Gotrri - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Jesli ktoś chce wprowadzić Jedi/Force Sensitive'ów na swoje sesje AoR lub EotE, to jest to podręcznik, którego szukaliście. Duża część informacji się powtarza, ale uważam, że podręcznik wart jest swojej ceny. Przesyłka jak zwykle na 5 z plusem.


Jak dla mnie ideał :)

Chyba jedna z najlepszych kupnych przygód jakie miałem przyjemność przeczytać. A przesyłka taka jak zwykle, czyli na 5+.


Dobry, solidny produkt

Polecam każdemu Szmuglerowi. Dostępne specjalizacje dobrze uzupełnią też inne postacie. Ładnie wydany. Przesyłka z rebel.pl jak zwykle na 5.


Dobry, solidny produkt

Solidny kawał planszówki. Przesyłka jak zawsze pancerna :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajny woreczek na kości. Wygląda na całkiem trwały, w sam raz do kości z Edge of the Empire.


Dobry, solidny produkt

Drugie najlepsze(po Netrunnerze) LCG od Fantasy Flight Games. Niestadardowe zasady składania decków Sprawiają, że trudno się zdecydować co wybrać. Polecam fanom karcianek i uniwersum Star Wars.


Jak dla mnie ideał :)

Przepięknie wydany, intuicyjny system dający wiele możliwości gry w jednym z najciekawszych uniwersów sci-fi. Nie mogę się doczekać kiedy będzie dostępny Fly Casual, no i oczywiście Force and Destiny!


Dobry, solidny produkt

Ładnie wykonane kostki, mechanika ich użycia jest szybka i intuicyjna. Szkoda tylko, że do wygodnego komponowania puli potrzebne są przynajmniej dwa zestawy. Przesyłka jak zwykle pancerna.


Jak dla mnie ideał :)

Kolejna edycja Shadowruna jest wielką poprawą w stosunku do 4th Ed. Zasady Matrycy są jasne po jednokrotnym przeczytaniu rozdziału o niej. Zmieniony system kreacji bohatera sprawia, że należy dobrze przemyśleć i zbalansować postać. Dla mnie najlepsza edycja. Przesyłka jak zwykle na 5+.


Dobry, solidny produkt

Świetny dodatek do Android: Netrunner, dla graczy Haas-Bioroid obowiązkowy ze względu na Agendę dającą dodatkowy click. Dla innych frakcji też znajdzie się tutaj coś fajnego, szczególnie dla NBN. Paczka jak zwykle na czas i niemal nie do odpakowania:). Polecam!!


Jak dla mnie ideał :)

Solidne czarne pudełko na karty, z łatwością zmieściłem do środka dwa decki do SWLCG, razem z Death Star counterem oraz znacznikiem Mocy. Przesyłka jak zwykle szybka i pancerna paczka. Polecam każdemu kto potrzebuje dwie talie do jakiejś karcianki.


Jak dla mnie ideał :)

Moje ulubione koszulki od Ultra-Pro, idealne dla Jasnej Strony Mocy w SWLCG. Paczka od rebela jak zwykle pancerna a wysyłka szybka jak błyskawica.


Dobry, solidny produkt

Nie udało mi się załapać na SWCCG i bardzo żałowałem, dlatego od razu jak tylko usłyszałem, że FFG zrezygnowało z wersji Co-Op natychmiast stałem się fanem tego produktu:p I nie zawiodłem się. Przesyłka z rebela jak zwykle pancerna. Polecam, szczególnie fanom.


Jak dla mnie ideał :)

O pancernej paczce, szybkiej wysyłce napisano chyba już tyle, że nie muszę się powtarzać. Co do samej gry to jest fantastyczna, dawno nie widziałem planszówki z taką grywalnością. Ukryte tożsamości i cele graczy pozwalają na niesamowitą ilość knucia i kombinowania jak wygrać, i do tego trzeba jeszcze patrzeć przeciwnikom na ręce. Polecam z całego serca.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Niezbędny dodatek dla każdego MG! Dużo pomysłów na przeciwników i to jak ich wykorzystać. Polecam!


Raczej słaby

Slabe tomiszcze opowiadan. Zdecydowanie polecam cos innego z Herezji Horusa. Jesli chodzi o przesylke to chyba nie warto nawet pisac ze pancerna i wszystko na medal.


Jak dla mnie ideał :)

Nie wyobrazam sobie innego segregatora na karty. Mam juz dwa bo karty do Inwazji juz sie mi i mojej ekipie nie mieszcza. Nie wiem czy mozna cos zlego powiedziec o tym produkcie. Polecam!


Dobry, solidny produkt

Wydanie trochę słabe ale komiks przedni. Pozycja obowiązkowa dla wszytkich fanów!
Przesyłka jak zwykle doskonała i pancerna paczka.


Dobry, solidny produkt

Fajny materiał na minikampanię, polecam. Wymaga trochę pracy od MG ale daje duże pole do popisu. Przesyłka jak zwykle super:D


Jak dla mnie ideał :)

Świetna lektura, dla fanów WH40K obowiązkowa. Fajnie napisana, nieźle skonstruowane postacie. Najlepsza po "Mechanicum" książka z serii.