Adam

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Fajna książka, dobrze wprowadza w świat GO. Czyta się bardzo szybko- masakrycznie wciąga.
Polecam

REBEL spisał się na 5 :)


Jak dla mnie ideał :)

Do rąk trafia nam łamigłówka w ułożonej postaci - i już na pierwszym kroku mamy dylemat: rozebrać ją szybko? Czy powoli, zapamiętując każdy szczegół po 10 razy?

W pierwszym wariancie idziemy w "hardcore". Właśnie ten wybrałem(świadomie - wiedząc że będzie ciężko) i nie dałem rady poskładać tego diabelstwa do kupy. Wspomogłem się wujkiem google, ale niestety zabawa na tym straciła.

Jak na razie wszyscy którzy dostali tą łamigłówkę idą w "hardcore" (świadomie lub mniej świadomie :)) i nikt później nie potrafi jej poskładać :)

polecam! (tym bardziej w trybie hardcore ;-))


Dobry, solidny produkt

To moja pierwsza łamigłówka z serii cast. Co ciekawe znalazłem rozwiązanie prostsze od oficjalnego (znacznie prostsze i bez użycia siły :)). Na oficjalne rozwiązanie nie wpadłem, z resztą po rozwiązaniu jej "po swojemu", nie sądziłem że coś jeszcze można tu zrobić. Byłem trochę zniesmaczony - w końcu poziom trudności 6/6 powinien mieć naprawdę trudne rozwiązanie (może ich być więcej, ale nich każde będzie tak samo wymagające).

Minusem też jest farba która schodzi bardzo szybko - można po rękach rozpoznać kto się bawił łamigłówką.

Mimo powyższych wad, polecam cast: chain. Sporo frajdy a potem można komuś podarować/ wymienić się.


Dobry, solidny produkt

Najlepsza gra pod względem jakości elementów z jaką miałem styczność. Mechanika 5/5 - jedna z lepszych z jakimi się spotkałem.
Na minus można zaliczyć losowość, choć występuje ona w ograniczonym stopniu.

generalnie polecam :)


Dobry, solidny produkt

Byłoby 5/5 ale twórcy gry nie przewidzieli opcji zapętlenia się, co jest wielkim minusem - nic tak nie irytuje jak niedopracowana instrukcja. Dopiero na BGG znalazłem wskazówki że przy zapętleniu się graczy stosuje się zasadę analogiczną jak w szachach - remis. Poza tym gra jest wykonana schludnie i estetycznie. Faktycznie mogła by robić za ozdobę :)

ogólnie polecam