The Witcher RPG (edycja polska)

Gra fabularna Wiedźmin
23 opinie
  • wydanie polskie
Na rozdartym wojnami Kontynencie toczy się więcej opowieści niż tylko historia Geralta z Rivii. Biały Wilk podąża tropem swoich miłości. Niezliczone inne sagi rozwijają się w tym samym czasie. Każda z nich godna jest ballady mistrza Jaskra. Ty zaś staniesz się bohaterem jednej z nich!“The Witcher RPG” to gra bez prądu, która pozwoli grupie znajomych stworzyć własną opowieść w wiedźmińskim świecie. Z pomocą tego podręcznika i odrobiny wyobraźni będziecie mogli przemierzyć cały Kontynent, napotkać jego żywe legendy i wpłynąć na jego dzieje. Weźmiecie udział w politycznych intrygach i brutalnej wojnie z Cesarstwem Nilfgaardu. Będziecie walczyć o życie i próbować na zgliszczach starego świata zbudować lepszą przyszłość.Ten podręcznik pozwoli Wam:Stworzyć postaci reprezentujące znane z gier i książek archetypy: barda, czarodziejkę, kapłankę, kupca, medyczkę, przestępcę, rzemieślnika, zbrojnego i oczywiście, wiedźmina.Polować na liczne potwory, od szkodników takich jak utopce czy nekkery, po potężne bestie jak biesy i wiwerny.Sięgnąć po potęgę nieprzewidywalnej magii wiedźmińskiego świata, wykorzystując nie tylko moc czarów, kapłańskich inwokacji i wiedźmińskich Znaków, ale też starożytnych rytuałów i przerażających klątw.Toczyć krwawe i brutalne walki, w których spryt będzie często tryumfował nad siłą a śmierć zawsze będzie o krok nad bohaterami!Hej! Na stronie wydawcy - copcorp.com - znajdziesz darmowy starter, przygodę oraz żetony do własnego druku. Sprawdź:The Witcher RPG (edycja polska) - StarterSzklana Góra - scenariusz do The Witcher RPGThe Witcher RPG - żetony 1The Witcher RPG - żetony 2The Witcher RPG - żetony 3
Wydawca:
Copernicus Corporation
Liczba stron:
336
Rodzaj oprawy:
twarda
179,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Na rozdartym wojnami Kontynencie toczy się więcej opowieści niż tylko historia Geralta z Rivii. Biały Wilk podąża tropem swoich miłości. Niezliczone inne sagi rozwijają się w tym samym czasie. Każda z nich godna jest ballady mistrza Jaskra. Ty zaś staniesz się bohaterem jednej z nich!

“The Witcher RPG” to gra bez prądu, która pozwoli grupie znajomych stworzyć własną opowieść w wiedźmińskim świecie. Z pomocą tego podręcznika i odrobiny wyobraźni będziecie mogli przemierzyć cały Kontynent, napotkać jego żywe legendy i wpłynąć na jego dzieje. Weźmiecie udział w politycznych intrygach i brutalnej wojnie z Cesarstwem Nilfgaardu. Będziecie walczyć o życie i próbować na zgliszczach starego świata zbudować lepszą przyszłość.

Ten podręcznik pozwoli Wam:

  • Stworzyć postaci reprezentujące znane z gier i książek archetypy: barda, czarodziejkę, kapłankę, kupca, medyczkę, przestępcę, rzemieślnika, zbrojnego i oczywiście, wiedźmina.
  • Polować na liczne potwory, od szkodników takich jak utopce czy nekkery, po potężne bestie jak biesy i wiwerny.
  • Sięgnąć po potęgę nieprzewidywalnej magii wiedźmińskiego świata, wykorzystując nie tylko moc czarów, kapłańskich inwokacji i wiedźmińskich Znaków, ale też starożytnych rytuałów i przerażających klątw.
  • Toczyć krwawe i brutalne walki, w których spryt będzie często tryumfował nad siłą a śmierć zawsze będzie o krok nad bohaterami!
Hej! Na stronie wydawcy - copcorp.com - znajdziesz darmowy starter, przygodę oraz żetony do własnego druku. Sprawdź:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • kolorowy podręcznik w twardej oprawie, 336 stron
Waga:
1,8 kg

Recenzje

3.91
na podstawie 23 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń The Witcher RPG (edycja polska)Najbardziej przydatne recenzje

Archibald

Liczba recenzji: 8

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Nie spełnia moich oczekiwań :(

Niestety, ale zdecydowanie nie spełnia oczekiwań. Dlaczego? Estetycznie bardzo odbiega poziomem od innych podręczników, które są wydawane aktualnie (Zewy, DnD czy pomniejsze zagraniczne systemy). Niby pachnie oldschoolem, ale nie za te pieniądze.
I tak. Ja wiem, że to Wiedźmin... i że kalam dziedzictwo narodowe... ale o pewnych rzeczach powinno się mówić wprost, a nie zamiatać pod dywan. To jest zwyczajnie przeciętna książka, o nieprzeciętnym świecie :) Mam nadziej, że kreatywność graczy i mistrzów, na sesjach nadrobi brak efektu jaki powinien po sobie zostawiać podręcznik.

Trochę mi przykro... ale finalnie, na półce nie wygląda źle.
A Rebel jak zawsze transport i szybkość 6/6 :)


KFC

Liczba recenzji: 44

Koledzy chyba tylko książkę po okładce i ilustracjach ocenili...
System jest leciwy, ale daleko mu do Charakternika czy innych niegrywalnych koszmarków jakie już bywały na naszym rynku też z logo wiedźmina. Radzę patrzeć na te komentarze z ostrożnością. System dla fanbojów - tak, ale normalny gracz nie tylko crpg też tu coś dla siebie znajdzie.


Manero

Liczba recenzji: 7

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Przede wszystkim za 169,50 zł kupujemy pełny produkt. To nie jest wygórowana cena w zestawieniu z innymi nowościami na rynku. Zwłaszcza, że ten podręcznik na swoich 336 stronach opisuje nie tylko zasady gry, ale również wskazówki dla mistrza, bestiariusz, opis świata oraz przygodę. To istotne, zwłaszcza w kontekście komentarza poniżej. Podręcznik wykonano w wysokim standardzie. Prezentuje się elegancko i solidnie. Na szczególną uwagę zasługuje praca jaką wykonał Copernicus Corp czyli wydawca wersji polskiej. Różnica pomiędzy nią, a amerykańską jest wyraźnie zauważalna. Na plus dla nas. Formatowanie tekstu, skalowanie ilustracji, dodatkowe mapy. Rewelacja. Ponadto, polski podręcznik w swojej treści zawiera wszystkie dostępne w formie errat klaryfikacje zasad. To naprawdę ułatwia sprawę prowadzącym. Jeśli zaś chodzi o samą grę to można mieć pewne zastrzeżenia co do jej zasad, którym mimo wszystko brakuje nowoczesnej elegancji np. 5 edycji D&D. Nie mniej jednak jest to w pełni grywalny produkt, który uczciwie polecam. Dla fana Wiedźmina ocena punkt wyżej, dla hejtera punkt niżej. Pozdrawiam.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie