Małgorzata - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Rewelacyjna gra! Pięknie i starannie wykonana. Ma niesamowity klimat. Jedynym minusem może być rozgrywka na dwie osoby, w której, jeśli gramy jednym badaczem, nie mamy raczej szans wygrać (przynajmniej takie jest moje wrażenie). Na więcej osób gra się super zarówno jako badacz, jak i mistrz gry :) Polecam.


Dobry, solidny produkt

Fajna, szybka karcianka. Szkoda, że jest tak mało rodzajów zombi. Z instrukcji ciężko zrozumieć niektóre zasady. Trochę nie wyważona-ludźmi łatwiej się wygrywa. Ogólnie ok, szczególnie za tą cenę.


Jak dla mnie ideał :)

Mogę śmiało powiedzieć, że gra zdobyła pierwsze miejsce pośród moich ulubionych :) Pięknie zrobiona, klimatyczna, warta swojej ceny. Niestety, rozgrywka dla dwóch osób kończy się jak na razie zawsze porażką badacza (jedna osoba nie jest w stanie przeszukać całej planszy zanim skończy się czas). Z niecierpliwością czekam na możliwość rozegrania jej w większym gronie :)


Dobry, solidny produkt

Fajna gra dla dzieci, szczególnie że znalezienie gry dla przykładowo trzylatka nie jest łatwe. Opowiadanie historii rozwija wyobraźnię maluchów. Słabą stroną gry jest grafika, mogłaby być bardziej dopracowana.


W porządku, bez rewelacji

Całkiem fajna karcianka, ale bez rewelacji. Zdecydowanie dla więcej niż 2 graczy. Dużym plusem są bardzo ładne karty, ale zabrakło fabuły gry. Kolejną zaletą jest cena :)


Dobry, solidny produkt

Gra fajna, przyjemna, jednak nie do końca spełniła moje oczekiwania (może były za bardzo wygórowane;). Plusy za porządne wykonanie i klimat. Duży minus: gra jest niewyważona, szczególnie przy dwóch graczach (zwycięstwo postaciami stawiającymi budynki jest prawie niemożliwe).


W porządku, bez rewelacji

Plusy:
- ładnie wykonana
- dobrze się w nią gra w kilka osób
- wymaga kombinowania

Minusy:
-beznadziejnie napisana instrukcja
-dłuuuuga
-na 2 osoby zdecydowanie się nie nadaje

Podsumowując OK, ale bez rewelacji


Jak dla mnie ideał :)

Gra świetna, wymagająca kombinowania, nie nudzi się. Wykonanie porządne, dobrze napisana, przejrzysta instrukcja. Dostawa jak zwykle bardzo szybka i bezproblemowa :)


Jak dla mnie ideał :)

Gra jest super :) Doskonale oddaje realia i problemy, z jakimi musiała się zmierzyć Rzeczpospolita. Miło, że ktoś zrobił grę o Polsce. Jakość wykonania na najwyższym poziomie.


Jak dla mnie ideał :)

Gra jest rewelacyjna, ale tylko w dobrym towarzystwie, które ma poczucie humoru. Najlepiej nadaje się na imprezy. Im bardziej absurdalne wymówki, tym lepsza zabawa :) Jedynym problemem na początku może być tłumaczenie niektórych słówek z angielskiego. Ogólnie gorąco polecam :)