Adam

Warszawa

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Za tę cenę jest to rewelacyjny zestaw do gry w go i nie poleciłbym żadnego innego. Ba! Jestem szczęśliwy, że nie kupiłem "prawdziwego" gobanu i pionów, bo poza tym, że jest to sporo większy wydatek, te rzeczy zajmują mnóstwo miejsca, są ciężkie i nie mają magnesów.

Jako, że miałem obawy co do jakości produktu, odpowiem na moje własne wątpliwości sprzed zakupu:
- Zestaw prezentuje się bardzo ładnie, zdjęcie produktu nie oddaje jego piękna.
- Wewnątrz składanego gobanu są wyżłobienia na gosu, dzięki którym nie latają one wewnątrz podczas transportu. Kamienie jednak będą hałasować obijając się o siebie - można zabezpieczyć husteczkami.
- Kamienie są plastikowe z wkładem magnetycznym, wszystkie są jednego kształtu i rozmiaru ok. 1.3 cm.
- Kamienie leżą dobrze na przecięciu gobanu (w miejscu, gdzie się składa) i nie ma problemu z czytelnością planszy, choć przecięcie jest widoczne.
- Rozłożony goban mierzy ok. 28x28.5cm.
- Cały zestaw waży 644 g.
- Produkt zapakowany jest w egzotyczne pudełko z chińskimi napisami, które dodaje egzotyki doświadczeniu.


Dobry, solidny produkt

O wiele solidniejsze pudełko od innych Ultra-Pro. Wykonane z grubego plastiku zapewnia dobrą ochronę kart. Przymocowany rzep może po niedługim czasie się odkleić.


Jak dla mnie ideał :)

Pozycja obowiązkowa dla fanów abstrakcyjnych gier logicznych. Niezwykle żywotna, sprawdza się przy grze niemal z każdym.
Tańsza wersja jest zdecydowanie bardziej poręczna od dużej planszy Abalone. Niektóre kulki są nierówne, a plastikowe nakrycie gry sprawia wrażenie mało wytrzymałego, choć od długiego czasu nic mu się nie stało. Stosunek wydanych pieniędzy do jakości jest ok, choć cena mogłaby być odrobinę mniejsza.


Dobry, solidny produkt

Świetny sposób na przechowywanie cennych egzemplarzy swojej kolekcji. Koszulki solidne, szanse na ich zepsucie są raczej małe.


Dobry, solidny produkt

Koszulki dobrej jakości, wytrzymujące wystarczająco dużo, aby były zakupem jednorazowym. Niezmiennie używane i przycinane do wszystkich wielkości kart od wielu lat. Na szczęście w końcu na Rebelu dostępne są koszulki innych rozmiarów.