobiście nie przepadam za grą na poziomach epickich i bardzo wysokich, a Księga Potworów II posiada aż 10 potworów o Skali Wyzwania 20 i więcej (do 28!), nie licząc Rozwoju.
Dlatego uważam ten podręcznik za o niebo lepszy. Wiele interesujących potworów (obok kilku dość... niespecjalnych, ale te zdarzają się we wszystkich bestiariuszach), niekoniecznie bardzo silnych, ale "urozmaicających" grę. Bardzo ciekawe smoki, biją pod tym względem zarówno klejnotowe z KP II, jak i część smoków z KP I.
Najlepszy bestiariusz jaki można dostać za taką cenę.


Dariusz

Liczba recenzji: 41

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo przyjemna książka z potworami specyficznymi dla FR. Kupiłem dla opisów potworów a nie statystyk (gram w 4e) i jestem bardzo zadowolony.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie