Janusz - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Najlepsza wersja Savage Worlds jaką można sobie wyobrazić. Uwielbiałem Savege od lat i obawiałem się zmian jakie wprowadzą w nowej edycji. Okazało się, że coś co uznawałem za świetną wersję dało się jeszcze dużo bardziej podkręcić :) Polecam każdemu kto lubi skupić się na grze i grać w co mu się spodoba a nie uczyć się od nowa tomiszcza zasad za każdym razem gdy chcemy zagrać w coś nowego. Najlepszy system w jakim grałem i na jakim prowadziłem w przeciągu 20 lat rpgowania.


Dobry, solidny produkt

Podręcznik wypełniony dużą ilością solidnej treści. System dla mnie niepotrzebnie skomplikowany ale z pewnością poprowadzę z pomocą tego podręcznika fajną sesję na Savage Worlds w świecie wiedźmina :)


Jak dla mnie ideał :)

Super produkt! :)


Jak dla mnie ideał :)

Super produkt! :)


Jak dla mnie ideał :)

Super produkt!


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra! :D


Jak dla mnie ideał :)

Jeden z moich ulubionych settingów Savage Worlds. Genialny podręcznik dający ogrom możliwości sesji. Od prostych nadnaturalnych postaci po legendarnych superherosów. Polecam serdecznie!


Jak dla mnie ideał :)

Świetna, bardzo pojemna sakwa. Fajnie wygląda a do tego mieści masę gratów. Wcześniej wszystko do rpg trzymałem w puszce po kosmetyku i kości mi grzechotały w plecaku. Do sakwy zmieściłem kilka zestawów kości, stos tokenów, skórzany pojemnik na kości z rebela, miarkę calową z rebela i jeszcze parę drobnych pierdółek :D Także naprawdę pojemna.


Jak dla mnie ideał :)

Pomimo wysokiej ceny polecam wszystkim serdecznie. Świetne wykonanie w każdym calu. Art ładne/bardzo ładne, papier dobrej jakości, okładka z "naklejoną" bohaterką, szyty. Wygląda wytrzymałe. Do tego zawartość również świetna. Jeden z lepszych settingów Savage Worlds :) Jestem bardzo zadowolony z zakupu i już rozważam dodatki.


Jak dla mnie ideał :)

Klasyczne, bardzo dobre kości :)


Jak dla mnie ideał :)

Jedne z najpiękniejszych kart jakie widziałem. Tanie a zarazem bardzo fajne. Świetny mroczny klimat. Do horrorowych sesji rpg jak znalazł :)


Jak dla mnie ideał :)

Piękne karty. Bardzo klimatyczne. Mocno śliskie ale podobno zmienia się to z czasem. Używam w sesjach rpg i wpasowują się bardzo dobrze.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobre i wygodne karty. Jakość do ceny jak najbardziej na plus. Co prawda karty mocno śliskie i jokery niezbyt klasyczne ale w pierwszej kwestii to podobno zmienia się to z czasem a co do drugiego to kwestia co komu pasuje ;)


Jak dla mnie ideał :)

Kolejna bardzo fajna część Drizzta ;) Serdecznie polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Profesjonalnie i fajnie wykonany dodatek na sesję. Co prawda tabelki d&d nie są mi przydatne bo prowadzę Savage Worlds, ale i tak świetnie spełnia swoje zadanie.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna i wciągająca opowieść. Trudno mi więcej napisać, najlepiej sprawdzić samemu. Drizzd ma mieszane opinie ale jak dla mnie pierwsze części są naprawdę bardzo wciągające.


Bardzo fajny podręcznik moim zdaniem. Dużo przydatnych podpowiedzi i wskazówek przy tworzeniu własnego świata ;)


Jak dla mnie ideał :)

Przepiękne kości. Co prawda mocno nieczytelne ale ich wygląd to mocno rekompensuje. Serdecznie polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajny podręcznik. Idealny dla fanów klimatów noir. Do tego specjalnie dla polskich fanów zrobione przewagi ;) Kupiłem żonie w prezencie i była zachwycona. Super produkt.


Jak dla mnie ideał :)

Boski podręcznik. Zawiera wszystko co potrzebne i przydatne w Savage Worlds. Posiada tak wszystkie zasady, gotowe postaci, generator ras, masę zasad opcjonalnych, gotowe przygody. Brak mi tchu jak widzę ile cudownych rzeczy udało im się wpakować w tak malutki podręcznik. Pełen podziw i ogromny ukłon dla twórców. Sam kupiłem jeden i namówiłem klub fantastyki do zakupu własnego bo za taką cenę to straszna strata tego nie mieć ;) Polecam serdecznie.

Rebel standardowo na 6 ++