Adamgospod

Koszalin

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry dodatek poszerzający podstawową grę. Dużo zmienia i bardzo urozmaica rozgrywkę. Daje dodatkowe możliwości na rozegranie swojej tury i ta niepewność, kiedy możesz zabrać wszystkie nagromadzone zasoby. Miód, cud i orzeszki. Polecam.


Dobry, solidny produkt

Bardzo dobra gra, pięknie wyglądające euro. Wypraska świetna, niestety gra musi leżeć by komponenty nie walały się wszędzie. Przygotowana na dodatek. Karty wysokiej jakości, a gra bardzo miodna i wciągająca. Klimat Portugalii bardzo mi pasuje. Dodatkowo jest to moja pierwsza gra z Dice placement. Bardzo mi podpasowała ta mechanika. Regrywalność wydaję się spora, podobnie jak liczba możliwości.

Grę kupowałem po wcześniejszym zagraniu w lokalnym klubie, więc się nie zawiodłem na niej, a że udało się wyrwać w korzystnej cenie dzięki akcji PYL to już w ogóle bomba. Na pewno będzie często trafiała na stół u nas w domu.


Jak dla mnie ideał :)

W kategorii gier edukacyjno-imprezowych sprawdza się idealnie. Testowaliśmy w u nas w szkolnym klubie gier planszowych zarówno dzieciaki, jak i my opiekunowie byliśmy zachwyceni. Nie zdziwiło nas nawet to, że potem sami wyjmowali grę by sprawdzić swoją wiedzę. Fajne jest w tej grze to, że jest naprawdę szybka. Nie mamy dużo czasu to wyciągamy fillerek taki jak Tagi. Rozgrywka jest bajecznie prosta, a zasady można opanować w dwie minuty maksymalnie. Polecam każdemu.


Wredniak2003

Liczba recenzji: 9