Adrian

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Wczoraj skusiłem się na zakup tej gry po długich i dobrych przygodach z Castle Ravenloft. Nie zawidołem się :) Nowe przygody, nowe elementy, nowe figurki, wprowadzenie npc'ów i poprawka kilku upierdliwości. Przyzwoita niezależna kontynuacja. Najlepsze jest to że nie trzeba łączyć tych gier każda z nich jest 'stand-alone'

Cieszy nadal wysoka jakość wykonania zarówno tokenów jak i figurek, martwi znów odstająca jakość wykonania kart (zaradziłem dokupując folie na karty, nie powinny zniszczyć się tak szybko).

Jeśli miałbym z obecnym doświadczeniem podejmować decyzję, kupiłbym gry w odwrotnej kolejności, najpierw WoA a potem CR. Miło że można gry łączyć, szkoda że producent się w tej kwestii nie wysilił po za napisaniem że... można.


Dobry, solidny produkt

Bardzo dobra gra! Świetne przeniesienie systemu DnD na planszę, z uproszczeniem i jednoczesnym zachowaniem najważniejszych smaczków. Budowanie lochu który za każdym razem jest inny -> geeeeeeeeniusz to wymyślił :)

Co do wykonania, tokeny są świetne, figurki zaskoczył jakością wykonania (choć szkielety wolałbym żeby były trochę bardziej stabilne). Dracolich to poprostu arcydzieło, w swoim przypadku zdecydowałem się figurki pomalować aby były jeszcze lepsze. Jedyne co martwi to słaba jakość wykonania kart których używa się w grze sporo. Mimo to polecam grę z czystym sumieniem!