Shagai - recenzje

Grałem z grupą świeżo poznanych osób i było super.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo fajna gra. Ulubiona gra mojej żony :) Świetnie wykonana.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Według mnie najgorszy z dostępnych kapitanów od GW. Ta poza, choć ponoć autentyczna jeśli chodzi o technikę walki mieczem dwuręcznym, jest po prostu brzydka.


Bardzo dobrze wykonane figurki z masą szczegółów (chociaż niektórzy nie lubią tych "doklejonych śmieci", mi się podobają). Po złożeniu zostaje masa bitsów.


Dobry, solidny produkt

Spełniają swoją funkcję. U mnie nie było "farfocli" czy "śmieci", o których niektórzy piszą.


Super zabawa. Proste zasady, fajny klimat a przede wszystkim świetne i zaskakujące historie.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Świetna gra. Naprawdę łatwo opanować zasady. Świetny bilans losowości, spostrzegawczości, logicznego myślenia i strategii.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jest to gra o niezaprzeczalnie oryginalnym klimacie czy tematyce. Sama rozgrywka jest ciekawa ale rzeczywiście zdecydowanie ciekawiej się gra w więcej niż 2 osoby. Polecam szczególnie w celu wciągnięcia osób trochę starszych. Nie jest to może najlepszy tytuł na początek jeśli chodzi o poziom trudności zasad ale nadrabia tematyką.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Bardzo solidnie i atrakcyjnie wykonana gra. Zabawa jest przednia, niezłe figurki. Jedyny minus jaki można by znaleźć to długość rozgrywki, która czasem może się przeciągnąć do granicy poza którą już nie czerpie się przyjemności z gry. Jednak nie dla wszystkich jest to minusem ale dla mnie jako "casualowego" gracza jest.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna gra. Po kilku partiach w dwie osoby mogę powiedzieć, że spełniła moje oczekiwania (dość "rozbuchane" po lekturze komentarzy graczy:). Jest ładnie wykonana i bardzo grywalna, podoba mi się możliwość rozszerzenia o dodatki rozbudowujące rozgrywkę.
Rebel chyba korzysta i jakiejś innej Poczty Polskiej niż ta, którą znam :) Paczka była u mnie następnego dnia po wysłaniu. Byłem zaskoczony


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Koszulki wyglądają solidnie. Naprawdę lepszych nie trzeba. Zakupy w Rebel.pl bardzo sympatyczne :)