Adrianos22

Olsztyn

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

2 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Co do gry jest świetną już po 1 rozgrywce może trochę namieszać grze, co do instrukcji w niektórych przypadkach mogła by być lepiej wytłumaczona, wiem że nie można tu zadawać pytań ale jednej rzeczy nie rozumiem w mitologii mezopotamskiej. Bóg nisaba "umieść żeton węża na zielonej karcie przeciwnika. Nisaba zapewnia na tej karcie wskazany symbol naukowy" Ja pytam się jaki jest sens dawać żeton przeciwnikowi który daje mu symbol nauki, ja to tak rozumiem z tej instrukcji może to ma inne przesłanie którego nie rozumiem. Te żetony postępu jak się przypatrzysz to da się odróżnić które są z dodatku. A tak to polecam każdemu kto grał w podstawke.


Najlepsza gra dla 2 osób. Za każdym razem gra się zupełnie inaczej mając w grze wbudowaną losowość kart którymi się gra. Bardzo przyjemnie się gra i za każdym razem chce się wracać do tego tytułu ponownie.
Jeżeli mogę się przyczepić to nie podoba mi się trochę system punktacji w którym jest notesik który kiedyś się może skończyć a jeżeli gracze się pilnują to wygrać można tylko na punkty. To taki maleńki minusik jest co do tej gry że w późniejszym czasie będzie trzeba sobie dorobić punktacje samemu.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo fajna gra w której najlepiej się gra powyżej 3 osób wtedy można czerpać więcej radości z tej gry. Nie polecałbym tej gry na mniejszą ilość osób. Jedna z gier jaką ja znam w której jest dozwolone oszukiwanie innych przeciwników. Ciężko jest być uczciwym w tą grę i wygrać nie blefując. Najlepiej mi sie grało w 5 osób, chodź jak zdarzy mi się grać na 2 osoby to zamiast po dwie karty to rozdaje po 3-4 by gra się szybko nie skończyła.
-Szybka rozgrywka na kilka min
-Bardzo łatwo wytłumaczyć innym osobom zasady
-Po kilku rundach nawet można poradzić sobie bez kart pomocy
- w miarę solidne karty


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Krootki

Liczba recenzji: 11

Tajkoon

Liczba recenzji: 88

Cantona

Liczba recenzji: 0